Home / Депозит / Депозитні вклади в банках України

Депозитні вклади в банках України

З часом у кожного виникає потреба в накопиченні коштів, які в майбутньому будуть використовуватись для здійснення великих покупок, подорожей або які будуть гарантією стабільності – так званий «запас на чорний день». На сьогоднішній день банківські депозити виявляються одним з найбільш популярних варіантів розміщення грошей, а процедура оформлення – прозора і зрозуміла. Але, не дивлячись на поверхневу простоту, у потенційного клієнта банку найчастіше можуть виникати численні питання. Відповіді, читайте нижче.

Банки, депозити, проценти

  1. Перше і основне правило, яке неодмінно варто запам’ятати, розміщуючи гроші на депозиті – поділ. Це стосується і вибору банків, і валют, і видів депозитів. Поділ дозволить зберегти кошти, якщо один із банків розориться або яка-небудь з валют знеціниться, а також, якщо вам знадобляться кошти у зв’язку з якими-небудь форс-мажорними обставинами. Оптимальною пропорцією для розміщення вкладів у валюті різних країн є: 60-80% – у національній валюті; 40-20% – в іноземній. Переважання національних грошових одиниць пояснюється тим, що всі світові валюти зараз нестабільні, і передбачити, виграєте ви від зміни курсу або програєте – дуже складно.
  2. Вибираючи банк для розміщення депозитів, віддайте перевагу організаціям, що діють по всій території країни, а також тим, які має довгу історію. Ознайомтеся з відгуками та публікаціями в пресі. Також переконайтеся в тому, що всі банківські операції застраховані, тобто банк, а точніше держава може гарантувати повернення вкладених коштів у випадку банкрутства банку.
  3. Уважно ознайомтеся з умовами розміщення депозитів, а також акціями та програмами лояльності банку. Наприклад, деякі банки нарощують процентну ставку, в тому випадку, коли ви розміщуєте кошти повторно, більшість банків не беруть комісію на платежі за комунальні чи інші послуги, якщо ви є їхнім клієнтом, частина банків бере оплату за висновок готівкових коштів та ін. Виберете умови найбільш прийнятні для вас.
  4. Розміщуючи гроші на банківських депозитах, враховуйте цілі, згідно з якими ви плануєте витратити ці кошти в майбутньому, а також структуру вашого сімейного (особистого) бюджету. Розміщуйте кошти на декількох різних депозитах: депозит з можливістю додаткових вкладень, короткострокові та довгострокові депозити. Так, кошти, розміщені на короткостроковому депозиті, ви зможете зняти при форс-мажорних обставинах, при цьому ваші втрати будуть мінімальні (пам’ятайте – при знятті коштів раніше закінчення терміну, більшість банків не виплачують відсотки). Термін розміщення таких депозитів 1-3 місяці. Депозити з можливістю накопичення та довгострокові депозити доцільно використовувати, якщо вами запланована якась велика покупка. Такі рекомендують розміщувати депозити на строк від 1 до 3 років. Традиційно, чим більше період вкладення, тим більше відсотки за депозитом.
  5. Розміщуючи гроші на депозиті, пам’ятайте, що таким чином ви не тільки інвестуєте свій капітал, але страхуєте ваші заощадження від інфляції, а не заробляєте і примножуєте капітал. Якщо ж ви плануєте заробити, використовуючи банківські депозити, розміщуйте в банках дорогоцінні метали, наприклад, золото. В такому випадку ви зможете виграти на курсі купівлі-продажу і отримати відсотки від депозиту. Описаний варіант виправданий при тривалому розміщення коштів, строком більше ніж на п’ять років.

Депозити банків україни

 

банки депозити
банки депозити проценти
банки україни депозити
банківські вклади
банківські депозити
в який банк покласти депозит
вигідні депозити
вклади
відсотки по депозитах
депозит
депозит онлайн
депозити
депозити банки
депозити банків
депозити банків україни
депозити в банках
депозити в банках україни
депозити в україні
депозитна ставка
депозитні вклади
депозитні ставки банків україни
кредит депозит
куди вкласти гроші
найвигідніші депозити
найкращі депозити
ставки депозитів
ставки по депозитах
Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.