Увага! Для отримання кредиту натисніть "отр имати кредит" та запоніть заявку на отримання грошей!

 

Home / Статті / Платити чи накопичити

Платити чи накопичити


			
	  	Платить или накопить

Вже не раз на сторінках сайту SpasFinans.ru згадувалося і в статтях, і в обговореннях на форумі про те, що якщо нема чим платити кредит за графіком платежів, то й менші суми платити не варто. Необхідно, щоб було внесено хоча б кілька платежів після того, як кредит був отриманий. А якщо немає можливості платити спочатку, то лише в цьому випадку варто внести хоча б по сто грнлів, але протягом кількох місяців, в день списання за графіком. Далі оплати можна припинити, повідомивши письмово банк про фінансові труднощі. Як ми вже з’ясували, якщо платити не всю суму мінімального платежу, то боржник так і залишиться боржником, навіть якщо для списання суми не буде вистачати кількох копійок.
Тому, якщо платити по кредиту стало нічим, але є можливість вносити лише невеликі суми, то набагато розумніше подумати про те, як правильно розпорядитися цими грошима. Може, все таки, варто почати ці гроші відкладати. Платити доведеться в будь-якому випадку, вірно? Адже рано чи пізно, банк звернеться до суду і момент відплати неминуче наступить. І от як раз, до того часу Ви вже зможете накопичити значну суму.

Давайте ще раз згадаємо про те, що якщо вносити в банк суму менше, ніж вона необхідна для щомісячних платежів, то списуватися ця сума в рахунок погашення кредиту не буде, крім того, будуть все одно нараховуватися штрафи, неустойки тощо, в той час, як сам банк зможе благополучно користуватися Вашими коштами. Боржником Вас вважати так само будуть дзвонити, вимагати та погрожувати не перестануть, так і в суд підуть за таких обставин, ой, як не скоро, так навіщо це Вам треба? Банку такий варіант вигідний, зрозуміло, хоч якісь суми вони отримують, а борг в теж час зростає, а ось боржника це не вигідно ніяк!
Ну а якщо припинити виплати взагалі, тоді ймовірність того, що банк трохи поквапиться з зверненням до суду підвищується, а Ваші кошти потроху накопичуються. У суді у Вас з’явиться можливість знизити до мінімуму загальну суму заборгованості, а накопичені кошти зможете внести в рахунок погашення боргу.

 

Якщо стаття “Платити чи накопичити” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Отримати кредит >