Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Пролонгація позики – що це і кому це потрібно

Пролонгація позики – що це і кому це потрібно

Більшість людей, в наш час, використовує банківські продукти кредитування для придбання товарів, автомобілів та нерухомого майна, а так само для багатьох інших цілей. Не всі перед оформленням кредиту всерйоз замислюються «А чи зможу я погашати його!?». Не всі позичальники беруть кредити обдумано, зваживши всі плюси і мінуси і прорахувавши, яка ситуація може скластися в майбутньому. Звичайно ж, люди враховують рівень власної заробітної плати та розміри щомісячних платежів, але не беруть до уваги той факт, що може статися будь-форс-мажорна обставина, яка змінить їх відносини з банком. Дуже часто, здається, що все прораховано, так і бажання скоріше оформити покупку затьмарює розум, тому більшість негативних факторів не враховується.

У житті бувають різні ситуації. Компанії, які ще вчора здавалися надійними і стабільними закриваються, заявивши про власне банкрутство, тому розраховувати важливо все до дрібниць, особливо коли мова йде про оформлення великої позики. Як надійде людині, коли відбулися непередбачені обставини, і він тимчасово не може оплачувати свій обов’язок кредитної організації?! Вихід є завжди. Давайте розглянемо в цій статті на сайті SpasFinans.ru належну поведінку при виникненні ситуацій, коли платити кредит дійсно нічим.
Один з виходів, який допоможе позичальнику у разі виникнення непередбачених обставин – реструктуризація боргу в банку за допомогою його пролонгації. Що таке пролонгація позики!? Пролонгація передбачає зменшення тиску на позичальника з боку банку, зменшивши розмір щомісячного платежу. Пролонгація позики найчастіше передбачає продовження терміну кредитування, за рахунок чого сума щомісячних платежів стає дещо менше. Якщо позичальник справно сплачував свій борг протягом певного проміжку часу, то банк може піти йому на поступки. Існує такий вид пролонгації позики, як призупинення платежів. Вам можуть дати певний проміжок часу, протягом якого не потрібно буде виплачувати кредит можна буде спокійно знайти нову роботу або інше джерело доходу, при цьому нарахування штрафу відбуватися не буде. Але коли Ви відновите выплачивание кредиту, суму щомісячного платежу стане трохи вище, для того, щоб укластися в терміни погашення заборгованості, передбачені кредитним договором.

Другий варіант пролонгації позики передбачає продовження терміну погашення заборгованості, що передбачено кредитним договором. Тут вже вирішувати Вам, який з варіантів найбільш зручний, адже при продовженні терміну збільшитися сума відсотків, яку Ви переплатите банку за користування кредитними коштами.
Як позичальнику отримати пролонгацію позики!?
Зверніть увагу на свій кредитний договір. В умовах договору обов’язково повинна бути інформації про можливості або неможливості отримання пролонгації позики. Якщо за умовами договору надання пролонгації не прописано, зверніться у відділення банку і поцікавтеся про можливості отримати пролонгацію, і є можливість за умовами Вашого кредитного договору продовжити строк погашення боргу. Найчастіше банки не вказують у кредитному договорі інформацію про пролонгацію позики, але вона її надання передбачено політикою банку. Зверніть увагу, кредитні організації надають послуги щодо пролонгації боргу не всім позичальникам. Тільки позичальники, які справно платили кредит і попали в непередбачену серйозну проблему, можуть розраховувати на надання пролонгації. У позичальника істотно збільшуються шанси на отримання пролонгації позики, якщо у нього був відкритий депозитний рахунок в банку або він довгий час є добросовісним клієнтом банку. Якщо Ви оформляли в банку кредит під заставу майна і Вам необхідно просто змінити дату щомісячного платежу, а не зменшити його суму, тоді Вам слід звернутися в банк і його співробітники моментально підуть на поступки.
Вигідно чи надання пролонгації для фінансових установ?

Якщо Ви підозрюєте, що кредитна установа, швидше за все, відмовить Вам у пролонгації позики, важливо пояснити, що це буде вигідно не тільки Вам, але і їм теж. По-перше, видача нового кредиту обійдеться банку набагато дорожче, ніж пролонгація вже існуючого. По-друге, банку важливо підтримувати рівень свого кредитного портфеля і, якщо банк відмовить, то йому необхідно буде шукати нового клієнта на певну суму коштів. По-третє, банк отримає більше прибутку, провівши пролонгацію Вашого позики, адже від збільшення терміну кредитування збільшиться і вартість кредиту. Якщо сказати вищевказане трьома словами, то позичальник, просячи у банку пролонгацію позики, пропонує заробити додаткові кошти. Крім того, в ситуації, коли кредитна установа відмовляє в пролонгації боргу у позичальника може статися прострочення платежу, що вкрай не вигідна обом сторонам. Скажіть все це співробітникам банку і, напевно, вони підуть Вам на поступки.

 

Якщо стаття “Пролонгація позики – що це і кому це потрібно” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!