Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Прибутковий бізнес в кризу: 10 свіжих ідей. Зберігаємо!

Прибутковий бізнес в кризу: 10 свіжих ідей. Зберігаємо!

Для зручності сприйняття десять бізнес-ніш згруповані за типами діяльності, що входять в число найбільш прибуткових: освіта, спорт, нерухомість, їжа і напої, оцінка і застави.
Слід мати на увазі й те, що зазначена прибутковість розраховується з урахуванням зворотних інвестицій. Необхідна для ведення прибуткового бізнесу в кризу нерухомість, обладнання та інші активи, придбані у власність, по завершенні проекту можуть бути продані, що враховувалося при розрахунку фінансового балансу.
ОСВІТА
Будь освіта обходиться дорого, проте деякі його види дорожче інших.
1. Автошколи. Після прийняття нових законодавчих ініціатив, пов’язаних з відміною экстерных іспитів і збільшенням мінімального терміну навчання майбутніх водіїв до трьох місяців, ціни на навчання в автошколах різко зросли. Сьогодні його вартість порівнянна состоимостью платного навчання в престижних вузах і становить близько 60 тис. грн. за курс. При цьому операційні витрати власників автошкіл не перевищують 2 млн грн., що дозволяє їм отримувати до 100% чистого прибутку в рік.
Щоб зробити бізнес прибутковим в кризу, комерційному директору автошколи необхідно пам’ятати кілька правил. По-перше, необхідна умова успішної здачі іспитів на права — акредитація в ГИБДД. По-друге, наявність приміщення і викладачів не є обов’язковою умовою, теоретичне навчання може проводитися в режимі онлайн системним адміністратором. І в третіх, до практичних занять необхідно залучати водіїв тільки з респектабельними автомобілями. Більшість учнів приходять не стільки навчання, скільки відбувати зазначений у законодавстві термін, і потрібно забезпечити їм максимальний комфорт.
Успіх подібних підприємств багато в чому визначається безперервним потоком клієнтів, досягти якого дозволяє головним чином сарафанне радіо — позитивні рекомендації випускників автошколи.
2. Приватні дитячі сади. Конкуренція в приватних дитячих садах Москви і Петербурга досягла такого рівня, що розцінки на їх послуги майже зрівнялися з цінами в провінції. Однак вони не опускаються нижче 25 тис. грн. в місяць при п’ятиденному режимі роботи, а в середньому становлять 30 тис. грн. в місяць при додатковому вступному внеску в 2 тис. грн. Крім того, існують групи вихідного дня та додаткові заняття, наприклад, іноземної мови, музики чи малювання. Виручка міні-дитсадка з вісьмома вихованцями становить близько 300 тис. грн. на місяць, в той час як витрати на оренду квартири, харчування та оплату праці няні і вихователі не перевищують 160 тис. грн. в місяць.
Необхідні стартові інвестиції в цьому виді бізнесу вкрай незначні і, як правило, обмежуються ремонтом приміщення, меблюванням і закупівлею необхідного інвентарю, а також отриманням відповідних погоджень та дозволів. Прибутковість становить від 60% до 120%, проте слід враховувати зростаючу конкуренцію в самому сегменті міні-садів, а також з боку муніципальних установ і приватних гувернанток, займаються індивідуальним вихованням.
СПОРТ
Незважаючи на державну підтримку, спорт в України до цих пір є одним з найбільш дорогих задоволень і, відповідно, навіть у кризу робить прибутковим бізнес тих, хто вибирає цю нішу.
3. Тенісні корти. Ціна оренди тенісних кортів в України, навіть з урахуванням зростання курсу євро і долара, як і раніше одна з найвищих у світі. В залежності від місця розташування, якості покриття та рівня сервісу вона становить від 500 до 3000 грн. в годину. Попит у цьому сегменті, як і раніше, перевищує пропозицію, і при грамотній організації бізнесу даний вид спорту здатний приносити організатору надвисокі доходи.
