Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Кредит / Правильний вибір схеми гасіння кредиту.

Правильний вибір схеми гасіння кредиту.

Зовсім недавно ми говорили про те, як правильно взяти кредит і трохи згадали про те, які бувають схеми гасіння кредитів. Сьогодні зупинимося на цій темі більш докладно. Розмір переплати за кредити безпосередньо залежить від того, яку схему погашення кредиту позичальник вибирає. Хоча в більшості випадків при оформленні кредиту, людини навіть і не цікавить, яку схему погашення йому пропонують, а банк, відповідно, намагається буквально нав’язати те, що вигідно банку, а не позичальнику. Будьте уважні в цьому питанні, вмійте рахувати свої гроші, адже берете на час і чужі, а віддаєте потім свої і назавжди, як казав колись класик або не класик, не важливо. До речі, обов’язково прочитайте поради про те, як знизити витрати за кредитом.

 

Напевно, не кожному відомо, що при оформленні ануїтетного платежу, розмір переплати по кредиту збільшується до 50%. Так, так! І дуже багато позичальники виплачують свої кредити, у тому числі іпотеку саме за такою схемою гасіння. А багато банків навіть і не дають можливості позичальникові вибрати самостійно, за якою схемою він бажав би виплачувати кредит, і оформляють абсолютно всім кредити тільки з ануїтетною схемою погашення, повністю ігноруючи можливість диференційованих платежів.

Давайте подивимося окремо на кожний з можливих способів погашення кредиту. Кожен з них передбачає порядок списання загальної заборгованості, але з різними сумами переплат. Ми знаємо, що щомісячні платежі по кредиту складаються з двох частин: погашення основної суми боргу, яку називають «тілом» кредиту та погашення процентів, нарахованих банком за користування кредитом. При гасінні кредиту диференційованими платежами, гаситься значна частина кредитних коштів, цей платіж прийнято називати зменшуваним, і він більш вигідний для позичальника. А ось для банку значну вигоду являє гасіння кредиту ануїтетними платежами, так як в першу чергу в даній схемі гасяться спочатку відсотки за кредитом, а вже після цього починає погашатися основна сума боргу (тіла кредиту).

І при такому способі гасіння кредиту розмір переплати в цілому складає від 20 до 50%. Саме з цієї причини багато банки дозволяють дострокове погашення кредитів тільки після закінчення певного терміну, коли відсотки будуть вже майже повністю погашені.

Кожен позичальник має право на вибір способу погашення кредиту, а якщо кредит був оформлений до того, як позичальник дізнався про свої права, то можна сміливо звернутися до суду з позовом про зміну умов договору. Суми, які переплачують за кредитами варті того, щоб відстояти свої законні права. Нав’язування банками схеми погашення кредитів, а також нав’язування страхування позичальника можна і потрібно оскаржувати в судовому порядку, так як в результаті нав’язані умови призводять до збільшення кінцевої суми витрат по кредиту. І чим більше громадян звертатися з такими позовами до банків, тим швидше це зверне увагу банків на те, що їм давно вже настав час докорінно змінити політику кредитування.

Вмійте рахувати свої гроші, а також відстоювати свої права та інтереси і тоді все у Вас буде добре!

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт.

 

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.