Home / Бізнес / Реклама через смак і запах

Реклама через смак і запах

Хороша реклама – «чіпляюча» реклама. Підсилити її дію допомагає приємна несподіванка при контакті споживача з рекламною інформацією. Мало освоєний приклад такого контакту – реклама через наші смакові і нюхові рецептори (людина смак і запах сприймає пов’язано). Перші досліди компанії Wrigley з ароматизацією перцевої м’ятою паркувальних талонів має намір поставити на потік бразильське креативне бюро Grupo Four Midia. Своїм клієнтам-«фудовикам» воно пропонує саме так і рекламуватися – присмачувати талон ароматизаторами.
Помічено, що отримавши талон, але ще не припаркувавши машину, бразильський водій часто тримає квитанцію у роті, оскільки руки у нього зайняті кермом. У цей момент автовласник стане мішенню реклами товару, смак якого (точніше смаковими ароматизатором, обраним для реклами) просочений паркувальний талон. Для більшої вірності рекламний контакт закріплюється відповідним текстом або малюнками на квитанції.
Ідея з рекламою через ароматизатори від GrupoFourMidia свіжа, і, напевно, може спрацювати. Особливо, якщо її вартість і ефективність сподобаються рекламодавцям. А якщо не спрацює, то хоча б відучить південний народ тягнуть в рот чого попало.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно