Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Секрет успіху: логіка або емоції? Підключаємо праве півкуля

Секрет успіху: логіка або емоції? Підключаємо праве півкуля

Сьогодні з’являється все більше наукових доказів того, що можливості мозку розкриваються повністю лише тоді, коли в роботі гармонійно беруть участь обидва його півкулі. Ліве, або логічне, півкуля має справу зі словами, числами, логікою, аналізом, списками і послідовностями. Права півкуля — його ще називають творчим — відповідає за образи, ритм, колір, фантазії, мрії і просторове сприйняття.
З плином часу Захід перейшов на використання виключно лівого півкулі мозку, оскільки саме цей шлях традиційно вів до успіху. Творче ж мислення нам необхідно уяву, а отже, «доступ» до правого півкулі нашого мозку.
Секрет успіху: логіка або емоції? Підключаємо праве півкуля
На початкових ступенях освіти діти користуються обома півкулями свого мозку, об’єднуючи числа і ритм, слова і картини, логіку і музику, навчання і гру, фігури та колір. За допомогою цих методик вони засвоюють знання з неймовірною швидкістю. Вони вчаться ходити і говорити, читати і писати.
Що ж відбувається потім? За традицією ми вирішуємо, що у віці приблизно семи років дитина вже достатньо доросла, тому замість кольорових книжок з картинками, які впливають на весь мозок, ми змушуємо його читати чорно-білі книги, замість ігор він повинен сидіти нерухомо і слухати вчителя. Цим знаменується перехід в основному до логічного мислення, що являє собою величезну помилку.
Правда, в еру персональних комп’ютерів ця помилка, по всій видимості, починає виправлятися, причому абсолютно несподівано. Програми активно використовують колір, графіку. Комп’ютерні ігри змушують працювати весь мозок. Молоді люди вимагають від своїх комп’ютерів образів, руху, музики. Це допомагає запобігти остаточне сповзання у світ виключно логічного мислення.
Що може праве півкуля?
Деякі компанії вже мають досвід успішного застосування моделі, що дозволяє задіяти обидві півкулі мозку.
В області засобів масової інформації дуже швидко здійснився перехід від радіо до телебачення. Телебачення зоровими образами впливає на праве півкуля мозку, одночасно підтримуючи ліве допомогою словесних логічних міркувань. Та найбільш успішна реклама на радіо формує в голові споживача образи (сфера діяльності правої півкулі), а не спирається тільки на логіку (за яку відповідає ліва півкуля). З часом телебачення з чорно-білого перетворилося на кольорове, і це ще більше стимулює праве півкуля.
Реклама прагне впливати не тільки на логіку (ліва півкуля), але і на почуття (права півкуля). Вона рідко буває успішною, якщо звертається лише до одного або до іншого.
У бізнесі під час презентацій часто використовують візуальні засоби і колір, що впливають на праву півкулю, а не тільки доповіді, звернені до логіки.
Продавці при спілкуванні з клієнтом використовують не тільки логічні аргументи, але також візуальні засоби і демонстрацію. Вони знають, що неможливо досягти успіху лише за рахунок стандартно складеного опису.
Мозок людини — це своєрідний комп’ютер. Методики використання ресурсів всього мозку — це не що інше, як програмне забезпечення. Тим не менш, багато людей продовжують звично користуватися застарілими програмами, хоча для своїх персональних комп’ютерів вимагають останніх версій.
Права півкуля і створення мотивації
Якими можливостями володіє ваш мозок для створення мотивації? Наведемо простий приклад: багато людей знають, що їм потрібно скинути вагу або дотримуватися дієти. Але вдається це небагатьом. Основна причина полягає в тому, що для них це лише питання логіки — їм дійсно необхідно схуднути. Однак це важкий і болісний процес, тільки логічної мотивації для досягнення успіху тут явно недостатньо.
Найефективніший спосіб — використовувати емоції й уяву правого півкулі мозку для створення мотивації до досягнення бажаного результату. Успіх принесе поєднання батога і пряника.
Роль солодкого пряника грає уявлення про те, як ви будете виглядати і відчувати себе, коли скинете зайві кілограми, і як вас будуть сприймати оточуючі. Уявіть собі величезний живіт. Або візьміть фотографію, на якій добре видно ваш живіт. Або уявіть собі стрункі стегна. Або неотвисающий підборіддя. Подумайте про додаткові переваги схуднення, наприклад про можливості носити певний одяг. У своїх фантазіях можна також уявити свого сексуального партнера — уявіть, як все буде відбуватися, коли ви досягнете бажаної форми.
До пряника додайте батіг. Виробіть в собі глибоке невдоволення власним виглядом, а також тим, як вас можуть сприймати навколишні — жирним колодою, не стежить за собою, опустившимся людиною. Уявіть себе оголеним — досить жалюгідне видовище.
Використання правої півкулі породжує більш сильну мотивацію, ніж виключно логічний підхід, характерний для лівої півкулі мозку. Це справедливо не тільки для бажаючих схуднути, але і для інших сфер особистого життя та професійної діяльності. Мотивація посилюється в 50 або навіть 100 раз, коли в її формуванні бере участь весь мозок. Той, хто розпалює в собі пристрасть до чого-небудь, має більше шансів домогтися видатних результатів.
Секрет успіху: логіка або емоції? Підключаємо праве півкуля
Особливості роботи мозку у жінок і чоловіків
Ліве і праве півкулі мозку з’єднані товстим пучком нервових волокон, який називають мозолистим тілом. Цікаво, що у жінок мозолисте тіло значно товщі, ніж у чоловіків. Це науково доведений факт.
Проте вчені не довели, що чим товще мозолисте тіло, яке поєднує праве і ліве півкулі, тим швидше здійснюється зв’язок між ними. Або чим тонше це з’єднання, тим важче зв’язок. Якщо це припущення все ж таки відповідає дійсності, то воно може пояснити деякі відмінності в поведінці чоловіків і жінок.
В давнину чоловіки часто залишали будинок і надовго йшли, щоб добути їжу чи прийняти участь у війні. Їм було потрібно відокремити логічні функції від емоцій, які супроводжували розлуку з сім’єю. З часом з цим завданням чоловікові допомогло впоратися більш тонке мозолисте тіло.
І навпаки — більш товсте мозолисте тіло в мозку жінки допомагає пояснити її схильність до інтуїції, за яку відповідає права півкуля мозку, здатність швидко переключатися з логіки на емоції і назад, а також схильність у розмові відволікатися на зокрема по мірі того, як праве півкуля захоплюється новими ідеями.
Тим не менш мозолисте тіло у будь-якої людини володіє достатньою товщиною, щоб він міг за власним бажанням використовувати обидві півкулі мозку.
З книги «Нешаблонное мислення»

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!