Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Реклама через смак і запах

Реклама через смак і запах

Хороша реклама – «чіпляюча» реклама. Підсилити її дію допомагає приємна несподіванка при контакті споживача з рекламною інформацією. Мало освоєний приклад такого контакту – реклама через наші смакові і нюхові рецептори (людина смак і запах сприймає пов’язано). Перші досліди компанії Wrigley з ароматизацією перцевої м’ятою паркувальних талонів має намір поставити на потік бразильське креативне бюро Grupo Four Midia. Своїм клієнтам-«фудовикам» воно пропонує саме так і рекламуватися – присмачувати талон ароматизаторами.
Помічено, що отримавши талон, але ще не припаркувавши машину, бразильський водій часто тримає квитанцію у роті, оскільки руки у нього зайняті кермом. У цей момент автовласник стане мішенню реклами товару, смак якого (точніше смаковими ароматизатором, обраним для реклами) просочений паркувальний талон. Для більшої вірності рекламний контакт закріплюється відповідним текстом або малюнками на квитанції.
Ідея з рекламою через ароматизатори від GrupoFourMidia свіжа, і, напевно, може спрацювати. Особливо, якщо її вартість і ефективність сподобаються рекламодавцям. А якщо не спрацює, то хоча б відучить південний народ тягнуть в рот чого попало.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!