Частный займ от частной организации кредит до 50 000 грн. без отказов Круглосуточно 24/7 Вся Украина 100% Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Введіть сумму:

Отримали кредит, ставте лайк!
Home / Статті / Розуміння виписки по кредитній карті

Розуміння виписки по кредитній карті

Понимание выписки по кредитной карте

Виписка по кредитній карті являє собою керівництво по вашій карті і говорить вам усе, що вам потрібно знати про вашому рахунку. Вона показує вам загальну суму, яку ви зобов’язані по кредитній карті, відсотки, належні до сплати і мінімальний платіж, який ви повинні заплатити за цей місяць. Мало того, ваша виписка також буде включати в себе інформацію про всі операції, здійснені протягом цього місяця або за будь-який інший період.

З розвитком Інтернету, багато великі банки України пропонують клієнтам можливість перегляду їх виписки по кредитній карті в Інтернеті, і вона оновлюється щодня. Ми деталізували деякі з загальних термінів і функцій, які ви знайдете у вашій кредитній карті:

  • Непогашений залишок. Це загальна сума, яку ви повинні.
  • Мінімальний платіж. Більшість банків видають кредитні картки наполягають, щоб ви заплатили не менше визначеного мінімального погашення в місяць, якщо ви їм повинні будь-які гроші. Не рекомендується платити тільки мінімальну суму, так як це займе більше часу, щоб погасити борг, і ви заплатите великі відсотки.
  • Ваша річна процентна ставка дає загальне уявлення про те, скільки буде коштувати користування грошима з вашої кредитної картки протягом року. Це хороший спосіб порівняти ціни різних карт, щоб знайти найнижчу ставку.
  • Термін виплати. Це дата, до якої ви повинні заплатити, принаймні мінімально допустимий платіж. Якщо ви пропустите цю дату, банк може нарахувати вам додаткові комісії та штрафні санкції.
  • Додаткові комісії та збори. Ці комісії і збори, вам доведеться платити за різними видами запозичень. Приклади типів запозичень включають комісію при оплаті карткою за покупки або коли ви зняли гроші в банкоматі, що також може мати додаткові збори.
  • Розподіл платежів. Це графік, по якому необхідно вносити платежі для зменшення або погашення різних видів запозичень. Різні види угод мають різні рівнем процентних ставок і тому вкрай важливо, щоб ви зрозуміли, яка частина непогашеного залишку буде погашена першої, коли ви робите погашення.

Невеликий рада, завжди перевіряйте вашу виписку, кожен місяць перевіряйте всі витрати, на наявність елементів, які не купували, або ви не маєте ані найменшого уявлення про цих витратах, можливо, вони були неправильно списані. Щомісячний звіт також корисний і нагадує про терміни і умови використання кредитної картки.

Нарешті, якщо ви читали виписку з вашої кредитної картки і думаєте, що у вас будуть труднощі з виплатою, то настійно рекомендується негайно вжити заходів. Ніколи не ігноруйте боргові проблеми. Особливо заборгованості по кредитній карті, тому що карти мають високі процентні ставки і збори, якщо ви не зможете вносити мінімальні погашення. Найперше необхідно звернеться в банк. Чим раніше ви налагодите контакт з банком, тим легше буде їм допомогти.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Замовити грошi >