Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Секрети продуктивності від короля гиків Ніколи Тесла

Секрети продуктивності від короля гиків Ніколи Тесла

Про Ніколу Тесла ходить величезна кількість легенд. Досі невідомо на 100%, що саме правда, а що — вигадка від одного з найвидатніших учених і містифікаторів XIX — XX століть. Вчені досі сперечаються між собою. Чого тільки коштує пошук за запитом «Роботи Тесли». Але одне відомо точно — Тесла був великим ученим, давно обогнавшим свій час. Його принципи роботи зачаровують багатьох. Він міг практично не спати і при цьому його продуктивність не падала. Для того щоб зрозуміти, чи буде новий винахід працювати чи ні, Теслі було достатньо лише візуалізувати все це перед своїм внутрішнім поглядом. Теорія незмінно підтверджувалася практикою.
Про те, що його підхід до роботи дійсно є зразком продуктивності, красномовно говорить довгий список винаходів, якими ми успішно користуємося і по сей день.
Були у нього якісь особливі секрети? Можливо. Але він залишив їх при собі. А я ділюся тим, що змогла знайти в різноманітних джерелах.
«Дія навіть самого крихітного істоти призводить до змін у всій всесвіту.»
Нікола Тесла
Нікола Тесла володів неймовірним уявою. Після прочитання досить великої кількості його висловів і наукових статей, у мене склалося враження, що він просто не уявляв кордонів. Тобто для нього не існувало нічого неможливого. Йому достатньо було просто закрити очі для того, щоб спочатку подумки, а потім і на ділі відтворити те, що прийшло на розум. При цьому він говорив, що всі ідеї не є його дітищем — він просто черпає знання з величезної бібліотеки Всесвіту. Але цю містичну сторону я, мабуть, залишу для обговорення з друзями. Повернімося до практики.
Деталі
«У той момент, коли винахідник конструює якийсь пристрій, щоб здійснити незрілу ідею, то неминуче виявляється в повній владі своїх думок про деталі та недосконалості механізму. Поки займається виправленнями і переробками, він відволікається, і з його поля зору іде найважливіша ідея, закладена спочатку. Результат може бути досягнутий, але завжди ціною втрати якості.
Мій метод інший. Я не поспішаю приступити до практичної роботи. Коли у мене народжується ідея, відразу ж починаю розвивати її в своїй уяві: міняю конструкцію, вношу поліпшення і подумки наводжу механізм в рух. Для мене абсолютно неважливо, я керую своєю турбіною в думках або відчуваю її в майстерні. Я навіть помічаю, що порушилася її балансування. Не має ніякого значення тип механізму, результат буде той же. Таким чином, я можу швидко розвивати і вдосконалювати концепцію, не торкаючись ні до чого.
Коли враховані всі можливі і мислимі удосконалення винаходи і не видно ніяких слабких місць, надаю цьому кінцевого продукту моєї розумової діяльності конкретну форму. Винайдена мною пристрій незмінно працює так, як, за моїми уявленнями, йому належить працювати, і досвід проходить точно так, як я планував. За двадцять років не було жодного винятку. Чому має бути інакше?»
Тесла вважав, що не можна починати втілювати ідею до тих пір, поки проект не буде продуманий до найдрібніших деталей. Це зовсім не означає, що потрібно зациклюватися на дрібницях, доводячи до досконалості форму. Але основні принципи повинні бути продумані до дрібниць. Уявіть собі, що ви — фізик-практик і працюєте над новим винаходом чи перевіряєте теорію. Відразу станете більш уважним і всі дії будете прораховувати на кілька ходів вперед. Все-таки фізика — наука серйозна і є не найкращим варіантом для проб і помилок. Чому ж з вашим проектом все повинно бути по-іншому? Навіщо запускати те, що продумано лише в загальних рисах? Інше практика підкаже?
Інтуїція
«Інтуїція – це щось таке, що випереджає точне знання. Наш мозок має, без сумніву, дуже чутливими нервовими клітинами, що дозволяє відчувати істину, навіть коли вона ще недоступна логічним висновком або іншим розумовим зусиллям.»
Тесла вважав, що природна чутливість людини до навколишнього його простору відіграє дуже важливу роль. Просто у вік технологій ми звикли забувати її, перестали чути і прислухатися до внутрішнього голосу.
Звичайно, у своїх експериментах вчений покладався виключно на перевірені факти і дані. Але інтуїція підказувала йому, наскільки вдалим буде винахід і що ще потрібно підправити для того, щоб все стало на свої місця. Інтуїція підказала вченому, що Філадельфійський Експеримент не готовий для того, щоб випробування брали участь «біологічні об’єкти» — тобто люди. І він був прав. На той час не було ніяких точних даних про вплив електромагнітних хвиль на людський організм, але він пов’язував поведінку тварин і людей у наслідку своїх дослідів на Лонг-Айленді і розумів, що здоров’я екіпажу корабля знаходиться в небезпеці.
Коли ви задумуєте щось нове або працюєте над тим, що вам доручили, чи прислухаєтеся ви до свого внутрішнього голосу? Адже почасти наша інтуїція є накопиченим досвідом. Всі отримані знання назавжди залишаються в нас, хоч ми і не завжди знаємо, як до них дістатися. І в моменти сильного напруги вони прориваються з нашої підсвідомості і підказують нам правильний шлях.
Воля
Після прочитань роману «Син Аби» Нікола Тесла вирішив почати тренувати свою силу волі. Спочатку це були прості дії. Наприклад, якщо у нього було щось смачне, що йому дуже хотілося з’їсти, він віддавав це комусь іншому. Він пройшов через пристрасть до азартних ігор, куріння і кави. У підсумку, з роками протиріччя між бажаннями і волею згладилися, і він прийшов до гармонії з навколишнім світом.
«Спочатку це вимагало великих внутрішніх зусиль, спрямованих проти схильностей і бажань, але з роками протиріччя згладжувалися, і врешті-решт мої воля і бажання злилися воєдино. Такі вони і зараз, і в цьому криється секрет всіх успіхів, яких я досяг. Ці досліди так тісно пов’язані з моїм відкриттям обертового магнітного поля, як якщо б вони складали її невід’ємну частину; без них я б ніколи не винайшов індукційний двигун.»
Концентрація
«Я абсолютно виснажений, але не можу припинити роботу. Мої експерименти так важливі, так прекрасні, так дивні, що я насилу можу відірватися від них, щоб поїсти. А коли намагаюся заснути, весь час думаю про них. Думаю, що буду продовжувати поки не впаду мертвий.»
Підйоми в три години ночі і навчання до 11 годин ночі без вихідних. Постійна робота над собою і ніяких порожніх сумнівів — якщо ідея прийшла в голову, значить треба її перевірити, навіть якщо твій викладач фізики упевнений у зворотному. Так народився електродвигун Тесли.
Фізична сила
«У той час я виснажував себе напруженою роботою і безперервними роздумами. Він наштовхнув мене на думку про необхідність систематичних фізичних вправ, і його пропозицію тренувати мене було прийнято з готовністю. Ми вправлялися щодня, і я швидко набирався сил. Мій дух також помітно зміцнився, і коли думки зверталися до предмета, поглощавшему всі мою увагу, я з подивом відзначав впевненість в успіху.»
Мова йде про пана Сцигети, який, за словами вченого, мав феноменальну силою. Нікола Тесла підтримував відмінну фізичну форму і вів стриманий спосіб життя, що в підсумку подарувало йому досить довге життя (86 років) і здоров’я, незважаючи на те, що в дитинстві він три рази був на грані смерті. Як видно з наведеної цитати, він вважав, що впевненість людини, його щиросердечні сили і фізична форма нерозривно пов’язані між собою.
З одного боку, в цьому списку немає нічого принципово нового — лише повторення того, що зараз нам з усіх боків твердять коучі по особистісному зростанню та інші успішні люди. Просто приклад Николи Тесли і його досягнення настільки вражають уяву, що мимоволі починаєш замислюватися над тим, наскільки бездарно ми витрачаємо подаровані нам можливості і час.
Як хтось, кого ми вважаємо більш розумним і досвідченим, однією лише фразою може назавжди відбити у нас інтерес до всього нового. «Цього просто не може бути!» — якщо б Тесла тоді послухав свого викладача, можливо, світ ніколи не побачив би його геніальних винаходів. Подумайте, всього лише одна фраза чи слово, сказане з зневагою!
Він просто бачив мету і просувався до неї, ігноруючи звичні правила і піддаючи сумнівам висловлювання професорів. Він розумів природу основних складових успіху — наполегливу роботу, постійне самовдосконалення, силу волі та інтуїцію. Дивовижне поєднання якостей холодного розуму з періодичними емоційними сплесками, що виражаються акробатичними сальто і декламуванням віршів з осяяннями в кінці. Неймовірні переживання і емоції під контролем такої ж неймовірної сили волі. Бачення і містика змішалися з точними математичними і фізичними розрахунками.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!