Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Пошук відповідного банку-кредитора в Україні

Пошук відповідного банку-кредитора в Україні

Поиск подходящего банка-кредитора в Украине

Ваш банк-кредитор повинен бути на вашій стороні і здатним швидко допомогти вам з короткостроковим кредитом готівкою. Більшість комерційних банків України надають подібні послуги, тому існує маса варіантів, щоб вибрати відповідний банк. Нижче наведено якості, на які необхідно звернути увагу при пошуку кредитора:

  • Гнучкість і простота умов. Ідеальний банк, що видає кредити готівкою повинен пропонувати доступні кредити для всіх позичальників з простими умовами. Найкращі за рейтингом банки мають чітко визначені кваліфікаційні вимоги до позичальників, які повинні бути достатньо короткими. Найпоширеніші з них, це стабільної дохід тривалістю не менше шести місяців, щомісячний дохід, який дозволить позичальнику своєчасно погашати кредит. Крім того, вам не повинні відмовити, якщо у вас вже є заборгованості по кредиту в іншому банку, за умови, що у вас гарна кредитна історія.
  • Гарантована конфіденційність персональних даних. Банк повинен використовувати найвищі стандарти інформаційної безпеки, коли вони вимагають від позичальників надати свої особисті дані та ксерокопії їхніх документів. Останнім часом все частіше відбуваються крадіжки особистих даних з метою шахрайських дій.
  • Доступність для позичальників з поганою кредитною історією. Авторитетні банки-кредитори в першу чергу повинні довіряти своїм клієнтам і надавати послуги всім позичальникам. Це дозволяє споживачам з низьким кредитним рейтингом мати доступ до настільки необхідним готівкових коштів.
  • Швидкі терміни надання кредиту. Клієнти не хочуть чекати кілька днів, щоб отримати невеликий кредит. Термін в один робочий день є відмінною рисою високого рівня обслуговування клієнтів, і дійсно надає певну гнучкість. Крім того, час обробки залежить від здатності позичальника виконати вимоги кредитора, наприклад, зібрати всі необхідні документи, що може значно затягнути або зупинити процес оформлення кредиту.
  • Повне розкриття всіх комісій і платежів. За законом банк повинен інформувати клієнта про всіх комісіях і збори, а також можливі штрафи, якщо позичальник не в змозі погашати кредит згідно з графіком погашення. Всі ці пункти обов’язково повинні бути закріплені в кредитному договорі. Іноді це можуть вказати дуже дрібним шрифтом. Тому потрібно уважно читати умови кредитного договору перед його підписанням.

І пам’ятайте, у вас є багато варіантів, щоб вибрати банк, який буде відповідати вашим вимогам і найвищим стандартам галузі.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!