Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!Миттєві позики для виправлення кредитної історії по всій Україні
Введіть сумму:Home / Бізнес / Правила початку ділового дня

Правила початку ділового дня

1. Починати день з позитивним настроєм.
Намагайтеся для кожного дня знаходити який-небудь позитивний початок, оскільки той настрій, з яким ви приступите до виконання майбутніх завдань, має важливе значення для досягнення успіху. Щоранку ставте собі три питання:
а) Як цей день може наблизити мене до досягнення цілей?
б) Що я повинен зробити, щоб отримати від нього якомога більше радості?
в) Що я можу сьогодні зробити для збереження свого способу життя (для підтримки свого здоров’я)?
Створення позитивного настрою не займає зазвичай більше двох хвилин. Дайте собі ці дві хвилини перед початком «стандартної ранкової програми».
2. Добре поснідати і без поспіху — на роботу.
Не виспавшись, без сніданку, якомога скоріш на роботу — такий старт може просто зіпсувати день! Не кажіть, що у вас немає часу для неспішного сніданку, адже це — питання встановлення пріоритетів (для того щоб виспатися і встигнути щільно поснідати, треба раніше лягати спати).
3. Починати роботу в один і той же час. Це елемент самодисципліни, сприяє мобілізації сил.
4. Перевіряти плани дня.
Скористайтеся методом АБВ-аналізу або принципом Ейзенхауера. Встановлено, що десятихвилинна підготовка до робочого дня дозволяє економити до двох годин робочого часу. Так що виграйте ці дві години! Крім того, складаючи план робочого дня, враховуйте наступне правило: потрібно планувати не більше 60% вашого часу, а 40% — це резервний фонд для несподіваних і невідкладних справ.
5. Приступати до справи без розгойдування.
Слід категорично відмовитися від такого ранішнього ритуалу», як багаторазові привітання, розлогі обговорення останніх новин і т. д. Соціальні контакти, звичайно, потрібні, та й ви не робот. Однак їх можна перенести на менш напружений час, наприклад, обід і пообідній.
6. Спочатку — ключові завдання.
Починати робочий день випливає із завдань групи А, всі інші справи можуть почекати. Не варто в першу чергу переглядати кореспонденцію — входить ділової поштою мова рідко йде про справи, які мають вищий пріоритет і повинні бути виконані негайно.
7. Узгоджувати план дня з секретарем.
Секретар, якщо він у вас є, є найважливішим вашим партнером, коли мова йде про створення оптимальних умов для діяльності. Йому ви повинні присвятити перший час робочого дня, навіть якщо це — пара хвилин. Секретар повинен бути в курсі ваших справ. Узгодьте з ним усі строки, пріоритети та плани дня. Добрий секретар подвоює ефективність свого шефа, а поганий — зменшує її наполовину.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн