Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Робота на себе або безглузда робота на знос?

Робота на себе або безглузда робота на знос?

Чому багато працюють на знос, як та сама горезвісна білка в колесі? У сучасному світі багато людей не можуть відчувати себе спокійно з-за безперервних фінансових труднощів. Вони вважають, що, заробляючи більше, вирішать свої фінансові проблеми. Єдиний вихід з цього становища вони вбачають у тому, щоб працювати інтенсивніше і частина грошей відкладати. Але варто їм почати заробляти більше, як відразу ж зростають і їх потреби, внаслідок чого знову відчувається брак грошей. І так може тривати до нескінченності. Так, точно — це біг білки в колесі! Такі люди намагаються просунутися далі по кар’єрних сходах, прикладають зусилля, але, тим не менш, поки вони будуть продовжувати безглуздо працювати на знос, до тих пір вони і будуть залишатися беличьем колесі.
Держава зараз робить все можливе, щоб з допомогою таких ось трудівників поповнювати свій бюджет. Як відомо, чим більше громадянин заробляє, тим більше йому доводиться віддавати у вигляді податкових відрахувань та різних форм соціального страхування.
Середньостатистичний громадянин змушений працювати на державу більше ніж півроку, і лише в середині літа він починає працювати над власним добробутом.
Найчастіше в біляче колесо потрапляють виконавці і дрібні підприємці. Складається таке враження, що вони зовсім не працюють на себе. Як сумлінні платники податків, вони вчасно про мучать необхідні відрахування в бюджет, як кредитори взаємодіють з банками і як споживачі збагачують підприємців та інвесторів. Наприклад, якщо стоматолог або адвокат на якийсь час зникнуть, то їм, як правило, складно підшукати заміну, так як в даному випадку клієнти часто орієнтовані на одну особу. Тому адвокати і лікарі часто стають заручниками своєї діяльності, адже чим більше і старанніше вони будуть працювати, тим ширше буде їх клієнтура, а відповідно буде збільшуватися і завантаженість справами.
Підприємцям також не вдається уникнути подібної проблеми. Адже, найчастіше будучи керівником власної фірми, підприємець перетворюється на виконавця. Різниця тільки в тому, що він працює на себе, але в той же час він і більш вимогливий по відношенню до самого себе, ніж до нього був би вимогливий інший керівник. Крім фази народження бізнесу, підприємець не повинен щодня бути присутніми на виробництві. Увагу необхідно зосередити на вдосконаленні виробничої системи. Тут і криється серйозна помилка багатьох підприємців, вони зовсім не звертають уваги на вдосконалення виробничої системи і витрачають сили на дії виконавця. А наявність розвинутою та динамічною виробничої системи забезпечує підприємцю більший простір для діяльності. Фірма, яка не має розвинутою та динамічною виробничої системи, характеризується слабкою конкурентоспроможністю і невисокою продуктивністю праці, що позначається на дохід підприємця. Такими недоліками часто грішать сімейні виробництва. Керівник не приходить і йде, коли забажає, а буквально живе на своєму виробництві. А якщо трапляється, що звільняється виконавець, якого немає ким замінити, такий підприємець починає працювати за двох. Сумнівно, що в таких складних умовах можна відчувати задоволення від виконаної роботи.
Ще одна значна помилка підприємців полягає в тому, що вони не мислять стратегічно. Але чи зможуть вони досягти успіху без чіткого плану дій? Ні, без такого підприємець цілком стає придатком власного бізнесу.
Якщо ви думаєте, що у інвесторів проблем менше, ніж у інших людей, ви помиляєтеся. На перший погляд здається, що люди, інвестуючи гроші, можуть жити спокійно, тому що вкладені гроші так чи інакше будуть працювати на них. Однак чи все так просто? У інвесторів нерідко буває більше зобов’язань, ніж можливостей. У свою користь вони отримують певний дохід, яким належить поділитися з фінансовим управлінням. Також вони йдуть на самостійні експерименти з власним капіталом, що іноді призводить до сумних наслідків, коли вони помиляються з рішенням, що краще купувати і продавати. Втративши гроші при невдалій угоді, інвестор повертається в безпечне положення. І ось тут-то головний підступ! Податки та інфляція з’їдають прибуток від попередніх угод, інвестор впадає в застій. А якщо на вчинення нової угоди він візьме кредит у банку, то змушений буде сплачувати чималі відсотки, коли з інвестованих грошей буде надходити прибуток, тобто і зовсім ризикує залишитися в збитку.
Людина в цьому випадку відчуває себе некомфортно, немов біжить вгору по ескалатору, який рухається вниз. Система в даному випадку сильніше людини, тому що він не знає правил гри.
Ще раз повторимо, що, перебуваючи в будь-якій групі з перерахованих вище, ви можете досягти більшого заробітку, що маєте зараз, якщо тільки навчитеся правильно позиціонувати себе. Хто не знає цього, заробляє лише меншу частину того, на що він здатний насправді.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.