Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Статті / Прострочення по кредиту: чи є привід для паніки?

Прострочення по кредиту: чи є привід для паніки?

 
 Просрочка по кредиту: есть ли повод для паники? 
 Своєчасні виплати по кредиту – це запорука хороших відносин з банком і гарантія відсутності будь-яких проблем. Однак далеко не завжди вдається вписатися в потрібні терміни, що нерідко лякає боржників і навіть вводить їх у стан відвертою паніки. Причини прострочення можуть бути самі різні. У тому випадку, якщо вони поважні, то кредитна організація часто йде назустріч, переглядає умови договору і допомагає своєму клієнтові. Часто строки продовжуються на обумовлений період. До числа поважних причин прострочення платежу відносяться форс-мажорні обставини, внаслідок яких людина позбавляється роботи або захворює. Плюсом для вас також буде гарна кредитна історія, тобто відсутність прострочень за інші платежі, стабільні виплати за іншими позиками.

У тому випадку, якщо вам не вдається вчасно зробити виплати, не варто панікувати і хапатися за голову. Насамперед, варто спробувати домовитися з банківською установою, пояснити свою ситуацію. Ні в якому разі не можна пропадати й ігнорувати кредитну організацію – це обернеться плачевними наслідками у майбутньому. Якщо ви спізнюєтеся з платежем всього 5-7 робочих днів, то навряд чи банк зробить якісь дії. Навіть дзвінки від працівників кредитного відділу надходять боржника далеко не завжди, тому хвилюватися немає причин.

Кредитна історія також не завжди псується у разі прострочень. Якщо вам вдається внести платіж протягом місяця, то це не буде мати ніякого негативного ефекту. У тому випадку, якщо заборгованість за кредитом накопичується за два і більше місяців, то кредитної історії наноситься непоправний збиток. Крім того, банківські установи накладають штрафи на суму простроченого боргу, що також ставить у скрутне становище боржника.
Банки застосовують безліч санкцій в залежності від величини прострочення. Найпростіша з них – це штраф за прострочення. Куди більш серйозна міра – пеня, тобто відсоток від суми платежу, що нараховується за кожний прострочений день. Нерідко банк збільшує процентну ставку за позикою, продає заставу, звертається до гаранта клієнта і, нарешті, подає в суд. Щоб уникнути таких крайнощів, необхідно вести діалог з банком і спробувати вирішити проблему мирним шляхом. Якщо клієнт сумлінний, то кредитна організація може не тільки продовжити термін, але і запропонувати сплачувати тільки відсотки по позиці. Всю суму кредиту зажадають повернути лише в кінці терміну.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.