Home / Кредит / Послідовність в отриманні кредиту

Послідовність в отриманні кредиту

Давно минули ті часи, коли кредит можна було отримати не докладаючи до цього особливих зусиль. Досить було всього лише прийти в вбрання відділення банку і оформити там відповідну фінансову операцію. При цьому з документів можна було мати при собі всього лише паспорт.

Зараз, отримати кредит, не дуже просто. Звичайно, оформити кредит цілком реально. головне, не забувати про деякі особливості, які з’явилися в кредитуванні в перебігу останніх трьох років.

Дуже багато людей, які не мають постійного доходу, тобто місця роботи, точно також як і їх зайняті співвітчизники. Так, зараз існує допомогу в кредиті безробітним. Але, як все частіше показує практика, отримати кредит і працюючій людині, і непрацюючому однаково складно.

Тому, далі потрібно поговорити про те:

  • як отримати кредит безробітному;
  • та імеющіму робоче місце.

Адже найчастіше процедура отримання кредиту однакова.

Для початку варто ознайомитися з банками, які функціонують у вашому місті. Після цього, як можна докладніше вивчіть кожну кредитну програму. Особливу увагу зверніть на її позитивні і негативні якості.

Для того, щоб якомога краще зрозуміти, надійний банк чи ні, можна особисто звернутися до обраного вами фінансова установа.

Поговоріть з фахівцями. Можете навіть попросити приблизний екземпляр кредитного договору для того, щоб ознайомитися з ним в більш спокійній обстановці. До речі, якщо банк дорожить своєю репутацією і ще сильніше клієнтами, то не повинен послідувати відмова.

Після цього дізнайтеся про список документів, які вам варто надати.

Звичайно деякі відмінності між наданими документами все ж є. Правда, існує якийсь стандартний набір. До нього відноситься паспорт, можливо, буде потрібно характеристика з місця роботи, довідка про заробітну плату або інших типах доходу, кредитна історія. Якщо ви зважилися на оформленні довгострокового кредиту (на період більше, ніж п’ять років), то може знадобитися страховий поліс.

Якщо ви берете в кредит нерухомість, автомобіль або велику суму грошей в іноземній валюті, то процедура значно ускладнюється.

У першу чергу, потрібно подумати про те, де взяти суму грошей, щоб зробити якомога більший внесок. Це вірний спосіб економії надалі. По-перше, основна сума незначна. По – друге, чим менше сума кредиту, тим нижче і сума відсотків.

Практично обов’язково сьогодні надавати щось у заставу. Таким чином, банки намагаються убезпечити себе від можливих невиплат. Деякі комерційні банки намагаються крім застави, змусити клієнта представити ще й поручителя.

Якщо у вас немає постійного доходу, і банк відмовляється видавати вам кредит, то тоді варто отримати допомогу в отриманні кредиту непрацюючим. Такі послуги зараз надаються і тим громадянам, які працюють, але з яких – небудь причин не можуть скористатися кредитами.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (7-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.