Home / Статті / Секрети кредитів на купівлю автомобіля

Секрети кредитів на купівлю автомобіля

Секреты кредитов на покупку автомобиля

Багато людей в Україні потребують комфортному переміщенні з одного місця в інше, і при цьому бажання придбати авто виникає у багатьох, але воно не завжди збігається з можливостями. Автомобіль відноситься до товару тривалого споживання, що знаходить відображення в його високою ціною. Для придбання авто чоловік змушений накопичити значну суму, на що може піти кілька років. Автокредит дає змогу оплатити за придбаний автомобіль протягом тривалого періоду часу. Навіть якщо відразу розплатитися за авто грошима, ви можете взяти кредит у банку на випадок надзвичайної ситуації. Дійсно в рекламах з автокредитування знайдете величезну кількість пропозицій комерційних банків пропонують вигідні умови.

Секрети покупки авто в кредит

1. Вартість кредиту

При оформленні кредиту на купівлю автомобіля, банк обов’язково перевіряє кредитний рейтинг позичальника, при цьому визначає ризик, який пов’язаний з наданням кредиту на купівлю автомобіля. Якщо ви розробили схему своєчасної оплати за платежами, то кредитор може схвалити угоду, і при цьому запропонувати умови кредитування з відносно низькою процентною ставкою. Якщо немає схеми, то оформляють кредит під більш високі процентні ставки, і з високим початковим внеском. По можливості перевіряють рух по кредитній карті, визначають ризик про невиплату кредиту і можуть відхилити вашу заявку.

2. Умови кредитування

Банк може запропонувати вам заплатити пристойну суму першого внеску, щоб скоротити суму кредиту. Наприклад, якщо вартість автомобіля 100 000 гривень, то кредитор може попросити оплатити 30 000 гривень, при цьому зменшиться залишок по кредиту і складе 70 000 гривень. Якщо фінансування автомобіля це не перший кредит, і у вас є проблеми з кредитами, то кредитор може вимагати поручителя для гарантування оплати платежів за кредитом. Поручитель – це людина, яка бере на себе достатньо високу відповідальність, так як теж відповідає перед банківською установою за взятими кредитними зобов’язаннями.

3. Кредитори

При покупці автомобіля в автосалоні допоможуть взяти кредит на автомобіль фінансово-кредитні установи. Інспектору автосалону необхідно перевірити умови кредитування в банках і кредитних спілок, щоб побачити, які вони пропонують процентні ставки по кредитах на покупку автомобіля. Деякі Інтернет-компанії, які надають кредити, спеціалізуються на автокредитуванні та пропонують конкурентоспроможні процентні ставки.

4.Строк кредитування

Банки пропонують автокредити на термін кредитування протягом 24, 36, 48, 60 і 72 місяців. Більшість позичальників, вибирають 48 або 60 місяців. Якщо купуєте автомобіль б/в, кредитор може запропонувати більш короткий термін. Період кредитування залежить від віку автомобіля. Чим коротше термін кредитування, тим вищими будуть щомісячні платежі, ніж, при оформленні на тривалий термін. Майте на увазі, чим довший термін, тим вища процентна ставка. Запитайте у банкіра про наявність низької процентної ставки на невеликий термін, можливі знижки на фінансування автомобіля, при цьому ви можете заощадити час і гроші.

5. Секрет автокредиту

Не секрет, що поки що виплачується кредит на придбання автомобіля, авто виступає в якості застави. Кредитор передбачає, що у вас є певна сума страхового покриття на автомобіль для захисту своїх фінансових інтересів у випадку, якщо машина потрапила в аварію. Якщо позичальник своєчасно не сплачує платежі за кредитом, банк може забрати машину. Після автомобіль продається на аукціоні, проте позичальник, як і раніше, буде нести відповідальність за оплату будь-яких витрат, які не були відшкодовані з аукціонною ціною.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.