Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / РЕЧІ, ЯКИМ ТРЕБА НАВЧАТИ У ШКОЛІ

РЕЧІ, ЯКИМ ТРЕБА НАВЧАТИ У ШКОЛІ

1) Правило 80-20 або принцип Парето полягає в тому, що 80% усіх отриманих доходів приносять лише 20% вашої діяльності. З цього можна зробити висновок, що багато чого з того, що ми робимо насправді не несе доходу і отже не є необхідним.
2) Правило Паркінсона полягає в тому, що ви можете виконувати речі набагато швидше, ніж ви припускаєте. Таким чином, чим більше часу ви даєте собі на яке-небудь завдання, тим більше часу в результаті витратите.
3) Групова операція — це метод виконання нудних і одноманітних завдань як можна швидше. Для цього вам просто потрібно робити весь комплект друг за іншому.
4) Спочатку віддавайте, а потім отримуйте. Життя не схоже на ресторан в якому ви платите за їжу тільки після того, як її отримали. В житті щоб чогось досягти потрібно спочатку «заплатити» за це. До того ж з часом ви все одно отримаєте більше, ніж віддали.
5) Не зупиняйте — випереджайте події — таким чином ви по-перше, позбудетеся від очікувань, а по-друге це принесе вам задоволення, тому що ви відчуєте, що маєте владу керувати своїм життям.
6) Помилки і невдачі — це добре — завдяки помилкам ви отримуєте досвід, дізнаєтеся багато нового і вчіться не допускати таких помилок у майбутньому. При правильному відношенні помилки можуть навчити вас бути успішною людиною.
7) Не ставтеся до себе занадто суворо — ви засмучуєтеся і витрачаєте занадто багато часу.
8) Створюйте хороший контакт — вам потрібно ставитися до кожної зустрічі як ніби на ній присутні ваші найкращі друзі. Це дозволить вам не нервувати.
9) Використовуйте Ретикулярну Активуючих Систему(РАС). РАС — це система фокусування, щоб нею користуватися, вам необхідно зосередитися на тому, чого ви хочете і підтримувати увагу.
10) Ваше ставлення визначає реальність — Більшість песимістів самі себе вважають реалістами. Однак в
насправді причиною того, що з цими людьми відбуваються речі які вони не хочуть полягає в них самих. Їх РАС постійно налаштована на сприйняття негативу, який вони хочуть бачити. Саме тому вони знаходять підтвердження своїм песимістичних ідей. У будь-якому разі бути оптимістом набагато краще ніж реалістом. Задумайтеся над цим.
11) Для того, щоб відчути себе щасливим, будьте вдячні. Справа в тому, що всього за кілька хвилин, коли ви відчуваєте вдячність ви можете перетворити поганий настрій хороший. У зв’язку з цим, кожній людині буде корисно потренуватися бути вдячним. Це засіб також допоможе вам підтримувати позитивне ставлення до навколишньої дійсності і таким чином прямо пов’язане з попереднім пунктом.
12) Ніколи не порівнюйте себе з іншими. По-перше, дозволяючи іншим контролювати себе ви втрачаєте свободу, тому що ви дозволяєте зовнішнього світу контролювати ваше самовідчуття. По-друге, це не ефективно: завжди знайдуться люди гірше і краще вас, виходить, що ваша зарозумілість залежить від того, в якій компанії ви опинилися. Набагато більш ефективно порівнювати себе з собою. Таким чином ви завжди будете впевнені, що ви вдосконалюєтеся, а також це принесе вам внутрішній спокій і зміцнить силу волі.
13) Від 80 до 90% того, чого ви боїтеся ніколи не станеться. Насправді наші страхи дуже сильно перебільшені. У більшості випадків занепокоєння — це марна трата часу.
14) Не варто ставитися до себе надто серйозно. Через якийсь час ви навіть не згадаєте про ті проблеми, які зараз можуть здаватися дуже серйозними. Якщо ви будете ставитися до себе або своїх думок занадто серйозно, це призведе до непотрібних страждань.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.