Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Продаж малого бізнесу

Продаж малого бізнесу

Якщо Ви вирішили продати свій бізнес, то у Вас виникає ряд питань: Як провести продаж бізнесу невеликих розмірів? З якими складнощами і несподіваними загвоздками можна зіткнутися?…»
Найголовніше те, що Ваш бізнес повинен будуватися з урахуванням того, щоб в майбутньому його можна було продати при бажанні або необхідності. Якщо справа будується, але не враховується можливість продажу, то це не бізнес, а швидше ремесло.
Ось кілька рекомендацій щодо того, як можна найбільш вигідно продати свій бізнес і що слід мати на увазі при оцінці його вартості:
1. Знизьте фактори ризику для потенційного покупця. Малий бізнес піддається ризику з зовнішньої сторони (навколишнє середовище) і з внутрішньої. Зовнішнє середовище дуже складно змінити, а от над внутрішніми факторами можна і попрацювати. Приведіть у порядок документообіг, збудуйте управлінський персонал. Зробіть більш прозорої бухгалтерії. Необхідно розрахуватися з боргами. Залучіть більш надійних постачальників. Все це посприяє тому, що продаж малого бізнесу пройде на більш легкому рівні.
2. Необхідно точно оцінити свої нематеріальні активи, що значно складніше оцінки матеріальних.
3. Дізнайтеся, наскільки ще в ціні ваша бізнес-ідея, адже вартість бізнесу дуже часто оцінюється за прогнозованого прибутку від справи, а не за нинішньої.
4. Дізнайтеся попит і пропозицію на ваш тип бізнесу. Продаж малого бізнесу та формування його вартості стануть значно легше, якщо ви будете знати, наскільки він затребуваний, скільки у вас конкурентів. Оцініть перспективи свого бізнесу.
5. Шукайте покупців, що мають стратегічні цілі в тій сфері, в якій ви дієте
Здійснюючи продаж, потрібно пам’ятати одну просту річ: покупець зацікавлений придбати не дорожче суми поточних грошових надходжень, які розраховуються на найближчі кілька років. А ось продавець зацікавлений продати не дешевше прогнозних надходжень. І чим краще обґрунтовані ці прогнозні надходження, тим вище ймовірність продажу проекту з більш підходящої для продавця ціною.
Удачі вам в купівлі і продажу бізнесу. У будь-якому випадку, якщо обидві сторони підійдуть чесно до питання передачі бізнесу, то всі залишаться у виграші.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.