Перш за все, ніяких відкритих кортів: бізнес не повинен залежати від примх погоди. По-друге, відмовтеся від капітальних споруд: процес узгодження занадто довгий і доріг. Необхідно зводити тимчасові тентові конструкції (які можуть розташовуватися як на землі, так і на даху того чи іншого будови) в середньому на п’ять кортів і використовувати найдешевше покриття — бетон. Якщо будуть знайдені оптимальні підрядники, то ціна проекту складе 20-25 млн грн. Експлуатаційні витрати — близько 500 тис. грн. на рік, стільки ж — на персонал, ще стільки ж — інші операційні витрати, включаючи рекламу.
При середній вартості оренди корту 1200 грн. на годину і 80 процентної заповнюваності річна виручка складе близько 20 млн грн. Але цим прибуток підприємства не вичерпується, так як існує ще принаймні п’ять джерел додаткового доходу: дитячі групи, індивідуальні тренери, магазин приладдя, кафе-бар і регулярні турніри серед членів клубу з додатковим збором на їх проведення. У сумі все це може дати ще близько 5 млн грн. в рік.
4. Прокат спортивного інвентарю. Прокат спортінвентарю — велосипедів, роликових ковзанів, лиж, сноубордів — як одне з найбільш вигідних підприємств в України навіть незважаючи на те, що ця діяльність обмежується сезонним фактором і зростаючою конкуренцією у наданні аналогічних послуг з боку муніципальних структур. Стосовно до зимового періоду найбільш очевидна перспективність подібного бізнесу на прикладі прокату ковзанів.
Середня ціна ковзанів хорошої якості не перевищує 1500 грн. Для ковзанки, розрахованого на кілька сотень відвідувачів в день, достатньо 50 пар, загальна вартість яких складе 75 тис. грн. При ціні прокату 200 грн. в годину, середньому кількості клієнтів 300 чоловік в день та 50 днів, придатних для катання, виручка за сезон на одному ковзанці складе 3 млн грн. Ще близько 500 тис. грн., як правило, дає заточка власних ковзанів відвідувачів. Операційні витрати — на оренду тентової намети, електрика, персонал — не перевищують 200 тис. грн. Таким чином, прибутковість може скласти кілька сотень відсотків.
Зрозуміло, прокат ковзанів можливий тільки при наявності функціонуючого ковзанки. Його організація — ще одне джерело прибутку, яка навіть перевищує доходи від прокату. Квитки на годинне відвідування в середньому коштують ті ж 200 грн. при середній кількості відвідувачів 500 чоловік в день. Операційні витрати — на заливання ковзанки, електрика, персонал, оренду майданчика — не перевищують 500 тис. грн. в сезон. Додатковий дохід можуть дати організовані при ковзанці точки продажу гарячих напоїв, глінтвейну і снеків.
НЕРУХОМІСТЬ
Стандартні інвестиції в квартири, офіси та торговельні площі з метою подальшої їх здачі в оренду зараз приносять не більше 5-10% річного доходу. Однак на ринку нерухомості є напрямки, що дають більш високий прибуток.
5. Бокси для зберігання речей. Це один з найвигідніших бізнесів у великих містах України. Здача в оренду 100 м2 на голому бетоні, розділених гофрованим залізом на 20 боксів для зберігання речей, в середньому приносить близько 200 тис. грн. в рік. Вартість цих 100 м2 в комплексах на 4-5 тис. м2 з урахуванням всієї інженерної інфраструктури, включаючи протипожежну та охоронну сигналізацію і відеоспостереження, становить близько 600 тис. грн. і окупається за два-три роки. Операційні витрати мінімальні: опалення, електрика, ресепшен, зарплата прибиральниці і двох-трьох охоронців. Середня прибутковість перевищує 100% річних.
При реалізації подібних проектів слід відмовитися від будівництва приміщення в статусному місці — це призводить до різкого подорожчання проекту і не виправдовує витрат. Не варто нехтувати наданням супутніх послуг, наприклад, пов’язаних з транспортуванням речей. Крім того, у договір, що укладається з орендарем боксу, завжди слід вносити пункт про застосування штрафних санкцій у разі несвоєчасної оплати. Це дозволить підняти прибутковість в середньому на 10%.
Успішність даного бізнесу багато в чому визначається близькістю проживання потенційних користувачів таких складів (власників невеликих квартир і орендарів житла, яких в Москві близько 5 млн осіб), які змушені здійснювати часті переїзди. Завдяки їм заповнюваність боксів зберігання в Москві не опускається нижче 70% і ще довгі роки дозволить одержувати в цьому бізнесі двох – і навіть тризначні відсотки річного прибутку.
