Кредит без дзвінків оператора


Перевірка надійності та платоспроможності позичальника обзвоном родичів або співробітників – звичайна практика видачі позики в банку. У цьому процесі не враховують інтереси людей, насильно втягнутих в обговорення особливостей фінансового життя свого знайомого. Рідкісний менеджер поцікавиться, чи зручно зараз говорити і чи є на те бажання. Допити рідко залишають приємний осад, і позичальник ризикує мати серйозну розмову з усіма учасниками «інформаційного дзвінка».

Так виглядають правила банківських установ: прийняти їх недосконалу суть або шукати гідну альтернативу, де отримати фінансування терміново на карту без комісії. І така альтернатива існує – мікрофінансові організації, які пропонують просто і швидко взяти кредит онлайн без дзвінків і перевірок оператора в Україні.

Які МФО дають кредит без дзвінків родичам і на роботу?
Щоб отримати позику без дзвінків і зустрічей в МФО, достатньо надати паспорт та ідентифікаційний код, плюс, мати картку будь-якого українського банку. Процедура називається – онлайн займ без дзвінків менеджера додому родичам. Для його отримання до уваги не беруться розмір заробітної плати, законність працевлаштування і систематичність надходження коштів. Допустимий вік клієнта – від 18 до 65-70 років.

Ось перелік найпопулярніших компаній, які користуються особливою затребуваністю серед клієнтів і видають швидкий позику без дзвінків операторів:

Назва Доступна сума, грн. щоденний%
MegaGroshi 200 – 14950 1,8%
MoneyVeo 300 – 15000 1,7%
AlexCredit 500 10000 1,7%
MyCredit 400 – 10000 1,6%
CreditPlus 100 – 10000 1,8%
Dinero 300 – 15000 1,3%
ШвидкоГроші 200 – 5000 2,0%
Miloan 400 – 12000 1,5%
Знаходьте на сайті е акції та спеціальні пропозиції від цих МФО, і отримуйте істотні знижки на кредит на карту без дзвінків. Обов’язково відстежуйте акції типу: «кошти під нуль відсотків». Це суттєва економія Вашого бюджету!

Як можна взяти позику без дзвінків через Сайт?
Від успішного фінансового співробітництва Вас відділяє лише кілька простих кроків і 30 хвилин часу. Ось як виглядає рекомендований алгоритм дій:

Заходьте на головну сторінку  finansy.pp.ua і задаєте необхідні параметри майбутньої позики в віконці кредитного калькулятора;
Ознайомтеся зі списком компаній, готових надати Вам фінансування по заданих параметрах;
Для деталізації запиту на позику онлайн на карту без дзвінків оператора, використовуйте спеціальні фільтри, що знаходяться в правій частині екрану;
Вивчіть перелік МФО, точно відповідають Вашим очікуванням: зайдіть в профіль, прочитайте умови кредитування та відгуки від реальних користувачів.
Зробіть свій вибір і перейдіть на сайт компанії, щоб взяти позику без дзвінків і продзвонів оператора;
Пройдіть коротку реєстрацію і відправте заявку на отримання фінансової допомоги;
Отримайте позитивне рішення і підпишіть договір за допомогою електронного підпису.
Отримайте гроші прямо до себе на банківську картку.
Коли Ви будете звертатися в одну і ту ж контору повторно, час обробки заявки на позику без дзвінків в Україні скоротиться до 5-10 хвилин.

Як бачите, все дуже просто і швидко. І більше ніхто не потурбує Ваших родичів або колег на предмет ваших фінансових питань.

Де краще взяти кредит готівкою

Видача кредитів фізичним особам

Видача кредитів фізичним особам супроводжується вивченням фінансового стану позичальника, його кредитної історії, сімейного стану, досвіду роботи, віку. Шанси на отримання кредиту тим вище, чим нижче кредитні ризики банку. Для вивчення і розрахунку можливих для банку кредитних ризиків, проводиться перевірка – андеррайтинг інформації, наданої позичальником.

Кредитні ризики

Всі можливі кредитні ризики класифікуються по їх ступеня – низька, середня і висока. До кредитів з найвищим ступенем ризику відносяться споживчі кредити, товарні кредити та нецільові кредити, які не підтверджуються їх забезпеченістю. Як правило, таке кредитування практикується безпосередньо в торгових точках – магазинах, супермаркетах, гіпермаркетах. Кредити на покупку автомобіля, на отримання освіти, на відпочинок відносяться до кредитів середнього ступеня ризику, так як мають невеликий кредитний ризик.

