Самогубство при кредитному борг


			
	  	Самоубийство при кредитном долге

Як не прикро про це говорити й писати, але піти від проблеми, як не крути, не вдасться. Самогубства на тлі кредитних боргів все ще мають місце бути, а значить і не варто закривати очі на ситуацію і виправдовувати всі справою випадку. Багато випадків суїцидів списуються на що завгодно, тільки не на боргові проблеми. Самогубців звинувачують в нестриманості, в зламану психіці, деяких – в зловживанні спиртними напоями. Причиною можуть називати також те, що звучить актуальніше – чоловік (дружина) довели до такого стану, нерозуміння з боку батьків. Нерозділене кохання. Невиліковне захворювання. Зрада близької людини. Причин, за якими людина могла б зробити цей тяжкий гріх , завжди знаходиться чимало.

Наважуючись на самогубство, не кожна людина встигає написати прощальну записку із зазначенням істиною причини такого кроку. В основному такі рішення приймаються найчастіше необдумано, імпульсивно, під впливом сильної емоції. Та й в записках, що залишають самогубці не завжди може бути правдиве пояснення.
І хоча в України не ведеться статистика причин, по яких люди здійснюють суїцид, все ж можна приблизно здогадатися, що відсоток самогубств, скоєних за кредитного або іншого фінансового боргу, досить великий.
Не з чуток знаю, на що йдуть представники банків при «вибиванні» боргів з позичальників. Варто пропустити лише один платіж, як починаються нескінченні дзвінки, причому, не лише самого позичальника, а всім знайомим і родичам, контакти яких він по необережності надав під час оформлення кредиту. Співробітники банків не зупиняються ні перед чим – дзвонять на роботу, повідомляють всім про суму боргу, чинять моральний тиск на самого боржника, обіцяють розмістити негарну інформацію про нього в інтернеті.мережах. Надсилають листа з великою печаткою на конверті –«повідомлення про борг». Обіцяють приїхати і вивезти все майно, погрожують часом і фізичною розправою. Саме страх і штовхає людину на суїцид.

Не кожен може похвалитися залізної психікою та нервовою стійкістю. А тому і трапляються трагедії в сім’ях. Прийшла одна біда, коли у людини виникли фінансові труднощі, а тут і інша не забариться, коли з банку надійде перший дзвінок, потім ще, і ще…
Люди вчиняють самогубства через борги, діти залишаються сиротами, але ніхто не хоче цього помічати. Банкіри продовжують вести себе так, як ніби в цьому немає їхньої провини. Мені складно зрозуміти, які люди там працюють, невже зовсім не бояться відповідальності, яка в будь-якому разі належить, якщо не тут, то в іншому світі точно.
Чоловік потрапив у скрутне становище. Чи Не простіше знайти якийсь вихід, піти на поступки, допомогти, підтримати, дати час, і тоді він з радістю, як тільки вирішить всі проблеми, виплатить усе, що має. Навіщо доводити людей до суїциду? Мені б дуже хотілося, щоб працівники і власники банків серйозно подумали про це. Суїцид-за боргів стає рідкісним явищем в наші дні. Тут є над чим подумати.
А тим, у кого виникає бажання вчинити суїцид лише тому, що нема чим виплачувати борг, а банки тиснуть, я скажу ось що. Не піддавайтеся страху і провокації. Зрозумійте, що всі їх загрози – блеф. Закони в нашій країні ще ніхто не відміняв. А тому дійте строго за законом і не сприймайте погрози всерйоз. Прочитайте, як вести себе, якщо дзвонять з банку. Ну а якщо все ж впоратися ситуацією ви не можете, і страх поневолив вас, вимкніть телефон і поживіть якийсь час у родичів, друзів, знайомих, де вас не зможуть відшукати колектори і працівники банків. Вирішуйте свої проблеми, а коли фінансовий стан нормалізується, продовжуйте платити борги і все налагодиться.

Головне, пам’ятайте, ніщо в цьому світі не варта того, щоб позбавляти себе життя. Знайте, суїцид – не вихід, це набуття нових проблем, які можуть виявитися ще гірше. Самогубство із-за боргів ніяк не може бути виправдане. Навіть якщо на вас чинять фізичний вплив, зверніться за захистом своїх прав і виграти справу. Та й зрештою, чого найбільше бояться боржники? Що їх уб’ють? Ну так, напевно, це найстрашніше, що могло б статися. Але в такому разі, хай краще вб’ють, ніж самому такий гріх на себе брати. Логічно?
Що б не сталося, життя – найцінніше, що є у людини, а тому не допускайте навіть думки про самогубство. Подумайте про те, скільки горя суїцид приносить близьким людям, які живуть і пам’ятають.
Все можна вирішити в цьому світі і з будь-якого лабіринту вихід завжди можна знайти. Навіть якщо здається, що ти потрапив у глухий кут, навіть якщо тебе притиснули до стіни, в будь-який момент може статися чудо і ця стіна просто завалиться.
Будьте щасливі, і цінуйте життя! Вона одна, другої спроби не буває!

 

Якщо стаття “Самогубство при кредитному борг” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Нальотового, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.