Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Рефінансування іпотеки

Рефінансування іпотеки


			
	  	Рефинансирование ипотеки

Що таке рефінансування кредиту!? Рефінансування кредиту – це процедура, при якій видаються позичальнику грошові кошти для погашення існуючих кредитних зобов’язань. Як правило, при рефінансуванні споживач знаходить більш вигідні умови кредитування і перекредитовывается. Рефінансування іпотеки нічим не відрізняється від рефінансування будь-якого іншого кредиту.
При рефінансуванні кредит, може бути, узятий як в різних банках, так і в одному, якщо з’явилися більш вигідні програми кредитування. Якщо перекредитувати автомобіль, споживчий кредит і т. п. можна у всіх банках, то рефінансування іпотеки пропонує кілька кредитних організацій. На території України рефінансувати іпотеку можна тільки в Ощадбанку або ВТБ24.

У чому полягає суть рефінансування іпотеки?! При рефінансування іпотеки на позичальника оформляється новий кредит, сума якого йде на погашення попередньої заборгованості. Майно переходить в заставу іншої кредитної організації. Рефінансування іпотеки проводиться в тому випадку, якщо для позичальника з’явилася можливість знизити процентну ставку або продовжити термін погашення кредиту. Крім того рефінансування іпотеки можна провести, якщо вам необхідно змінити валюту платежу. Варто відзначити, що процентна ставка в грнлях завжди вище, ніж процентна ставка у валюті.
Якщо доходи позичальника в російській валюті, то вкрай не рекомендується переводити іпотеку на яку-небудь іншу, тому що стрибки і раптове зростання долара або євро може негативно позначитися на вашому бюджеті.
Найчастіше рефінансування іпотеки роблять для того, щоб продовжити терміни погашення заборгованості. Самий тривалий термін, на який пропонують іпотеку – 50 років у банку ВТБ 24.

З чого почати рефінансування іпотеки!? Рекомендується починати рефінансування з кредитної організації, в якій Ви спочатку оформляли кредит. Деякі банки передбачають у кредитному договорі штрафні санкції за дострокове погашення кредиту. Якщо кредитна організація відмовляється надати Вам рефінансування з якої-небудь причини, тоді саме час звернутися в іншу фінансову установу.
При рефінансуванні важливо розрахувати всі деталі, наприклад, вартість оформлення нового кредиту та штрафні санкції від старого банку, а так само різниця процентної ставки. Фахівці не рекомендують робити рефінансування іпотеки, якщо процентна ставка за кредитом відрізняється на 2 і менше відсотків.
Як оформити рефінансування кредиту!? Процедура рефінансування іпотеки схожа з процедурою оформлення нового кредиту. Зберіть необхідний перелік документів для підтвердження свого рівня доходів і підтвердіть кредитної організації свою платоспроможність. Зверніть увагу, що для отримання позитивної відповіді важливо мати хорошу кредитну історію.

 

 

Якщо стаття “Рефінансування іпотеки” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!