Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Платити чи накопичити

Платити чи накопичити


			
	  	Платить или накопить

Вже не раз на сторінках сайту SpasFinans.ru згадувалося і в статтях, і в обговореннях на форумі про те, що якщо нема чим платити кредит за графіком платежів, то й менші суми платити не варто. Необхідно, щоб було внесено хоча б кілька платежів після того, як кредит був отриманий. А якщо немає можливості платити спочатку, то лише в цьому випадку варто внести хоча б по сто грнлів, але протягом кількох місяців, в день списання за графіком. Далі оплати можна припинити, повідомивши письмово банк про фінансові труднощі. Як ми вже з’ясували, якщо платити не всю суму мінімального платежу, то боржник так і залишиться боржником, навіть якщо для списання суми не буде вистачати кількох копійок.
Тому, якщо платити по кредиту стало нічим, але є можливість вносити лише невеликі суми, то набагато розумніше подумати про те, як правильно розпорядитися цими грошима. Може, все таки, варто почати ці гроші відкладати. Платити доведеться в будь-якому випадку, вірно? Адже рано чи пізно, банк звернеться до суду і момент відплати неминуче наступить. І от як раз, до того часу Ви вже зможете накопичити значну суму.

Давайте ще раз згадаємо про те, що якщо вносити в банк суму менше, ніж вона необхідна для щомісячних платежів, то списуватися ця сума в рахунок погашення кредиту не буде, крім того, будуть все одно нараховуватися штрафи, неустойки тощо, в той час, як сам банк зможе благополучно користуватися Вашими коштами. Боржником Вас вважати так само будуть дзвонити, вимагати та погрожувати не перестануть, так і в суд підуть за таких обставин, ой, як не скоро, так навіщо це Вам треба? Банку такий варіант вигідний, зрозуміло, хоч якісь суми вони отримують, а борг в теж час зростає, а ось боржника це не вигідно ніяк!
Ну а якщо припинити виплати взагалі, тоді ймовірність того, що банк трохи поквапиться з зверненням до суду підвищується, а Ваші кошти потроху накопичуються. У суді у Вас з’явиться можливість знизити до мінімуму загальну суму заборгованості, а накопичені кошти зможете внести в рахунок погашення боргу.

 

Якщо стаття “Платити чи накопичити” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!