Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Прострочення по кредиту: чи є привід для паніки?

Прострочення по кредиту: чи є привід для паніки?


			
	  	Просрочка по кредиту: есть ли повод для паники?
	  	
	  Своєчасні виплати по кредиту – це запорука хороших відносин з банком і гарантія відсутності будь-яких проблем. Однак далеко не завжди вдається вписатися в потрібні терміни, що нерідко лякає боржників і навіть вводить їх у стан відвертою паніки. Причини прострочення можуть бути самі різні. У тому випадку, якщо вони поважні, то кредитна організація часто йде назустріч, переглядає умови договору і допомагає своєму клієнтові. Часто строки продовжуються на обумовлений період. До числа поважних причин прострочення платежу відносяться форс-мажорні обставини, внаслідок яких людина позбавляється роботи або захворює. Плюсом для вас також буде гарна кредитна історія, тобто відсутність прострочень за інші платежі, стабільні виплати за іншими позиками.

У тому випадку, якщо вам не вдається вчасно зробити виплати, не варто панікувати і хапатися за голову. Насамперед, варто спробувати домовитися з банківською установою, пояснити свою ситуацію. Ні в якому разі не можна пропадати й ігнорувати кредитну організацію – це обернеться плачевними наслідками у майбутньому. Якщо ви спізнюєтеся з платежем всього 5-7 робочих днів, то навряд чи банк зробить якісь дії. Навіть дзвінки від працівників кредитного відділу надходять боржника далеко не завжди, тому хвилюватися немає причин.

Кредитна історія також не завжди псується у разі прострочень. Якщо вам вдається внести платіж протягом місяця, то це не буде мати ніякого негативного ефекту. У тому випадку, якщо заборгованість за кредитом накопичується за два і більше місяців, то кредитної історії наноситься непоправний збиток. Крім того, банківські установи накладають штрафи на суму простроченого боргу, що також ставить у скрутне становище боржника.
Банки застосовують безліч санкцій в залежності від величини прострочення. Найпростіша з них – це штраф за прострочення. Куди більш серйозна міра – пеня, тобто відсоток від суми платежу, що нараховується за кожний прострочений день. Нерідко банк збільшує процентну ставку за позикою, продає заставу, звертається до гаранта клієнта і, нарешті, подає в суд. Щоб уникнути таких крайнощів, необхідно вести діалог з банком і спробувати вирішити проблему мирним шляхом. Якщо клієнт сумлінний, то кредитна організація може не тільки продовжити термін, але і запропонувати сплачувати тільки відсотки по позиці. Всю суму кредиту зажадають повернути лише в кінці терміну.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!