Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Профілактика кредитоманії

Профілактика кредитоманії


			
	  	Профилактика кредитомании

Початок тут: Кредитоманія – серйозне захворювання

Як не опинитися в борговій залежності, як уникнути потрапляння в боргову яму? Адже для оформлення кредиту не потрібно навіть звертатися в банк. Варто тільки зайти у будь-магазин (за винятком продуктових, поки!), як тут підходять консультанти і пропонують оформлення товарів у кредит. Крім того, практично на кожному кроці можна за 5 хвилин оформити кредитну карту. Вплив реклами, що обіцяє привабливі акції і знижені відсоткові ставки, теж грає не мало важливу роль в ухваленні рішення про придбання чого-небудь без власних коштів.

Напевно, всі погодяться з тим, що рішення приймається особисто кожним, але не сумнівайтеся, що 90% впливу на це рішення надано на рівні підсвідомості, адже рекламні тексти і навіть кольорову добірку і стиль шрифту готують досвідчені психологи, а вони точно знають, як зачепити навіть того, хто і не думав оформляти кредит.

Отже, щоб не потрапити під одурманюючу дію і не зробити крок, про який вже завтра можна буде жалкувати, складіть для себе правила і чітко їх дотримуйтесь.

Як не стати кредитоманом.

По-перше, ніколи не приймайте ежемитного рішення. Побачив, сподобалося, взяв у кредит. Так робити не можна ні за яких обставин. Візьміть на роздуми як мінімум, три дні. Все зважте і вже тільки тоді приймайте остаточне рішення. Найкраще записати на папір, і подивитися наочно. Запишіть суму вашого доходу, а також всі необхідні регулярні витрати (квартплата, проїзд, харчування, зв’язок, розваги, інші витрати). Порахуйте, скільки вільних коштів у вас залишилося. А скільки доведеться платити за кредитом у разі його оформлення? Потягніть? Вирішили оформити кредит? Тоді ще трохи зачекайте, переходимо до пункту два.

По-друге відповідайте собі чесно на наступні питання: чи дійсно ця річ, яку бажаєте придбати в кредит вам так необхідна? Що буде, якщо ви не купите цю річ або купіть трохи пізніше, назбиравши достатню суму? Чи впевнені ви у своїй роботі? Що буде, якщо втратите роботу (всяке буває в житті, ніхто не застрахований)?
Ну і нарешті, по-третє, найважливіше випробування – уявіть ситуацію, що ви оформили кредит, справно платите, насолоджуєтеся купленої річчю. І раптом… Ви раптово втрачаєте джерела доходу, не важливо з якої причини, але платити ви більше не можете. І ось настає момент, коли вам починають дзвонити з банку, погрожувати, приїжджати додому, телефонувати близьким та друзям, писати друзям в соцмережах, вобщем, влаштовують на вас гоніння. Що ви будете робити тоді? Знайшли рішення? Не злякалися? Ну, тоді, ідіть сміливо оформляйте кредит!

Хоча, стривайте, спершу прочитайте історії кредитних ситуацій інших людей, і ще раз подумайте, чи треба воно вам. Адже взявши одного разу кредит, потім зупинитися буде складно. А переплати за кредитами настільки великі, що на суму, віддану в банк, можна купити не одну, а дві речі, якщо ці гроші відкладати на депозит.
Ну а якщо ви вже стали кредитоманом, то важливо вчасно зізнатися собі в цьому і почати лікування негайно!

 

Якщо стаття “Профілактика кредитоманії” виявилася для Вас корисною, будь ласка, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!