Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Поширені міфи про кредитні історії

Поширені міфи про кредитні історії

Распространенные мифы о кредитных историях

Поширені міфи про кредитні історії

У справжній момент банки, розглядаючи кредитну заявку чергового клієнта, серйозну увагу приділяють його кредитної історії. Якщо в ній були відсутні записи про серйозні порушення при виплаті попередніх позик, то такому позичальнику навряд чи відмовлять у новому кредиті при прийнятному рівні його доходів. Якщо ж в кредитній історії присутні відмітки про те, що даний громадянин допускав серйозні та часті затримки при виплаті кредитів або за ним досі числиться непогашений прострочений кредит, то висока ймовірність відмови йому у позику.

З тих пір, як банки стали враховувати кредитне минуле позичальників при розгляді їх заявок на кредит виникло чимало спірних тверджень про кредитні історії.

Багато хто впевнені, що у них відсутня кредитна історія, оскільки вони жодного разу ще не оформляли кредит у банку. Однак дана думка не завжди вірно. Кредитна історія формується навіть у тих випадках, якщо ви купували товар в розстрочку. Магазини в таких випадках оформляють розстрочку як кредит у партнерському банку. Запити в бюро кредитних історій іноді спрямовуються і при видачі картки постійного покупця.

Кредитна історія зберігається в БКІ довічно, а періодично обнуляється. Тому існує думка, що достатньо почекати кілька років і ваша кредитна історія позбутися від небажаних записів. Однак тривалість зберігання записів в кредитній історії становить 15 років. Навряд чи хтось погодиться цілеспрямовано чекати стільки часу.

При зміні паспортних даних кредитна історія громадянина не почнеться з чистого аркуша. Попередня кредитна історія асоціюється з новими паспортними даними. Звичайно, існує незначна ймовірність того, що це не відбудеться. Але розраховувати на це не варто. Іншою неприємністю при зміні паспортних даних може стати те, що з вашими новими особистими даними помилково буде асоційована чужа кредитна історія, що містить негативні оцінки. Вірогідність цього мала, але не можна виключати її. Тому при зміні паспортних даних проявіть ініціативу і самостійно дізнайтеся свою кредитну історію в БКІ. При виявленні помилок у ній ви зможете завчасно направити відповідну заяву в бюро кредитних історій, щоб помилкові дані були видалені. В даному випадку ви позбавите себе від неприємних ситуацій, коли банк відмовить вам у позику з-за помилки БКІ.

оформлення нового кредиту в банку. Дійсно, банки приділяють серйозну увагу вашої кредитної історії, але крім неї враховують безліч інших чинників: розмір доходів позичальника, розмір і строк кредитування, наявність поручителів або застави. Тому не потрібно повністю відмовлятися від спроб оформлення нового кредиту. Залишивши заявки відразу в декількох кредитних установах, ви підвищите шанси на схвальне рішення по кредиту навіть з поганою кредитною історією.

Ознайомитися з особистою кредитною історією можна, але це заняття є дуже важким і витратним, на думку деяких громадян. Це не відповідає реальному стану речей. За законом один раз в рік допустимо дізнатися свою кредитну історію абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно лише відвідати сайт Центрального каталогу кредитних історій. Крім цього зі своєю кредитною історією легко ознайомитися в будь-який момент на платній основі, відвідавши найближчий банк. Вартість подібної послуги зазвичай становить кілька сотень грнлів.

Прийнято вважати, що для формування позитивної кредитної історії неприпустимі прострочення виплат навіть на один день. В реальності все залежить від внутрішньої політики банку щодо подібних моментів. Як правило, на прострочення виплат по кредиту на два-три дні, які носять буквально одиничний характер, багато банків просто закривають очі”.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!