Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Статті / Прострочення по кредиту: чи є привід для паніки?

Прострочення по кредиту: чи є привід для паніки?

 
 Просрочка по кредиту: есть ли повод для паники? 
 Коли люди ставлять підпис під текстом кредитних договорів (а це щорічно роблять багато мільйонів), далеко не всі замислюються про можливі наслідки. Більшість, навіть переважна більшість, твердо переконане, що їхнє становище міцно і непорушно, що немає причин, які б призвели до неможливості гасити борги планомірно.

Але що буде, якщо таке все ж станеться? Не будемо нагнітати пристрасті понад міру, але будемо чесні перед собою – нинішнє економічне становище є дуже непевним і нестійким, насправді. Навіть якщо навколо вас все начебто нормально, в будь-який момент може статися щось екстраординарне. І що ж робити в подібних випадках?

Основне значення мають масштаб боргу та період, протягом якого платежі повноцінно робити не вийде. За часом виділяють прострочення платежів незначні (до 72 годин), ситуативні (до місяця приблизно), критичні (до трьох місяців), понад них – вже затягнуті. У першому випадку можна не дихати глибоко і не озиратися по сторонах переляку. Навіть кредитна історія не постраждає. Найбільше, що чекає вас – це пені за вихід з графіка платежів. Вони не перевищують зазвичай декількох сотень грнлів, і носять в більшій мірі дисциплінує характер, щоб боржник зовсім вже не розслаблявся. Аналогічним чином працює у ряді банків смс-розсилка. Ніхто співробітників банку, тим більше колекторів направляти не стане за таких дрібниць. Повторення таких ситуацій (коли вона не поодинока), може спонукати банк взяти вас на контроль. Уважно читайте договір – часті короткі прострочення можуть служити приводом для повернення всього боргу одночасно. Звідси висновок – потрібно намагатися оплачувати кредит заздалегідь, до графіка, і в разі проблем – відразу сповіщати банк.

У разі ситуаційної несплати починаються особисті бесіди і дзвінки. Якщо їх немає, то цілком можливо, просто на вас повісили компенсуючий штраф. Тут вже треба прискоритися з оплатою, щоб пені не розросталося.
Критичні борги відслідковуються вже особливим відділом банку або навіть його службою безпеки. Не намагайтеся піти від контактів і спілкування, намагайтеся вносити хоча б невеликі суми, далеко не дотягують до платежів (це покаже вашу загальну сумлінність і самому банку, і, якщо знадобиться, суду). Практично неминучий психологічний тиск не повинно вас лякати сама по собі, якщо воно в рамках закону і загальноприйнятих норм поведінки (це звичайні дії). Якщо бачите якийсь свій вихід, постарайтеся відразу довести його до банку.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.