Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!Миттєві позики для виправлення кредитної історії по всій Україні
Введіть сумму:Home / Бізнес / Продаж малого бізнесу

Продаж малого бізнесу

Якщо Ви вирішили продати свій бізнес, то у Вас виникає ряд питань: Як провести продаж бізнесу невеликих розмірів? З якими складнощами і несподіваними загвоздками можна зіткнутися?…»
Найголовніше те, що Ваш бізнес повинен будуватися з урахуванням того, щоб в майбутньому його можна було продати при бажанні або необхідності. Якщо справа будується, але не враховується можливість продажу, то це не бізнес, а швидше ремесло.
Ось кілька рекомендацій щодо того, як можна найбільш вигідно продати свій бізнес і що слід мати на увазі при оцінці його вартості:
1. Знизьте фактори ризику для потенційного покупця. Малий бізнес піддається ризику з зовнішньої сторони (навколишнє середовище) і з внутрішньої. Зовнішнє середовище дуже складно змінити, а от над внутрішніми факторами можна і попрацювати. Приведіть у порядок документообіг, збудуйте управлінський персонал. Зробіть більш прозорої бухгалтерії. Необхідно розрахуватися з боргами. Залучіть більш надійних постачальників. Все це посприяє тому, що продаж малого бізнесу пройде на більш легкому рівні.
2. Необхідно точно оцінити свої нематеріальні активи, що значно складніше оцінки матеріальних.
3. Дізнайтеся, наскільки ще в ціні ваша бізнес-ідея, адже вартість бізнесу дуже часто оцінюється за прогнозованого прибутку від справи, а не за нинішньої.
4. Дізнайтеся попит і пропозицію на ваш тип бізнесу. Продаж малого бізнесу та формування його вартості стануть значно легше, якщо ви будете знати, наскільки він затребуваний, скільки у вас конкурентів. Оцініть перспективи свого бізнесу.
5. Шукайте покупців, що мають стратегічні цілі в тій сфері, в якій ви дієте
Здійснюючи продаж, потрібно пам’ятати одну просту річ: покупець зацікавлений придбати не дорожче суми поточних грошових надходжень, які розраховуються на найближчі кілька років. А ось продавець зацікавлений продати не дешевше прогнозних надходжень. І чим краще обґрунтовані ці прогнозні надходження, тим вище ймовірність продажу проекту з більш підходящої для продавця ціною.
Удачі вам в купівлі і продажу бізнесу. У будь-якому випадку, якщо обидві сторони підійдуть чесно до питання передачі бізнесу, то всі залишаться у виграші.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн