Home / Банки / Приват кредитка. Кредитка Приват Банку.

Приват кредитка. Кредитка Приват Банку.

Що таке карта «Універсальна»?

Карта «Універсальна» – це платіжна пластикова картка ПриватБанку, яка дає Вам можливість користуватися як власними грошима на карті, так і взяти кредит використовуючи кошти банку. На цю карту Вам можуть перераховувати гроші Ваші родичі, знайомі або партнери.

Карта

Карткою “Універсальна” можна розраховуватися в торгових точках, здійснювати оплату в Інтернеті і терміналах самообслуговування, а також знімати готівку в будь-якій точці світу. При оплаті за кордоном комісія за конвертацію коштів з валюти карти у валюту країни стягується згідно з офіційним обмінним курсом банку на день покупки.

pdДля тих, хто любить Україну!

ПриватБанк пропонує безкоштовно карту в кольорах національного прапора. Це та ж карта «Універсальна», тільки з красивим патріотичним дизайном!

Вас обслужать в будь-якому відділенні!
ПриватБанк має найбільшу мережу відділень серед комерційних банків України. Ви можете звертатися з питаннями по картці «Універсальна» в будь-яке відділення, а не тільки в те, де Ви її отримали! Співробітники всіх відділень будуть Вам раді!

Як отримати кредитну картку:


 

timerПросте і безкоштовне оформлення
Процедура оформлення картки займе у Вас всього 15 хвилин.

Оформляється кредитна карта просто. Для її отримання досить пред’явити паспорт. Інші документи, такі як довідка з місця роботи, не є обов’язковими, але їх наявність може стати важливим фактором при визначенні кредитного ліміту.


 

bank-safe10% річних на залишок власних коштів по картці «Універсальна»
«Універсальна» кредитна карта дозволяє зберігати власні гроші і отримувати додатковий дохід у розмірі 10% річних на залишок особистих коштів понад 100 грн (гроші зараховуються на Ваш бонусний рахунок). Для цього потрібно активувати депозитну функцію карти в «Приват24» або банкоматі.


 

check-card2Кредитний ліміт до 25 000 грн
За Вашим бажанням на Карті універсальної може бути встановлений кредитний ліміт.
Кредитний ліміт – це сума коштів, яку банк надає Вам в кредит без довідки про доходи. Видавана кредитна карта як і розмір встановлюваного кредитного ліміту індивідуальний для кожного нашого клієнта.

Надайте нам довідку про Ваших доходах, закордонний паспорт або документи, що підтверджують наявність майна, а також виписку по карті іншого банку, і Ваші шанси на збільшення кредитного ліміту зростуть!

Поточний розмір кредитного ліміту Ви можете дізнатися будь-яким зручним для Вас способом: в банкоматі, відділенні банку, системі «Приват24» або звернутися в онлайн чат.


 

img1Пільговий період – до 55 днів
У картки «Універсальна» ПриватБанку є пільговий період користування, під час якого Ви можете взяти кредит без довідки про доходи і користуватися грошовими коштами безкоштовно. Це означає, що якщо Ви погасите кредит протягом пільгового періоду користування, Вам не доведеться платити за цим кредитом ніяких відсотків за користування!
У карт «Універсальна» пільговий період користування кредитом – до 55 днів. Це означає, щоб не платити відсотки, Вам потрібно погасити заборгованість до 25 числа місяця (включно), наступного за тим, в якому Ви скористалися кредитом. Карта

Приклад: 5-го березня Ви зробили покупку в рахунок кредитних коштів на суму 300 грн., А 28-го березня витратили з кредитної картки ще 700 грн. кредитних коштів. 5-го квітня довелося витратити з картки ще 1500 грн. Погасивши тисячі до 25-го квітня, Ви можете не турбуватися про тих 1500 грн., Які взяли на початку місяця – відсотки на них не будуть начісяться до 25-го травня! Раніше довелося б тримати в голові дати всіх трьох знять.

Приклад: на початку березня борг на Вашій карті становив 500 грн, 7-го березня Ви витратили ще 1000 грн в рахунок кредитних коштів. Для того, щоб у березні не були нараховані відсотки, до 25 числа Вам необхідно внести 500 грн. При цьому відсотки на 1000 грн не будуть нараховуватися до 25 квітня, оскільки в березні Ви погасили суму заборгованості на початок місяця, поповнивши свій рахунок на 500 грн.

 

 

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (7-а оцінка! Середнє: 4,86 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.