Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Поради / Рефінансування іпотеки

Рефінансування іпотеки

 
 Рефинансирование ипотеки

Що таке рефінансування кредиту!? Рефінансування кредиту – це процедура, при якій видаються позичальнику грошові кошти для погашення існуючих кредитних зобов’язань. Як правило, при рефінансуванні споживач знаходить більш вигідні умови кредитування і перекредитовывается. Рефінансування іпотеки нічим не відрізняється від рефінансування будь-якого іншого кредиту.
При рефінансуванні кредит, може бути, узятий як в різних банках, так і в одному, якщо з’явилися більш вигідні програми кредитування. Якщо перекредитувати автомобіль, споживчий кредит і т. п. можна у всіх банках, то рефінансування іпотеки пропонує кілька кредитних організацій. На території України рефінансувати іпотеку можна тільки в Ощадбанку або ВТБ24.

У чому полягає суть рефінансування іпотеки?! При рефінансування іпотеки на позичальника оформляється новий кредит, сума якого йде на погашення попередньої заборгованості. Майно переходить в заставу іншої кредитної організації. Рефінансування іпотеки проводиться в тому випадку, якщо для позичальника з’явилася можливість знизити процентну ставку або продовжити термін погашення кредиту. Крім того рефінансування іпотеки можна провести, якщо вам необхідно змінити валюту платежу. Варто відзначити, що процентна ставка в грнлях завжди вище, ніж процентна ставка у валюті.
Якщо доходи позичальника в російській валюті, то вкрай не рекомендується переводити іпотеку на яку-небудь іншу, тому що стрибки і раптове зростання долара або євро може негативно позначитися на вашому бюджеті.
Найчастіше рефінансування іпотеки роблять для того, щоб продовжити терміни погашення заборгованості. Самий тривалий термін, на який пропонують іпотеку – 50 років у банку ВТБ 24.

З чого почати рефінансування іпотеки!? Рекомендується починати рефінансування з кредитної організації, в якій Ви спочатку оформляли кредит. Деякі банки передбачають у кредитному договорі штрафні санкції за дострокове погашення кредиту. Якщо кредитна організація відмовляється надати Вам рефінансування з якої-небудь причини, тоді саме час звернутися в іншу фінансову установу.
При рефінансуванні важливо розрахувати всі деталі, наприклад, вартість оформлення нового кредиту та штрафні санкції від старого банку, а так само різниця процентної ставки. Фахівці не рекомендують робити рефінансування іпотеки, якщо процентна ставка за кредитом відрізняється на 2 і менше відсотків.
Як оформити рефінансування кредиту!? Процедура рефінансування іпотеки схожа з процедурою оформлення нового кредиту. Зберіть необхідний перелік документів для підтвердження свого рівня доходів і підтвердіть кредитної організації свою платоспроможність. Зверніть увагу, що для отримання позитивної відповіді важливо мати хорошу кредитну історію.

 

 

Якщо стаття “Рефінансування іпотеки” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.