Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності
Справжня Політика Конфіденційності визначає принципи збору, обробки та використання персональних даних, отриманих від Вас через Сайт creditonline365.com.ua.

Сайт (В особі Адміністрації сайту) creditonline365.com.ua шанобливо ставитися до персональних даних Користувача і докладає всіх зусиль для збереження подробиць особистого життя та інформації про неї, отриманої через сайт. Сайт не передає особистих даних про Користувача третім особам.

Які дані збирає Сайт creditonline365.com.ua?
Сайт creditonline365.com.ua збирає персональні дані, які доступні з систем аналітики (Яндекс.Метрика і Google Analytics). Метою збору інформації про Користувача є виключно маркетинговий аналіз, а також маркетингові кампанії, які є результатом даного аналізу.

Управління особистими даними
Сайт не надає можливості реєстрації користувача, всі можливості управління особистими даними представлені у вигляді доповнень на Сайті від сторонніх ресурсів (веб-сайтів) – у вигляді форми для коментарів.

Захист персональних даних
Персональні захищені Законом України «Про захист персональних даних» не розголошуються і не передаються третім особам.

Порядок зміни інформації
Порядок інформування користувачів про зміни прописаний в Угоді в пункті 4.