6. Хостели. Сам по собі бізнес, пов’язаний з переробкою багатокімнатних квартир у старих будинках у хостели, вже пережив пік розвитку. Ще два-три роки тому ліжко-місця від 900 грн. на добу дозволяли за рік окупати вартість квартири, ремонт і укомплектування необхідними меблями та побутовою технікою. В даний час зросла конкуренція привела до істотного росту витрат на підвищення якості внутрішньої обробки і сервісу при одночасному зниженні середньої вартості оренди ліжко-місця до рівня від 450 грн. на добу. Однак цей бізнес як і раніше надприбутковий.
Інвестиції в проект складаються з вартості квартири (або її оренди) середньою площею близько 100 м2, ремонту та перепланування приміщень (з обов’язковою зоною ресепшен і загальній вітальні), а також їхнє меблювання двоярусними ліжками, індивідуальними шафками і стандартними наборами для вітальні та кухні. Операційні витрати включають комунальні платежі, оплату послуг адміністратора, прибиральниці та вартість витратних матеріалів від прального порошку до туалетного паперу.
При середньому кількості 26 ліжко-місць і 60 процентної заповнюваності щорічна виручка складе близько 3 млн грн. — цього достатньо, щоб забезпечити річну прибутковість у розмірі 50-100%. Варто зазначити, що комерційному директору такого підприємства потрібно потурбуватися включенням хостелу в списку онлайн-мереж з бронювання готельних номерів (наприклад, booking), що різко підвищить його заповнюваність.
Найближчим часом посиляться вимоги до відкриття хостелів, що призведе до зростання початкових витрат на створення подібних об’єктів.
ЇЖА І НАПОЇ
Ресторанний і продовольчий бізнес завжди буде актуальний і затребуваний навіть у кризу. Їжа генерує більшу прибуток. Потрібно тільки знайти правильну нішу.
7. Імпорт продовольчої продукції. Сформовані зв’язки рітейлових мереж і немережевих торговців з традиційними імпортерами сільськогосподарської продукції до середини минулого року перешкоджали появі нових імпортерів і постачання продукції з інших, раніше не представлених на російському ринку країн. Після введення російських контрсанкций щодо Євросоюзу і падіння курсу грнля ситуація корінним чином змінилася. З’явилися нові постачальники, і виявилося, що європейські товари мають не менш якісні і, що значно важливіше, більш дешеві аналоги, що дозволяють отримувати прибуток навіть при курсі 100 грн. за євро і вище.
Наприклад, мариновані оливки екзотичних сортів, раніше імпортувалися з країн ЄС, коштували в України не менше 500 грн. за кілограм. Між тим в Марокко, що виробляє таку продукцію в розмірах, порівнянних з Іспанією або Грецією, і раніше импортировавшем її в Росію через країни Євросоюзу, їх оптова ціна складає €0,7 за кілограм, тобто близько 50 грн. за сьогоднішнім курсом. Інший приклад: ціна лаймів в Марокко — приблизно 15 грн. за кілограм, в України ж після введення санкцій проти Євросоюзу — не менше 400 крб.
Зрозуміло, існують витрати на транспортування, митні платежі і «вхідний квиток» мережевих рітейлерів і навіть незалежних продавців. Тим не менш величезна маржа між закупівельними цінами на нових ринках та цінами реалізації товару в України дозволяє одержувати понад 100% прибутку навіть при обліку всіх зазначених витрат.
8. Кав’ярні. При купівлі чашки кави за 150-200 грн. в кав’ярні «Кофе хауз», «Кофеїні», Starbucks Coffee Bean або інших подібних їм мережевих закладах мало хто замислюється про собівартість виготовленого продукту. Між тим вона не перевищує п’яти грнлів: саме стільки коштує сам кава, цукор, молоко, вершки і наповнювачі начебто шоколадної крихти. Середня кав’ярня площею 100 м2 при 40-50 процентної заповнюваності продає близько 80 тис. чашок кави на рік — приблизно на 12 млн крб. при вартості інгредієнтів в 400 тис. грн.
