Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:


Отримали кредит ставте лайк!
Home / Кредит / Правильний вибір схеми гасіння кредиту.

Правильний вибір схеми гасіння кредиту.

Зовсім недавно ми говорили про те, як правильно взяти кредит і трохи згадали про те, які бувають схеми гасіння кредитів. Сьогодні зупинимося на цій темі більш докладно. Розмір переплати за кредити безпосередньо залежить від того, яку схему погашення кредиту позичальник вибирає. Хоча в більшості випадків при оформленні кредиту, людини навіть і не цікавить, яку схему погашення йому пропонують, а банк, відповідно, намагається буквально нав’язати те, що вигідно банку, а не позичальнику. Будьте уважні в цьому питанні, вмійте рахувати свої гроші, адже берете на час і чужі, а віддаєте потім свої і назавжди, як казав колись класик або не класик, не важливо. До речі, обов’язково прочитайте поради про те, як знизити витрати за кредитом.

 

Напевно, не кожному відомо, що при оформленні ануїтетного платежу, розмір переплати по кредиту збільшується до 50%. Так, так! І дуже багато позичальники виплачують свої кредити, у тому числі іпотеку саме за такою схемою гасіння. А багато банків навіть і не дають можливості позичальникові вибрати самостійно, за якою схемою він бажав би виплачувати кредит, і оформляють абсолютно всім кредити тільки з ануїтетною схемою погашення, повністю ігноруючи можливість диференційованих платежів.

Давайте подивимося окремо на кожний з можливих способів погашення кредиту. Кожен з них передбачає порядок списання загальної заборгованості, але з різними сумами переплат. Ми знаємо, що щомісячні платежі по кредиту складаються з двох частин: погашення основної суми боргу, яку називають «тілом» кредиту та погашення процентів, нарахованих банком за користування кредитом. При гасінні кредиту диференційованими платежами, гаситься значна частина кредитних коштів, цей платіж прийнято називати зменшуваним, і він більш вигідний для позичальника. А ось для банку значну вигоду являє гасіння кредиту ануїтетними платежами, так як в першу чергу в даній схемі гасяться спочатку відсотки за кредитом, а вже після цього починає погашатися основна сума боргу (тіла кредиту).

І при такому способі гасіння кредиту розмір переплати в цілому складає від 20 до 50%. Саме з цієї причини багато банки дозволяють дострокове погашення кредитів тільки після закінчення певного терміну, коли відсотки будуть вже майже повністю погашені.

Кожен позичальник має право на вибір способу погашення кредиту, а якщо кредит був оформлений до того, як позичальник дізнався про свої права, то можна сміливо звернутися до суду з позовом про зміну умов договору. Суми, які переплачують за кредитами варті того, щоб відстояти свої законні права. Нав’язування банками схеми погашення кредитів, а також нав’язування страхування позичальника можна і потрібно оскаржувати в судовому порядку, так як в результаті нав’язані умови призводять до збільшення кінцевої суми витрат по кредиту. І чим більше громадян звертатися з такими позовами до банків, тим швидше це зверне увагу банків на те, що їм давно вже настав час докорінно змінити політику кредитування.

Вмійте рахувати свої гроші, а також відстоювати свої права та інтереси і тоді все у Вас буде добре!

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт.

 

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN