Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Плюси і мінуси рефінансування старих кредитів

Плюси і мінуси рефінансування старих кредитів

Плюсы и минусы рефинансирования старых кредитов

Плюси і мінуси рефінансування старих кредитів

Росіяни вже звикли жити в кредит. Однак, якщо одні продовжують користуватися перевагами банківського фінансування з граничною обережністю, одночасно звалюючи на свої плечі не більше 2-3 позик, то інші, особливо не замислюючись про наслідки, підписують один кредитний договір за одним і тим самим надовго грузнуть у борговій безодні. Вибратися з неї – завдання, звичайно, не з легких. Але вихід є завжди. В нашому випадку на допомогу може прийти послуга рефінансування кредитів – та сама, що дозволяє закривати старі позики за рахунок оформлення нового, більш великого договору. Втім, не будемо забігати вперед.

Перекредитування як можливість врятувати кредитну історію

Кожному без винятку позичальнику слід пам’ятати про одну прописну істину: загальна боргове навантаження повинна лягати на його бюджет максимально рівномірно – так, щоб процес погашення наявних банківських позичок не чинив негативного впливу на рівень повсякденного життя. Людина, яка оформляє на своє ім’я відразу кілька договорів позики, не повинен після цього на всьому економити, тим більше відмовлятися від задоволення яких-небудь важливих потреб. Він має абсолютно нормально жити і паралельно з цим, не завдаючи серйозної шкоди своєму гаманцю, один або два рази у місяць розраховуватися з кредиторами.

Рада дуже хороший. Тільки от слідують йому сьогодні лише два-три людини зі ста, а це дуже мало. Інші ж спокійно і десь навіть розкошуючи продовжують гратися з небезпечним вогнем. Від безвиході або з причини банальної кредитоманії люди то і справа наповнюють свої боргові кошика все новими споживчими позиками, кредитними картками та гранично невигідними експрес-продуктами. А потім, коли повернути назад вже стає неможливо, вони раптом прозрівають: розкидані по всьому календарем платежі виявляються жахливо незручними, а процентні виплати взагалі отримують статус непідйомних. Поступово ситуація виходить з-під контролю – і ось вже не за горами починає маячити дебютна прострочення.

Чи можна таку проблему попередити? Зрозуміло. І про це ми говорили раніше. Але навіть якщо кредити вже набрані, а перша прострочення допущена, шансів на збереження позитивної репутації залишається чимало. Як тільки у боргову ями почнуть з’являтися реальні обриси, позичальник повинен буде в один момент закрити поточну заборгованість і негайно ж знайти банк, згоден розглянути можливість консолідації всіх його кредитів у один великий договір. Головне в такому випадку – діяти максимально зібрано і без зволікань. Адже якщо в кредитній історії заявника раптом виявляться негативні запису, то у видачі нової позики йому напевно відмовлять. А це хрест не тільки на його кредитному сьогоденні, але і на найближчому майбутньому.

Чотири переваги рефінансування

1. Зниження загальної боргового навантаження. Перекредитування – це не просто єдина процентна ставка, але ще й ставка «урізана». Для отримання відчутної вигоди позичальнику доведеться відшукати такий об’єднуючий продукт, який за вартістю буде вигравати у старих і швидких позик хоча б по 5-10% річних.

2. Зменшення розміру щомісячних платежів. Новий рефинансирующий кредит, як правило, видається на максимально тривалий термін. Звичайно це 4 або навіть 5 років. Як би те ні було, якщо позичальник збереться перекрити їм пару короткострокових позичок, то він обов’язково залишиться у виграші, в тому числі за рахунок помітного зниження щомісячних витрат на обслуговування кредиту. Платити доведеться менше не то в півтора рази, не то відразу в два, а значить, ризик виникнення прострочення фактично піде в небуття.

3. Заміна валюти. Якщо діючі договори оформлялися в різних банках та в різних валютах, а сам позичальник відтепер отримує зарплату виключно в російській, у нього з’являється сенс консолідувати всі позики в один грнлевий. У часи крайньої нестабільності валютного ринку крок самий що ні на є логічний.

4. Новий кредит «зверху». З недавніх пір деякі великі банки (у тому числі знайомий всім нам Ощадбанк України) дозволяють приглядевшимся до рефінансування позичальникам не тільки погашати всі старі борги, але і в рамках цієї ж програми брати на додаток пристойну суму готівки. З одного боку, пропозиція дуже приваблива, з другого – авантюрне і безглузде. Чому? Та тому що такий кредит знову підніме планку заборгованості до високих позначок, а разом з нею досягне колишніх величин і щомісячна навантаження на бюджет. Тоді заради чого взагалі затівати рефінансування?

Два важливих обмеження

1. Об’єднати в один кредит можна максимум 5 поточних позик. Це говорить про те, що якщо у позичальника за спиною договорів «більше», то одним рефінансуванням свої проблеми він вирішити не зможе. Хоча полегшити ситуацію об’єднанням найбільш збиткових кредитів потенційний боржник все ж буде вправі.

2. Консолідації піддаються лише невеликі заборгованості. Ще одна неприємна, але зрозуміла з точки зору банкірів застереження. В рамках рефінансування зв’язувати в одне ціле не забороняється тільки магазинні, карткові та легкі споживчі кредити. Про можливе возз’єднання серйозних позик (наприклад, іпотеки та автокредиту) мови поки не веде ні один банк. Звідси і такі обмеження за максимальними сумами подібного кредитування: до 500 тисяч грнлів в організаціях середньої руки і до 1 мільйона грнлів у великих кредиторів.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!