Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Прострочення по кредиту: чи є привід для паніки?

Прострочення по кредиту: чи є привід для паніки?


			
	  	Просрочка по кредиту: есть ли повод для паники?
	  	
	  Коли люди ставлять підпис під текстом кредитних договорів (а це щорічно роблять багато мільйонів), далеко не всі замислюються про можливі наслідки. Більшість, навіть переважна більшість, твердо переконане, що їхнє становище міцно і непорушно, що немає причин, які б призвели до неможливості гасити борги планомірно.

Але що буде, якщо таке все ж станеться? Не будемо нагнітати пристрасті понад міру, але будемо чесні перед собою – нинішнє економічне становище є дуже непевним і нестійким, насправді. Навіть якщо навколо вас все начебто нормально, в будь-який момент може статися щось екстраординарне. І що ж робити в подібних випадках?

Основне значення мають масштаб боргу та період, протягом якого платежі повноцінно робити не вийде. За часом виділяють прострочення платежів незначні (до 72 годин), ситуативні (до місяця приблизно), критичні (до трьох місяців), понад них – вже затягнуті. У першому випадку можна не дихати глибоко і не озиратися по сторонах переляку. Навіть кредитна історія не постраждає. Найбільше, що чекає вас – це пені за вихід з графіка платежів. Вони не перевищують зазвичай декількох сотень грнлів, і носять в більшій мірі дисциплінує характер, щоб боржник зовсім вже не розслаблявся. Аналогічним чином працює у ряді банків смс-розсилка. Ніхто співробітників банку, тим більше колекторів направляти не стане за таких дрібниць. Повторення таких ситуацій (коли вона не поодинока), може спонукати банк взяти вас на контроль. Уважно читайте договір – часті короткі прострочення можуть служити приводом для повернення всього боргу одночасно. Звідси висновок – потрібно намагатися оплачувати кредит заздалегідь, до графіка, і в разі проблем – відразу сповіщати банк.

У разі ситуаційної несплати починаються особисті бесіди і дзвінки. Якщо їх немає, то цілком можливо, просто на вас повісили компенсуючий штраф. Тут вже треба прискоритися з оплатою, щоб пені не розросталося.
Критичні борги відслідковуються вже особливим відділом банку або навіть його службою безпеки. Не намагайтеся піти від контактів і спілкування, намагайтеся вносити хоча б невеликі суми, далеко не дотягують до платежів (це покаже вашу загальну сумлінність і самому банку, і, якщо знадобиться, суду). Практично неминучий психологічний тиск не повинно вас лякати сама по собі, якщо воно в рамках закону і загальноприйнятих норм поведінки (це звичайні дії). Якщо бачите якийсь свій вихід, постарайтеся відразу довести його до банку.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!