Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Продаж застав банками

Продаж застав банками


			
	  	Продажа залогов банками

В інших статтях ми розповідали вам особливості продажу майна, яке є в заставі у банку за його згодою. Так само як були розглянуті нюанси продажу застави без такої згоди за умови, якщо немає заборонного умови на розпорядження ним. У даній статті ми розповімо вам, мабуть, саму неприємну ситуацію, яка може трапитися з боржником продаж банками застав. Маємо іпотечний договір, іншими словами заставу нерухомості (дача, гараж, квартира або інша будівля, так само земля на якій стоїть або збирається стояти приміщення). Коштів на оплату кредиту вже не є і від банку постійно надходять претензії з погрозами продати заставу з метою погашення заборгованості.

Все не так просто, застава знаходиться у власності у позичальника, і продати його банку буде не просто. Так як всі операції, що відбуваються з вашим майном, будуть проводитися під вашим повним контролем.

Для початку необхідно знати, які наміри у кредитної організації, в якій ви брали позику по відношенню до вашого застави і як взагалі здійснюється продаж застав банківськими організаціями.

Будь-яка кредитна установа, розуміючи, що надходження грошових коштів з вашої сторони найближчим часом здійснюватися не буде першим ділом, подає позовну заяву до суду претензією (вимогою). У рамках вимоги буде висунуто звернути заставлене майно на стягнення. Роблячи упор на неплатоспроможність клієнта і виходу крім продажу банком застави більше, немає.

Необхідно знати, що суд не прийме подібне заяву просто так. Кредитної організації для початку необхідно представити докази, що вона вжила всіх заходів для врегулювання даного питання для того що б уникнути розгляду в судовому порядку. Так само банку необхідно донести інформацію (у замовний листі, або будь-якому іншому офіційному повідомленні) про свої наміри звернутися до суду з вимогою продажу застав банками, а так само запропонувати вам вийти з даної ситуації не вдаючись при цьому до судового розгляду.

Запам’ятайте, що від подібних повідомлень, судових повісток або замовних листів ховатися не треба. Адже таким чином ви позбавите себе можливості контролювати всю процедуру продажу застави банком. В даному випадку краще буде діяти навпаки (наприклад: завести переписку з банком, в якій ви будете пропонувати свої шляхи по вирішенню даного питання).

У разі, коли суд приймає до розгляду позовну заяву подану кредитором, то банківська установа повинна описати порядок проведення процедури торгів і мінімальну вартість заставленого майна. Остаточним результатом судової процедури буде безпосередньо рішення прийняте судом в рамках примусової реалізації майна. У даному рішенні так само буде зазначено весь порядок продажу застави банком.

Займатися виконанням судового рішення може займатися тільки судові пристави, які попередньо направляють всі документи в організацію, що займається торгами і контролем процедури торгів.

У разі, коли за результатами перших торгів майно залишається не проданим, в більшості випадків проводяться другі торги, при цьому первісна вартість знижується на 10%. Якщо проведення друге торгів не призводять до очікуваного результату, проводять уцінку ще на 15% (25%) і даний заставу пропонується безпосередньо кредитору з метою погашення боргу.

Якщо кредитна установа не бере це майно в рахунок погашення ваше заборгованості, обтяження знімається, тоді ви маєте повне право розпоряджатися майном на свій розсуд. Банк рідко допускає подібний розвиток подій і намагається всіма силами або знайти покупця, або ж залишити заставлене майно в рахунок погашення боргу.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!