Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Статті / Поняття офшору

Поняття офшору

Отримання кредиту на придбання житла
Отримання кредиту на придбання житла

Що таке офшор? З англійської це слово – offshore – перекладається, як «щось поза межами, поза берегом». На сьогоднішній день будь офшор може бути розцінений, як один з найбільш ефективних і дієвих методів податкового планування. Базу даного рішення, як правило, складають законодавства різних країн, які здатні повністю або хоча б частково звільняти компанії іноземних осіб від оподаткування. У результаті виходить відчутна економія!

Детальніше про термін «офшор»

Варто зауважити, що термін «офшор» вперше був згаданий в одній з американських газет в кінці 50-их років. У статті йшлося про якоїсь фінансової організації, якій вдалося уникнути контролю з боку уряду за допомогою особливої географічної вибірковості. Іншими словами, компанія примудрилася перемістити свою робочу діяльність з США на територію з максимально сприятливим податковим кліматом (у США уряд бажав жорстко регулювати і контролювати діяльність усіх своїх компаній). Отже, термін ” офшор можна вважати одночасно:

  • Географічним
  • Юридичним

Що передбачається під офшорною компанією? По суті, це – організація, яка не займається господарською діяльністю безпосередньо в країні своєї реєстрації. Власниками таких підприємств є строго нерезиденти цих країн. Саме такою є вимога тих країн, на території яких реєстрація подібних компанія є повною мірою дозволеної. Зазвичай у таких країнах дуже низьке оподаткування офшорних компаній (у рідкісних випадках вона взагалі відсутня). Якщо податкове обкладання не передбачено законодавством конкретної країни, то мова йде вже про фіксований щорічному зборі.

Для яких цілей може створюватися офшор?

Як варіант, – його створення актуально, якщо офшор вважається безпосереднім учасником вашого бізнесу. У разі, коли ваша фірма займається зовнішньоекономічною діяльністю, і вам потрібно по максимуму оптимізувати і навіть скоротити податки, або спростити документообіг, створення офшорної компанії стане самим грамотним рішенням. У тому числі ця процедура допомагає:

  • Берегти свій бізнес від свавілля різних фіскальних органів
  • Істотно прискорювати будь-які грошові потоки, а також гарантувати їх 100% надійність

У такій ситуації створювана офшорна компанія виступає в якості своєрідного посередника між вашій локальній фірмою і продавцем/покупцем, з яким ви ведете свій бізнес міжнародного формату.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.