Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Бізнес / Продаж канцтоварів як бізнес

Продаж канцтоварів як бізнес

Ринок канцелярських товарів досить великий і поділяється в залежності від віку і призначення: для школярів, студентів і дорослих, для офісу і навчання, а також сувеніри та подарункові канцтовари. Близько 30% даного сегменту належить дрібним фірмам. Таким чином, продаж канцтоварів – це ефективний маленький бізнес з нуля і відмінна ідея для починаючого підприємця.
З чого почати?
Насамперед необхідно зареєструватися в якості індивідуального підприємця.
Чому ІП? Це простіше і дешевше, ніж реєстрація ТОВ. Проте якщо у вас є партнер по бізнесу, то краще все-таки вибрати товариство з обмеженою відповідальністю. Знадобиться також отримати санітарно-епідеміологічний висновок у Госсанэпиднадзоре і Сертифікат пожежної безпеки.
Де розміщувати магазин?
Торгувати канцелярськими товарами найкраще в місці високої прохідності. Однак це не завжди центр міста, якраз навпаки. Подібні речі люди звикли закуповувати недалеко від будинку, тому тут ідеальним варіантом буде спальний (добре, якщо густонаселений) район.
Асортимент
Стандартний магазин канцтоварів повинен пропонувати пишуче приладдя, папки ПВХ і картонні, клей, коректори, вироби з картону і паперу, куточки, пластикові папки-реєстратори, підставки для книг, горизонтальні лотки, дрібниці (кнопки, скріпки тощо), зошити, блокноти, степлери, ножиці, олівці, фломастери, пензлі, фарби, набори для творчості, альбоми для креслення, малювання і прикрашення і багато іншого.
Необхідно регулярно поповнювати асортимент магазину. Додавайте по мірі необхідності сувеніри, листівки, дитячі та навчальні книги, наклейки, календарі, невеликі іграшку і т. д. Це допоможе підвищити прибуток.
Постачальники
Невеликі магазини канцтоварів закуповують свою продукцію у великих оптових компаніях. Підберіть кілька постачальників, які пропонують відповідний асортимент за найнижчими цінами. Краще всього, якщо вам будуть привозити ваше замовлення, щоб не втрачати час на поїздки по місту.
Найбільш вигідно вважається закупівля канцтоварів у виробника. Але якщо ми ведемо мову про ідеї малого бізнесу з нуля, то тут мається на увазі досить невеликі обсяги партії, які навряд чи зацікавлять великі компанії.
До того ж вартість доставки малої партії з іншого регіону або навіть країни може звести до нуля всю вигоду.
Обладнання для відкриття магазину з продажу канцтоварів
Для розміщення товарів вам знадобиться придбати вітрини, стелажі, стенди з навісними елементами. Також не забудьте замовити вивіску з назвою магазину, а також штендер, який приверне увагу перехожих.
Персонал
Для невеликого магазину достатньо двох продавців, які будуть працювати через день. Також може знадобитися касир і консультант, який буде стежити за порядком в залі і відповідати на запитання покупців.
Вважаємо доходи і витрати
Витрати на відкриття невеликого магазину канцтоварів в сумі дорівнюють близько 400-450 тисяч грнлів. Сюди входить орендна плата, придбання першої партії канцелярських товарів та мінімального набору торгового обладнання. Проте це не остаточна сума, т. к. не забудьте врахувати заробітну плату продавцям і рекламу.
Націнка на канцтовари становить від 50 до 200%. Термін окупності – 1,5 року і більше.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.