Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Про інвестиційні фонди та інвестиційні компанії

Про інвестиційні фонди та інвестиційні компанії

Пайовий інвестиційний фонд (ПІФ) – компанія, яка займається інвестуванням. В ПІФ працюють професійні менеджери, які добре знають всі тонкощі фондового ринку і здатні грамотно вкласти фінансові кошти своїх клієнтів. Тому довіряючи свої кошти пайовому інвестиційному фонду, ви піддаєтеся меншому ризику втратити вкладене.

Є кілька правил успішного вкладення грошових коштів в пайовий інвестиційний фонд, про яких ми зараз і поговоримо.

 1. Правила инвестирования в ПИФ | Статьи по темеЩоб успішно інвестувати в ПІФ, потрібно розуміти те, що тільки тривале співробітництво з пайовим інвестиційним фондом може дати дуже гарні результати прибутковості таких вкладень. На ПІФ швидко заробити практично неможливо, так як при інвестуванні в такий фонд ваші кошти будуть спрямовані на те, щоб купити різні цінні папери, акції та ін. компаній, які виявляють стабільність на фінансовому рику. Та й взагалі, ринок ріс, росте і буде рости постійно, незалежно від криз. Тому інвестувати в ПІФ на довгостроковій основі – це хороший спосіб отримання стабільного доходу.
 2. Добре інвестувати в пайовий інвестиційний фонд або фонди тоді, коли різко впав ринок, оскільки рано чи пізно, він все одно підніметься. Таким чином, ваші паї зможуть принести дуже навіть хороший дохід. Тому навіть фінансова криза варто інвестувати в ПІФ, так як після зростання ринку, ви будете у великому виграші.
 3. Не потрібно продавати свої паї тоді, коли ринок падає, боячись, що ви втратите. Якщо ринок раптом різко впав, то краще придбайте ще, поки ціна дешевше. Не потрібно подаватися емоціям кожен раз, коли ваші паї будуть дешевшати.
 4. Кращий результат дає поетапне і регулярне інвестування в пайовий інвестиційний фонд. Таким чином, ви зможете трохи застрахуватися від різкого падіння ринку, будете постійно в курсі подій і зможете купувати паї за більш недорогою ціною.
 5. Особливо ретельно вибирайте сам пайовий інвестиційний фонд, оскільки від професіоналізму і грамотності менеджерів, керівництва фонду, буде залежати те, наскільки вигідні будуть ваші вкладення. Отже, перед тим, як інвестувати в ПІФ, зверніть увагу на наступне:
  • Вік компанії – це дуже важливо. Якщо компанія працює більше 5 років, то на ній повинно бути набагато більше довіри, якщо ж фонд надто молодий, то збільшується ризик втратити свої кошти.
  • Добре, коли пайовий інвестиційний фонд співпрацює з іншими фінансовими організаціями. Краще інвестувати в ПІФ, який має подібні зв’язки з банками або великою компанією, а не «висів» б сам по собі. До речі, такі зв’язки зустрічаються не рідко, варто тільки пошукати.
  • Дуже корисно впоратися про відгуки на рахунок конкретного пайового фонду. Добре було б дізнатися у клієнтів або колишніх клієнтів пайового інвестиційного фонду про те, які переваги та недоліки певного фонду.
 6. Не бійтеся звертатися до керівництва і менеджерів ПІФ для того, щоб вони дали роз’яснення щодо вакансій, що вас деталей вкладення своїх коштів. Серйозний пайовий інвестиційний фонд цінує кожного потенційного клієнта, тому може дати будь-яку цікаву для вас інформацію, яка допоможе вам визначитися у своєму рішенні щодо складання коштів у фонд.

Правила инвестирования в ПИФ | Статьи по теме

Якщо ви звернетеся і вкладете свої кошти в хороший пайовий інвестиційний фонд, то велика ймовірність того, що ви зможете отримувати від цього пристойний прибуток. Сподіваємося, що дана стаття допоможе вам правильно і вигідно інвестувати в ПІФ свої грошові кошти.

Удачі!

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!