👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Поради щодо зниження витрат по кредиту

Поради щодо зниження витрат по кредиту

Більшість позичальників, оформляючи кредит не завжди замислюються про те, скільки їм у підсумку доведеться переплатити, які підводні камені можуть їх чекати у випадку затримки платежу і неможливості вчасно погашати кредит. Мало хто уважно читає кредитний договір, в основному всі вірять тому, що говорить кредитний менеджер. Якщо запитати будь-якої людини, що має кредитні зобов’язання, став він оформляти кредит, який виплачує щомісяця ,якщо б зміг повернути час назад, напевно, 95% відповідь: ні.

Однак існують кілька способів зниження переплати по кредиту, які можуть допомогти або тим, хто тільки планує взяти кредит, або тим, у кого кредит вже є.

Поради щодо зниження витрат по кредиту. Початковий внесок.

У багатьох банках практикуються кредити з початковим внеском. Чим більше буде сума початкового внеску, тим менше буде відсоткова ставка за кредитом. Таке кредитування найбільше підходить для купівлі дорогих товарів або автокредитів.

Така ж система діє при оформленні іпотечного кредиту. Отже, якщо Ви бажаєте отримати максимально вигідний відсоток по кредиту, звертайтесь за необхідною сумою тоді, коли будете мати в наявності не менше 25% від загальної вартості покупки.

Поради щодо зниження витрат по кредиту. Дострокове погашення

Сума щомісячних платежів по кредиту складається на підставі суми основного боргу і відсотків, нарахованих на цю суму. Відповідно, якщо Ви будете платити кожен місяць суму, більше, ніж зазначено у графіку погашень, тим швидше погасите кредит і тим менше доведеться виплатити відсотків. Правда, не у всіх банках це вітається, тому уважно читайте кредитний договір про умови дострокового погашення. І ще, зверніть увагу, якщо гасіть кредит частково достроково, то можливо, потрібно буде кожен місяць писати заяву в банк, інакше сума, сплачена вище обов’язкового щомісячного платежу, просто не буде списуватися з рахунку. Прочитайте також статтю про те, як погасити кредит достроково і не залишитися боржником.

Поради щодо зниження витрат по кредиту. Застава.

Ви, напевно, вже звертали увагу на те, що найнижча процентна ставка за кредитами передбачена при іпотечному кредитуванні. Пов’язано це з тим, що кредит на придбання нерухомості (іпотека) видається на тривалий термін і крім того, квартира, куплена в іпотеку, знаходиться в заставі у банку, що є гарантією виплати за кредитом.

Можна зробити висновок про те, що надаючи банку в заставу будь-яке цінне майно, можна розраховувати на значне зниження процентної ставки за кредитом. Також на зниження відсоткової ставки може вплинути залучення поручителів.

Поради щодо зниження витрат по кредиту. Товар в кредит.

Чому найвищий відсоток по кредиту пропонують банки на кредит готівкою? Це тому, що банк залишається в невіданні, для яких конкретно цілей видається кредит. А ось якщо придбати у магазині в кредит конкретний товар, відсоткова ставка такого кредиту буде набагато менше. Крім того, в магазинах часто проводяться акції з розстрочкою і зниженою відсотковою ставкою.

Поради щодо зниження витрат по кредиту. Рефінансування.

В наш час вже не є рідкістю наявність у позичальників кредитів у декількох банках. Якщо подивитися на статистику опитувань на нашому сайті, можна переконатися в тому, що вже майже не залишилося людей, у яких був лише один кредит або не було би кредитів взагалі. В основному, кожен росіян має по 5 кредитів і більше. Найчастіше оформляючи кредит в новому банку, людина оплачує їм старі кредити, а коли можливості брати нові кредити вже немає, а платити все, що взято, зовсім не по силам, позичальник стає боржником. Так от, щоб запобігти таку ситуацію, подумайте заздалегідь про рефінансування кредитів. Рефінансування – це оформлення одного кредиту для погашення старих кредитів. Зазвичай такий кредит оформляється під менший відсоток, на більш тривалий термін, так і платити в один банк набагато простіше, ніж кілька різних. Подумайте над такою можливістю, поки не стало пізно – пошукайте банк, який не відмовить Вам видати необхідну суму на вигідних умовах.

У цій статті не описаний ще один спосіб зниження витрат по кредиту, на який варто звернути увагу. Це схема погашення кредиту. Від того, як правильно буде обрана схема гасіння кредиту, залежить сума підсумкової переплати по кредиту.

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >