Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Статті / Профілактика кредитоманії

Профілактика кредитоманії


			
	  	Профилактика кредитомании

Початок тут: Кредитоманія – серйозне захворювання

Як не опинитися в борговій залежності, як уникнути потрапляння в боргову яму? Адже для оформлення кредиту не потрібно навіть звертатися в банк. Варто тільки зайти у будь-магазин (за винятком продуктових, поки!), як тут підходять консультанти і пропонують оформлення товарів у кредит. Крім того, практично на кожному кроці можна за 5 хвилин оформити кредитну карту. Вплив реклами, що обіцяє привабливі акції і знижені відсоткові ставки, теж грає не мало важливу роль в ухваленні рішення про придбання чого-небудь без власних коштів.

Напевно, всі погодяться з тим, що рішення приймається особисто кожним, але не сумнівайтеся, що 90% впливу на це рішення надано на рівні підсвідомості, адже рекламні тексти і навіть кольорову добірку і стиль шрифту готують досвідчені психологи, а вони точно знають, як зачепити навіть того, хто і не думав оформляти кредит.

Отже, щоб не потрапити під одурманюючу дію і не зробити крок, про який вже завтра можна буде жалкувати, складіть для себе правила і чітко їх дотримуйтесь.

Як не стати кредитоманом.

По-перше, ніколи не приймайте ежемитного рішення. Побачив, сподобалося, взяв у кредит. Так робити не можна ні за яких обставин. Візьміть на роздуми як мінімум, три дні. Все зважте і вже тільки тоді приймайте остаточне рішення. Найкраще записати на папір, і подивитися наочно. Запишіть суму вашого доходу, а також всі необхідні регулярні витрати (квартплата, проїзд, харчування, зв’язок, розваги, інші витрати). Порахуйте, скільки вільних коштів у вас залишилося. А скільки доведеться платити за кредитом у разі його оформлення? Потягніть? Вирішили оформити кредит? Тоді ще трохи зачекайте, переходимо до пункту два.

По-друге відповідайте собі чесно на наступні питання: чи дійсно ця річ, яку бажаєте придбати в кредит вам так необхідна? Що буде, якщо ви не купите цю річ або купіть трохи пізніше, назбиравши достатню суму? Чи впевнені ви у своїй роботі? Що буде, якщо втратите роботу (всяке буває в житті, ніхто не застрахований)?
Ну і нарешті, по-третє, найважливіше випробування – уявіть ситуацію, що ви оформили кредит, справно платите, насолоджуєтеся купленої річчю. І раптом… Ви раптово втрачаєте джерела доходу, не важливо з якої причини, але платити ви більше не можете. І ось настає момент, коли вам починають дзвонити з банку, погрожувати, приїжджати додому, телефонувати близьким та друзям, писати друзям в соцмережах, вобщем, влаштовують на вас гоніння. Що ви будете робити тоді? Знайшли рішення? Не злякалися? Ну, тоді, ідіть сміливо оформляйте кредит!

Хоча, стривайте, спершу прочитайте історії кредитних ситуацій інших людей, і ще раз подумайте, чи треба воно вам. Адже взявши одного разу кредит, потім зупинитися буде складно. А переплати за кредитами настільки великі, що на суму, віддану в банк, можна купити не одну, а дві речі, якщо ці гроші відкладати на депозит.
Ну а якщо ви вже стали кредитоманом, то важливо вчасно зізнатися собі в цьому і почати лікування негайно!

 

Якщо стаття “Профілактика кредитоманії” виявилася для Вас корисною, будь ласка, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.