Кредити на покупку нерухомості

Найбільш надійні, з погляду ступеня ризику, вважаються кредити на покупку нерухомості або іпотечне кредитування. Тому шанси на отримання кредиту на купівлю квартири набагато вище в порівнянні з іншими видами позики. Тим не менш, певний ризик завжди є, навіть при самому надійному кредитуванні. Процентна ставка за кредитами формується в прямій залежності від ступеня ризику банку, тому найбільші переплати спостерігаються за кредитами з високим ступенем ризику. Виходячи з кредитної політики банку, йде орієнтація на видачу кредитів з тієї чи іншої степом ризику. Одні банки задовольняються видачею кредитів з низьким ступенем ризику, інші вважають більш вигідним рішенням надання дорогих кредитів з високим ступенем ризику.

Шанси на отримання кредиту

Щоб збільшити свої шанси на отримання кредиту, позичальник повинен відповідати встановленим банком умов і вимог, які спрямовані на зниження ризику при розгляді банком кредитної заявки. Подання клієнтом заявки в банк на отримання кредиту ще не є гарантією його отримання. Тому позичальник повинен потурбуватися про збільшення своїх шансів на отримання кредиту самостійно. Для цього слід детально ознайомитися з вимогами та умовами банку (параметри віку, необхідний стаж роботи, розмір доходу тощо) і тільки тоді приступати до збору необхідного пакету документів.

Надана позичальником інформація та пакет документів проходять перевірку в декілька етапів. При цьому банк перевіряє повноту і відповідність вимогам, що пред’являються наданих документів, достовірність даних цих документів. Після проведення аналізу фінансового стану потенційного позичальника і визначення його платоспроможності, перевірку позичальника проводить банківська служба безпеки. Вивчаються стоп-фактори, а також наявність кримінальної та адміністративної відповідальності, аналіз кредитної історії позичальника і т. д. В кредитній історії накопичується інформація про всі попередні кредити, які оформлялися і погашалися позичальником протягом свого життя. Збільшення шансів на отримання кредиту залежить від позитивної кредитної історії, яка свідчить про відсутність прострочень по платежах, порушення строків сплати, і повному виконанні зобов’язань перед банком.

Стабільний фінансовий стан

Крім передбачених банком документів, позичальник може подати додаткові документи, що підтверджують стабільний фінансовий стан і платоспроможність. Можна уявити документи з кредитної історії інших банків, що підтверджують дисциплінованість позичальника, а також відомості про наявність різного майна у власності позичальника. У зв’язку з отриманням такої додаткової інформації шанси на отримання кредиту можуть значно підвищитися.

У разі подачі заявки на кредит, що надається інформація повинна бути в обов’язковому порядку повної і достовірної. При неправильному відображенні інформації в анкеті, надання завідомо неправдивої інформації або її приховування, спрямованої на обман банку, у видачі кредиту буде відмовлено.

Де взяти вигідний кредит

На сьогоднішній день досить складно уявити людину, необізнаного про кредити, чи що ніколи не користувався цією банківською послугою. Зазвичай, кожен третій чоловік відчув на собі всі принади життя в борг. Але все ж з кожним роком на ринку кредитних послуг розвивається тенденція його постійного розширення, що в підсумку призводить до труднощів у виборі банку для споживачів. І ось тоді настає цікавий момент, коли кожен задає собі питання – а де взяти вигідний кредит?

Де взяти вигідний кредит в Україні

Нинішній Український ринок кредитних послуг вважається одним з найбільш широких і перспективних у світі. Якщо спочатку правом давати гроші в борг могли лише банки другого сорту, то тепер Центральний Банк Російської Федерації уповноважив даною можливістю і третьосортні банки (мікрокредітние організації). Крім того, кредитний ринок також доповнюють та приватні фізичні особи, які завжди готові позичити певну суму грошей на певний проміжок часу. І ось у таких умовах навіть будь-який дипломований досвідчений фахівець може задуматися питанням, вже стали нагальним для мільйонів росіян – де взяти вигідний кредит?

Отримання кредиту

На це питання досить складно отримати детальну і конкретну відповідь. У поняття зручності отримання кредиту входить крім ліміту кредитної позики та інші умови, наприклад, строки кредитування, документи, відсоткова ставка. Думка багатьох потенційних позичальників, яке передбачає, що лише в банках є можливість знайти споживчий кредит і отримати його на найбільш вигідних умовах, є досить-таки помилковим. До нещастя, зустрічаються і такі кредитні організації, які своїми умовами часом відповідають кабальним операціях із приватними особами.

Звичайно, якщо вам раптом терміново знадобилася певна грошова сума, то неодмінно необхідно звернутися в банк. І де вигідно брати кредит, в якому банку – це ще потрібно глибоко і вдумливо пошукати. Серед позичальників поширено досить правдиве думка, що вигідні кредити здатні надати такі банки, як «Альфа Банк», «Сбербанк» і деякі інші. Немає залежності від кредитної валюти, строків кредитування, відсоткової ставки, можливості дострокового погашення. Необхідно враховувати, що чим легше кредитні умови, тим важче його отримувати. За подібну комфортабельність банк часто запитує вагома кількість документів для своїх гарантій. І найголовніше – переглядають історію кредитів. Отже, питання про отримання вигідного кредиту знімається фактично відразу ж, якщо ви коли-то раніше мали темне минуле, пов’язане з кредитом.

Після прямого звернення в банк на другому місці і дут служби брокерів, а також мікрокредітние організації.

Сам процес видачі грошей аналогічний банківської роботі. Але все ж, у більшості випадків, кредити в подібних закладах проходять по кілька завищеними ставками, а також на менші терміни, що часом істотно погіршує життя позичальника.

Кредитні історії

Кредитна історія з’являється у тих людей, які хоч раз звертаються в банк за кредитом. З потенційного позичальника беруть письмову згоду про те, що він не заперечує проти передачі інформації про нього в бюро кредитних історій.

Дані направляються в бюро кредитних історій, яке працює на території того регіону, де проживає позичальник. Практично в кожному суб’єкті Федерації в даний час створені такі підрозділи. З регіонального підрозділу кредитних історій дані пересилаються в Центральне бюро, де збираються і зберігаються загальні відомості.

Види кредитної історії

Кожній людині відомо, що кредитна історія може бути як доброю, так і поганою. Якщо у позичальника гарна кредитна історія, значить, він вчасно і у відповідності з договором здійснював всі виплати і щомісячні платежі по кредиту, тобто не ухилявся від виконання своїх кредитних зобов’язань. У разі, коли у позичальника погана кредитна історія, означає, що він або не виконала умови договору або виконала їх не в повному обсязі. Тобто, у людей з зіпсованою кредитною історією минулого є не погашені кредити або затримки їх виплат.

Перш ніж оформляти кредит, задумайтеся, чи зможете ви виконати всі зобов’язання щодо нього. Адже ці дані будуть зафіксовані в кредитній історії, і ця інформація згодом не буде забута, так як вона буде зберігатися в бюро кредитних історій. Це ускладнить отримання кредиту позичальником в майбутньому, так як інформація нікуди не дінеться і буде відома банку, в який ви подасте кредитну заявку. Таким чином, чим більше у кредитної історії буде негативної інформації, тим менше шансів буде отримати кредит. Тому, якщо ви взяли на себе зобов’язання по виплаті кредиту, намагайтеся не допускати порушень умов договору, вносите щомісячні платежі регулярно і не допускайте прострочень.

Важливо знати про те, що бюро кредитних історій сьогодні здатні акумулювати не тільки дані банків, а й інформацію про простроченнях інших платежів громадян. Це можуть бути навіть плата за комунальні послуги і стільниковий зв’язок. Будь недбале ставлення до платежів може послужити підставою для відмови в кредиті.

Не всі громадяни охоче повідомляють про себе особисту інформацію, багато хто не хочуть зберігати її в бюро кредитних історій. Слід знати про те, що ви маєте повне право відмовитися від надання своїх даних в банк даних кредитних історій. Але ці дії можуть викликати недовіру банку до такого позичальника. Розгляд заявки за кредитом у цьому випадку може зайняти більше часу, а шанси на позитивне рішення будуть менше. Також майте на увазі, що при відмові надання даних в організацію, що займається збором кредитних історій, банк може збільшити для вас процентну ставку за кредитом.

Бюро кредитних історій

Позичальники часто задаються питанням, наскільки правильною інформацією володіє бюро кредитних історій, можливо в ній допущені неточності або помилки. Адже саме на підставі цих даних кредитна установа приймає рішення по вашій кредитній заявці.

Тому слід знати про те, що право позичальника знати свою кредитну історію закріплено законодавчо, для цього достатньо надіслати відповідний запит бюро кредитних історій. Послуга ця надається безкоштовно, якщо людина звертається до бюро в рік один раз. У разі повторного звернення, за кожен запит необхідно буде заплатити певну плату, яка становить близько 400 грнлів. Інформацію про місцезнаходження бюро і вартості запиту ви зможете отримати в банку, клієнтом якого ви є.

Якщо ви побачите помилки в своєму досьє, то можна послати в бюро кредитних історій заявку із зазначенням правильних даних. Договори і платіжні документи перевірить банк, після чого буде прийматися рішення про внесення змін в кредитну історію. У разі прийняття рішення, з яким ви не згодні, ви зможете подати позов до суду для змін кредитної історії.

Пам’ятайте, що хорошу кредитну історію можна отримати тільки дотримуючись умов кредитного договору, тобто, здійснюючи щомісячні внески по кредиту та інші виплати в строк і в повному обсязі.

В яких випадках можна отримати відмову в кредиті

Існує думка, що отримати кредит на невелику суму дуже просто. Здається, що для цього достатньо лише зібрати необхідні документи, витратити деякий час на поїздку в банк і розписатися в кредитному договорі. І ніби як отримати відмову в кредиті, коли його сума мінімальна, неможливо.

Інформація про те, як легко отримати кредит

Інформація про те, як легко отримати кредит, стікається до нас з різних джерел: із засобів масової інформації, оголошень на стендах і плакатах. Ця реклама звичайно розповідає, що для того, щоб швидко отримати кредит, потрібен лише паспорт і ще один документ, що підтверджує особу позичальника. Необхідність у зборі великого пакету документів немає. Всього година – і ви купуєте потрібний вам товар або суму грошей. Але насправді, великий відсоток людей отримує відмову при зверненні за кредитом. І подібні ситуації виникають в даний час все частіше. Які ж причини призводять до відмови в кредиті?

Значна частина відмов у кредиті відбувається з-за того, що клієнт не проходить процедуру скорингу. Так називається процес оцінки платоспроможності особи, заснований на статистичних даних. Так як кредитний фахівець протягом однієї години не в змозі прийняти правильне рішення, цей обов’язок покладено на спеціальне програмне забезпечення. Скоринг-система аналізує надані дані про клієнта, зіставляє його витрати і доходи, перевіряє кредитну історію і аналізує деякі інші параметри, які вимагає конкретний банк.

При цьому якщо інформація про клієнта буде достовірною, але недостатньо повною, також може послідувати відмова в кредиті. Тобто, невірно вказані адреси, телефони та інші персональні дані – розцінюється системою як додатковий ризик і причина для відмови у наданні позики. Неможливо обдурити систему, вказуючи свідомо завищені суми доходу, так як програма може порівняти заявлений вами дохід з середньою зарплатою в професії, за якою ви працюєте. Навіть день звернення за кредитом може грати значну роль. Наприклад, у вихідний день неможливо перевірити, наскільки вірно вказані, наприклад, робочі телефони. В цьому випадку позичальник отримує відмову в кредиті або строк рішення про видачу кредиту відкладається.

Також приводом для відмови в кредиті може стати і відсутність у кредитної організації необхідних коштів. В умовах фінансової кризи в країні, ця причина з’являється все частіше. Відмова в отриманні кредиту в цей час відчували на собі навіть позичальники з гарною кредитною історією. Через брак коштів багатьом банкам довелося скоротити або посилити свої кредитні програми, а також вимоги до позичальників.

Підхід до оцінки можливих ризиків у банків змінився. Кредитні заявки стали розглядатися більш пильно, а кредити видаватимуться тільки у разі доведеної надійності клієнта. Ще недавно клієнт міг оформити кредит, навіть якщо в нього були непогашені зобов’язання. Тепер, навіть якщо у позичальника стабільне фінансове становище, але є якісь заборгованості, він практично зі стовідсотковою впевненістю отримає відмову в кредиті. Також відбувається і в разі, якщо за вже виплачених кредитами клієнтом допускалися прострочення раніше. Крім того, одних документів, що засвідчують особу громадянина, тепер не достатньо, банки вимагають показувати ще і довідку 2НДФЛ про доходи.

Причини відмови в кредиті

Причинами відмови в кредиті також є дані з бюро кредитних історій і стоп-листів. Якщо раніше при оцінці платоспроможності і надійності клієнта банки спиралися тільки на власні дані та відомості з анкети позичальника, то тепер вони отримали можливість обмінюватися інформацією. Кожен банк за час своєї роботи накопичив певні відомості про своїх клієнтів, деякі неофіційними каналами використовували дані з правоохоронних органів. Це дозволило сформувати базу, в якій зберігаються ідентифікатори позичальника, результати минулих перевірок, підстави відмови в кредиті.

Громадяни, які в свій час отримали відмову в кредиті або допустили прострочення у виплаті кредиту, потрапляли в стоп-аркуші банків. Через деякий час кредитні установи стали обмінюватися базами, з’явилися загальні стоп-листи і бази даних. Вибратися з такого стоп-листа було практично нереально. Недоліком цієї системи стало те, що інформація в загальних базах не завжди була на 100% достовірна, адже в неї вносилися навіть не підтверджені перевірками дані. А відмовити в кредиті банку легше, ніж перевіряти достовірність цих відомостей. Тепер процес перевірки даних клієнта став легше завдяки появі бюро кредитних історій.

Кредитна організація тепер має можливість звернутися в таке бюро та отримати достовірну інформацію про позичальника. Тільки ця перевірка займає значну кількість часу, тому отримати відповідь про надійність позичальника можна деколи лише через кілька днів. Крім цього, існує не одне бюро, а кілька, і бази клієнтів у них різні. Тому банки дуже часто продовжують користуватися своїми базами і стоп-листами, наслідком чого є помилкові відмови у видачі кредитів.

Як взяти кредит в банку

Щодня в Україні великому числу позичальників вдається отримати кредит в Ощадбанку. У простої людини виникає питання – як? Як взяти кредит у банку готівкою? Постараємося відповісти. Даним фактом сприяє безліч чинників. По-перше, на території Російської Федерації розташовано дуже багато державних і комерційних банків, їх відділень і філій, і, з цієї причини, фактично в кожному російському населеному пункті можна будь-якій людині отримати бажану суму. А по-друге, схема отримання кредиту фізичними особами в Ощадбанку дуже проста і доступна кожному. Тут потрібно буде дотримати кілька умов банку.

Як можна взяти кредит у банку готівкою, які програми пропонуються і на яких умовах?

Однією з найбільш доступних і простих програм Ощадбанку вважається «Споживчий кредит». Взяти споживчий кредит у банку в принципі дуже легко, також при цьому з’являється можливість у мінімальні терміни отримати солідну грошову суму на руки. І цю суму вже можна використовувати в своїх цілях – закупити обладнання, накупити всілякої суперсучасної техніки, або рушити в круїз по закордонним вод. Умови отримання готівкових грошей в кредит в Ощадбанку за даною програмою не так сильно відрізняються від умов, що надаються іншими банками на одержання певної суми грошей готівкою в кредит.

Позичальник обов’язково повинен підготувати такий перелік документів:

  • паспорт, що підтверджує особу громадянина;
  • документи, які здатні підтвердити, що громадянин постійно працює на одному і тому ж місці, і довідку про доходи з даного місця за останні півроку;
  • порука фізичної особи;
  • вік від 21 до 75 років, причому 75 років – вік, який може бути досягнутий на момент припинення співпраці позичальника з банком.

Отримати готівку можна за бажанням позичальника в одній з трьох валют: гривня, долар, євро. Процентні ставки в грнлях можуть варіюватися від 16,6 до 19,5% річних. В загрніжній валюті ставки трохи нижче, і складають межа від 12,3 до 14,4% річних.

Друга програма, яка надається Сбербанком – «Споживчий кредит без забезпечення». Основна гідність цієї програми – позичальнику немає необхідності шукати поручителів та надавати банку позику. Ще необхідно відзначити, що вимоги до споживачів, які вирішили скористатися даним видом програми, практично нічим не відрізняються. Найсуттєвішою відмінністю другої програми від першої є максимальний вік позичальника – якщо в першій програмі чоловікам можна було надавати кредит і підтримувати банківські відносини до 75 років, то в другій цей вік зменшується аж на 15 років! Процентні ставки відрізняються, але не дуже істотно – в грнлях (18,3 – 21%), в іноземній валюті (13-15,2%).

Взяти кредит готівкою

На сьогоднішній день взяти кредит у банку готівкою не так вже й складно. Дана операція є досить швидкою і зручною, і з цієї причини величезна безліч позичальників кожен день бере гроші готівкою в кредит. На території країни розташовується досить велику кількість філій і відділень різних банків, і тому, практично в кожному місті, селі, районі є можливість для кожної людини взяти кредит у банку готівкою без поручителів.

Кредит готівкою фізичним особам

Схема, за якою банк видає кредит готівкою фізичним особам, що не є складною. Для цього всього лише необхідно дотримати деякі мінімальні вимоги. Основною перевагою є той факт, що оформляється кредит у банку без застави та поручителів. Крім цього, потрібно зазначити, що вимоги до позичальника, вирішив взяти кредит у банку готівкою, мало відрізняються від вимог, що висуваються за стандартом.

Максимальним віком для позичальників чоловічої статі є відмітка в 60 років, а для позичальників жіночої статі – 55 років. Коли ви оформляєте кредит готівкою без поручителів, то необхідно надати в банк, філія, відділення наступний список або перелік документів – довідку про власні доходи зі свого робочого місця за останні півроку роботи, копію трудової книжки, і, крім цих паперів, документ, який підтвердить реєстрацію за місцем проживання. Такий вид кредитування, як кредит в Ощадбанку без застави та поручителів, передбачає такі відсоткові ставки: у валюті (13,05-15,4%), і в грнлях (18,45-21,4%)річних.

Українські банки цілком обґрунтовано називають кредит готівкою як експрес-кредит, тому що оформлення незабезпеченого кредиту цілком здійсненно без поручителів, та до того ж і процес підписання і розгляду всієї необхідної документації зазвичай займає не так вже й багато часу – не більше однієї години. Іншими словами, приблизно протягом години фізична особа (позичальник) буде вже мати на руках готівку, про яких він марив ще кількома годинами раніше. Таким чином, він зможе побудувати грамотний і розважливий план щодо великої об’ємної покупки, або спланувати свій власний відпустку.

Оформити споживчий кредит без поручителів

Для того щоб оформити споживчий кредит без поручителів, застави та різних довідок про доходи, в Ощадбанку не вимагають величезну кількість документів. Багато фінансові установи не хочуть возитися з купою «паперової непотрібності», як називають ці документи самі банкіри, і з цієї причини висувають мінімальні вимоги. Основним документом є паспорт громадянина України, ще потрібен другий документ, що засвідчує особу позичальника, яким може бути:

  • пенсійне посвідчення,
  • медичний поліс,
  • водійські права,
  • закордонний паспорт та інші.

Кредит на розвиток бізнесу

Найреальнішим, але, як показує практика, найбільш ризикованим способом отримання стартового капіталу для початку власного бізнесу є банківський кредит. Величезним недоліком цього способу втім, як і будь-якого іншого виду позики, є те, що беруться чужі гроші, а віддавати доводиться вже свої кровні, та ще й, як правило, з відчутними відсотками.

Втім, навіть цей спосіб доступний далеко не для всіх. Без сприятливої кредитної історії та відповідної застави ніякої комерційний банк нічого не дасть навіть під дуже високі відсотки. До того ж кредити на початок бізнесу з нуля практично не видаються. І таке положення справ виправдовує те, що імовірність провалу акредитованого нового бізнесу практично прирівнюється до 100 %. Шанси на отримання кредиту мають лише підприємства, які успішно пропрацювали 3-6 місяців на ринку. Як же бути в такій ситуації?

Стоит ли брать кредит в банке на развитие бизнеса? | В помощь заемщику

Наведемо практичний приклад з життя. Якийсь починаючий підприємець прийняв рішення здійснювати оптову торгівлю кожгалантерейными виробами. Але для того, щоб закупити товар, природно, потрібні були кошти, яких він на жаль не мав. Він звернувся в банк і під заставу власної квартири взяв 50 000$, потім 100 000$ і так поступово справа дійшла до 500 000$. Після певного періоду роботи він підрахував свої витрати і доходи, і прийшов до висновку, що існуючий зростання прибутку абсолютно не відповідає всім його планам. Левова частка доходів «спливала» на покриття відсотків за кредитом, а також на зарплату робітникам і на хабарі перевіряючим інстанціях, без чого, як це у нас прийнято, бізнес просто не може існувати. До того ж зовсім не додавала оптимізму загроза втрати житла, внаслідок чого можна було опинитися просто на вулиці. Тому він, продавши фірму і погасивши кредит, відмовився від цієї справи.

Стоит ли брать кредит в банке на развитие бизнеса? | В помощь заемщику

Ось і виникає слушне питання, а чи варто починати власну справу, реально оцінивши свої сили і взявши непомірний кредит в банку?

Закон про банкрутство фізосіб: міфи і реальність

Закон о банкротстве физлиц: мифы и реальность

Закон про банкрутство фізосіб: міфи і реальність

Панацея від усіх кредитних проблем – саме так уявляли собі закон про банкрутство фізосіб багато банківські боржники, які загрузли в кредитних боргах, з-за чого ризикують втратити своє майно. Передбачалося, що надана фізичним особам можливість визнавати свою фінансову неспроможність допоможе знизити високий градус соціальної напруженості в суспільстві, який зростає в міру збільшення обсягів проблемних зобов’язань у комерційних банків і інших кредитних організацій. Ось тільки на практиці виявилося, що багато боржників навіть не вникали в новий закон, а їхні уявлення про окремих його положеннях більше схожі на міфи, які не мають нічого спільного з реальністю.

Міф 1. Стати банкрутом дуже легко. Це абсолютна помилка, хоча в законі уточнюється, що для отримання такого статусу досить мати заборгованість на суму хоча б 500 тис. грн. за будь-якого виду споживчого кредиту. Справа в тому, що для подачі позову про визнання своєї фінансової неспроможності боржника доведеться надати великий пакет документів, включаючи виписки з реєстрів рухомого майна та довідки про наявність будь-яких банківських рахунків з випискою про рух коштів за останні 3 роки. Відповідно, на це потрібно багато часу і сил, тим більше що деякі документи мають дуже обмежений термін придатності».

Міф 2. Банкрутство призначене в першу чергу для матеріально незабезпечених позичальників. Це не так. Колізія даної законодавчої норми полягає в тому, що, з одного боку, з її допомогою можна позбутися від непідйомного кредитного тягаря, а, з іншого боку, вступити в процедуру банкрутства може тільки фінансово забезпечений позичальник, у якого є гроші для оплати всіх необхідних витрат. І навіть якщо на якомусь етапі у нього не буде коштів для оплати банальної довідки або послуги фінансового керуючого, процедура банкрутства одразу ж буде припинена, за чим піде примусове стягнення коштів через судових приставів.

Міф 3. Банкрут може вберегти від продажу житлову нерухомість. Якщо мова йде про банальне споживчому кредиті, кредитною карткою або будь-якому іншому беззаставному позику, то позичальник дійсно зможе уникнути реалізації свого житла, що передбачено чинним законом про банкрутство фізосіб. Але це не означає, що таким імунітетом буде користуватися будь-яка інша нерухомість, або майновий заставу за іпотечним договором.

Міф 4. Банкрутство набагато вигідніше виконавчого провадження. Це не зовсім так. Кожна ситуація вимагає індивідуального підходу до її вирішення, тому якщо одному позичальнику буде вигідна стандартна процедура стягнення, то іншому буде краще визнати свою фінансову неспроможність.

Міф 5. Банківські боржники будуть масово звертатися до суду для визнання себе банкрутами. Вже очевидно, що цього не відбудеться, хоча спочатку експерти прогнозували шквал звернень від громадян. Таку обережність боржників можна пояснити низьким рівнем довіри до уряду і побоюваннями, що через якийсь час банкрутство може стати для них джерелом великих проблем. У зв’язку з цим багато позичальників хочуть почекати рішень з першим поданими позовами, щоб оцінити всі переваги банкрутства та реальні наслідки отримання такого статусу.

Як швидко заробити гроші і забути про кредити назавжди

Как быстро заработать деньги и забыть про кредиты навсегда

Як швидко заробити гроші і забути про кредити назавжди

Багато вважають заробіток на просторах інтернету не тільки сумнівними, а й взагалі неможливим. При цьому більшість людей, які розповідають про махінації і валютних спекуляціях, не мають власного досвіду і не знають про основні принципи роботи з трейдингом, бінарними опціонами та Форексом. Переглянувши кілька негативних відгуків, можна легко помітити, що всі вони практично однакові, а їх відмінні характеристики полягають лише в способі викладу. Невже всі думають під копірку?

Міфи і реальні факти про заробіток в інтернеті

Існує кілька міфів про заробіток в інтернеті. Більшість з них налаштовує людину на думку, що, працюючи в мережі, неможливо отримувати прибуток. Але давайте розглянемо основні і перевіримо, наскільки вони обгрунтовані.

Міф №1. «В інтернеті неможливо заробити, так як всі пропоновані варіанти – суцільний обман». Після цих слів частіше йде розповідь про те, що всі надані види доходу (Форекс, бінарні опціони тощо) – це суцільна фінансова спекуляція, в якій людей «розводять» на гроші. Далі не треба ніяких доказів, а лише розповіді про те, що все це дуже погано.

У реальності, великим прикладом неправдивості цього міфу є «Форекс». Спочатку це був міжнародний валютний ринок, на якому відбувалася купівля та продаж котируються валют найбільшими в світі компаніями. Хіба фахівці та аналітики таких компаній ризикнули б вкладати кошти в сумнівну систему? Немає. Через деякий час такий заробіток став доступним і для простих людей. Насправді, існує безліч трейдерів, для яких Форекс став основним джерелом доходу.

Міф №2. «Операції на фінансових ринках залежать від випадку і везіння». В інтернеті можна зустріти відгуки про те, що Форекс і бінарні опціони можна прирівняти до азартних ігор, у яких за малої перемогою слід велике розчарування.

У реальності, безліч інвестиційних компаній, банків і приватних осіб регулярно заробляє на подібних системах. Природно, можна здійснювати угоди, сподіваючись тільки на удачу, і у багатьох це добре виходить. Але якщо трохи розібратися і пройти невеликий курс навчання, то кількість прибуткових угод буде постійно зростати. У казино за будь перемогою слід поразку, а тут можна постійно вигравати.

Міф №3. «Щоб заробити на біржі, необхідно бути грамотним фінансовим аналітиком з величезним стажем роботи і великими грошима». Тут же пропонуються сумнівні докази про те, що простій людині краще сидіти на своїй роботі, поки не втратив останні гроші.

Насправді, кожен може спробувати себе в якості фінансового аналітика. Адже існує безліч прикладів раптового розкриття таланту. Всі системи пропонують демо-рахунку з віртуальними коштами, на яких можна перевірити свої сили та здібності. Для початку роботи з реальними грошима не потрібно великих капіталовкладень. Багато системи пропонують мінімальний внесок у розмірі 350-500 грнлів. Це незначні витрати, з якими цілком може впоратися кожен. Але варто задуматися про те, що такий мізерний внесок може змінити все життя людини.

Міф №4. «Брокери завжди обманюють і грабують своїх клієнтів». Такі відгуки описують ситуації, коли гроші просто зникали з рахунку, і зв’язатися з брокером було неможливо. Цей фактор може мати місце тільки у випадку, якщо з клієнтом співпрацював стороння людина, що називає себе фахівцем без підтвердження.

Насправді, існують сайти-посередники між відвідувачами та брокерами. В такому разі, останні підбираються ретельно і є надійними представниками перевірених бірж. Заробіток брокера не має відношення до виграшу або програшу клієнта. Вони отримують дохід у вигляді спреду і головна їх мета – продовження торгівлі трейдера. Тільки в такому випадку їхня діяльність буде приносити прибуток, тому їм невигідно, щоб клієнт втрачав свій депозит.

Міф №5. «Щоб почати заробляти на біржі, необхідно витрачати дуже багато часу». Після такої фрази часто розповідають про те, що чоловік втратив роботу, сподіваючись отримати більший прибуток, але в підсумку позбувся всього, що було. Це найчастіше відразу відлякує. Навіщо тоді комусь втрачати стабільність заради сумнівної прибутку?

Насправді, такий заробіток можна отримувати паралельно від основної роботи. Багато приділяють всього кілька годин на день, а то і на тиждень, і отримують хороший сторонній дохід. Хтось робить кілька дрібних вдалих операцій в день, а інші – одну велику на тиждень.

Основні помилки, яких варто уникати

Починаючому трейдеру просто необхідно пройти період підготовки. Для цього слід скористатися системним демо-рахунком. Після навчання стануть зрозумілі основні принципи роботи. Кожен новачок намагається відразу отримати великий куш» і допускає низку помилок:

1. Емоції беруть верх над здоровим глуздом. В результаті факторів, пов’язаних з надією, жадібністю і острахом, відбуваються найбільші помилки:

• Не закриваються збиткові позиції. Людина до кінця вірить, що ринок їм посміхнеться і все поверне в його бік.

• Не фіксується профіт. Клієнт сподівається, що ціна зросте ще і пр.

2. Ігнорування основних правил управління капіталом. Необхідно правильно закривати і відкривати позиції, переглядати всі підказки і, виходячи з них, робити висновки з приводу очікуваного прибутку і пр.

3. Використання неперевіреної інформації про ринок. Багато джерела просто висловлюють свої здогади, тому звертати увагу на них особливо не потрібно.

Працювати з біржею досить просто. Наприклад, з бінарними опціонами може впоратися навіть дитина. Такі угоди спрямовані на визначення зростання або падіння ціни на обраному проміжку часу. В управлінні потрібно всього дві клавіші вгору і вниз. Вибирається певний товар і визначається його тенденція до зростання або падіння. Якщо взяти відому компанію, яка днями випустила на ринок очікувану мільйонами людей продукцію, то можна здогадатися, що її акції найближчим часом будуть зростати. Це зовсім не складно і може приносити суттєвий прибуток.

Як убезпечити себе від шахраїв

Для безпечного здійснення біржових операцій краще скористатися послугами надійної команди радників WowForex.ru. Тут отримують основні ази для роботи в якості трейдера. З віртуальною валютою можна випробувати як існуючі, так і власні системи. Тренування подібного роду багатьох підштовхують до подальшої роботи з реальними грошима. Тим більше що істотного капіталу для цього не потрібно.

Боїтеся зробити помилку? Не потрібно переживати про втрату грошей. Якщо на перших 500 або 1000 грнлях не вийшло вийти в плюс, то грамотні менеджери дохідливо пояснять всі нюанси і повернуть вкладені кошти. Така стабільність говорить про професіоналізм і готовність піти назустріч людині, яка хоче розвиватися.

Зараз системи настільки автоматизовані, що навіть новачок може відразу почати заробляти. Для спрощення роботи клієнту надаються всілякі сигнали, прогнози, підказки і доступ до стратегій. Таким чином, можна заробляти гроші без ризику і втрат.

WowForex.ru пропонує не тільки стабільність, але і професійну підтримку. Такий сполучний інструмент допоможе правильно вибрати брокера та почати заробляти реальні гроші. Майбутнє залежить тільки від Вас, тому не варто зволікати і чекати, що гроші прийдуть самі. Необхідно вже сьогодні відкинути всі сумніви і почати заробляти в просторах інтернету.

Відкиньте всі сумніви і повір у себе і в нас! WowForex.ru – ваш шлях до мрії!