Вартість ремонту, меблів і обладнання становить в середньому 6 млн грн., приблизно стільки ж іде на рік на операційні витрати — оренду приміщення, оплату праці персоналу, комунальні платежі і придбання витратних матеріалів. Таким чином, вже в перший рік роботи підприємство виходить на окупність. З урахуванням же того, що можна порівняти виручку приносить продаж інших напоїв, снеків і кондитерських виробів, — нехай навіть прибуток від них на порядок нижче, ніж від кави, — прибутковість кав’ярні може скласти від 50 до 100% в рік.
Варто мати на увазі, що 40-50 процентної заповнюваності кав’ярні без належного рівня сервісу, а також відповідної реклами та промоушену вдається досягти далеко не завжди. Втім, при грамотній організації процесу можна і збільшити її до 80-90%, забезпечивши пропорційне зростання прибутковості.
ОЦІНКА ТА ЗАВДАТКИ
Столове срібло, яким би воно не було, — той самий золотовалютний сімейний резерв, на операціях з яким зараз заробляють дуже великі гроші.
9. Ломбарди. Відсотки, під які ломбарди надають позики під заставу ювелірних та інших виробів з дорогоцінних металів, а також хутряного одягу та цифрової техніки, воістину фантастичні: залежно від регіону й типу застави — від 7 до 25% на місяць, тобто 84-300% в рік. Ні один банк не може похвалитися видачею кредитів під такі відсотки навіть під найризикованіші комерційні підприємства і самі сумнівні споживчі потреби. Між тим застава забезпечує ломбардам 100 відсоткову гарантію повернення виданої позики і відсотків по ньому. І кількість клієнтів є стабільно високим.
Витрати на організацію ломбардної точки — 6-10 м2 за броньованими дверима та склом, ліцензія, оплата двох-трьох консультантів, касирів і сигналізація — як мінімум на порядок менше прибутку, одержуваної за рахунок процентних платежів. Крім того, оцінка закладених речей завжди значно нижче їхньої реальної вартості, і дозволяє отримувати додатковий прибуток за рахунок продажу невикупленого застави.
Варто відзначити, що після торішнього падіння цін на золото на 50% у більшості ломбардів залишилося безліч невикуплених застав, поточна ціна на які була нижчою виданих позичок. Проте втрати були компенсовані подальшим зростанням курсу долара і євро до грнля. Тим не менш ломбарди досі перестраховуються і оцінюють вироби з дорогоцінних металів значно нижче ціни брухту, не забуваючи індексувати вартість невикуплених застав після кожного падіння грнля.
10. Експертиза антикварними живопису. Ринок експертної оцінки антикварними живопису в останнє десятиліття потрясла низка скандалів. Було виявлено безліч підробок, експертизу яких проводили визнані музейні експерти. В результаті музеям заборонили давати офіційні висновки, і право на експертизу залишилося тільки у Всеросійського художнього науково-реставраційного центру ім. академіка В. Е. Грабаря, час очікування в якому могло становити кілька місяців, а мінімальні розцінки на послуги перевищували 30 тис. грн.
Між тим попит на експертизу антикварними живопису нікуди не зник, цей бізнес залишається затребуваний в кризу. Робота приватних експертних бюро стала надзвичайно перспективним видом бізнесу, що дозволяє за рахунок затребуваності послуг добитися рівня прибутковості, близького до 100% річних. Більш того, на відміну від державних структур, приватні бюро ввели прогресивну шкалу оплати, що передбачає мінімальні розцінки (від 2 тис. грн.) при негативному висновку і значно більш високі (від 25 тис. грн.) при встановленні справжності. Такий підхід ще більше збільшив приплив клієнтів.
Рішення, який бізнес створити, залежить тільки від вас. Зрозуміло, щоб домогтися успіху в подібному підприємстві, варто залучати лише висококваліфікованих фахівців у всіх необхідних сферах — мистецтвознавстві, фізики, хімії, почерковедении — і забезпечувати їх сучасним обладнанням. Не менш значуще укладення угод з представниками антикварних салонів, галерей і аукціонів про безумовне визнання проведених експертних бюро досліджень. Знаючи поточний стан і тенденції ринку, ви, безумовно, зможете створити прибутковий бізнес навіть в кризу.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!