Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Статті / Підготовка до тестування Toefl

Підготовка до тестування Toefl

Подготовка к тестированию Toefl | Финансовый портал – кредиты, ипотека, кредитные карты
Підготовка до тестування Toefl

Toefl – це міжнародне тестування, здатне перевірити рівень вашого володіння англійською мовою. Кому потрібно проходити Toefl? Це відноситься в першу чергу до тих, хто планує найближчим часом відправитися за кордон з метою навчання в:

  • Коледжах
  • ВУЗах США, Канади та інших англомовних країн

Вважається, що базовою умовою для вступу до будь-7500 навчальних закладів, є сертифікат, що підтверджує той факт, що ви набрали потрібну кількість балів. Крім цього, маса сучасних компаній може також вимагати подання сертифіката цього іспиту міжнародного формату. Максимальна кількість балів, яку допустимо набрати по мірі проходження цього тестування складає 120. Але це – ідеал. У середньому ця сума дорівнює 80-100 балів (прохідний показник).

Сьогодні існує багато різних компаній і навчальних організацій, що надають професійну допомогу в підготовці учнів до проходження настільки непростого тестування. Наприклад, навчальний центр Iccplus пропонує послугу з підготовки до успішної здачі Toefl. В результаті ви зможете підвищити свій рівень знання англійської і здати тестування, набравши потрібну кількість балів.

Характерні особливості тестування Toefl

Головною особливістю представленого міжнародного іспиту під назвою Toefl вважається перевірка суворо американського варіанту англійської мови. Саме у зв’язку з цим вам треба добре розбиратися в його характерні відмінності від британського прислівники. Чи існує термін придатності результатів тестування Toefl? Зрозуміло, сертифікат даного тесту є дійсним рівно два роки з моменту проходження тестування Toefl. Врахуйте, що деякі компанії або університети можуть вимагати від вас надання більш свіжих результатів. Наприклад, це може бути складання іспиту та його результат, отриманий не пізніше останнього півріччя.

Багато, хто планує здавати Toefl, але при цьому не впевнені у своїх силах, цікавляться, як часто можна проходити це тестування. Насправді, здавати даний міжнародний іспит допустимо часто, але не більше одного разу в тиждень. Приймають цей іспит приблизно 30-40 разів у році, тому не варто засмучуватися, якщо з першого разу вам не вдасться набрати певну кількість балів, необхідних для вступу в той чи інший ВУЗ, ймовірно, з другого, третього чи четвертого разу удача нарешті посміхнеться вам.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.