Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Переваги і недоліки використання декількох кредитних карт

Переваги і недоліки використання декількох кредитних карт

Преимущества и недостатки использования нескольких кредитных карт

В наші дні, це не рідкість для жителів України мати кілька кредитних карток. Дослідження, показали, що значна частина населення має дві кредитні карти і більше. Якщо ви думаєте про подання заяви на декілька кредитних карток, ось деякі з переваг, а також недоліки, щоб бути обережним.

преимущества наличия нескольких кредитных карт

Переваги наявності декількох кредитних карт

  • Наявність окремої карти з низькою сукупним кредитним лімітом тільки для розрахунків в Інтернет-магазинах, може допомогти вам контролювати ваші витрати і своєчасно відстежувати крадіжки особистих даних або шахрайства.
  • Друга кредитна картка може стати в нагоді, якщо одна з них буде загублена чи викрадена, а щоб отримати заміну карти, необхідно чекати більше ніж один день.
  • Ви можете заощадити гроші на процентній ставці шляхом переказу балансу кредитної картки на нову карту з більш низькою ставкою або рекламною акцією.
  • При виїзді за кордон, другий кредитна карта може бути резервною копією, якщо перша карта не є широко використовуваної в даній країні.
  • Різні карти пропонують різні бонуси і нагороди. Якщо у вас є кілька кредитних карт, ви можете використовувати одну карту для отримання бонусів за подорожі, в той час як ще одна карта може запропонувати знижки в магазинах і захист покупок.

недостатки использования нескольких кредитных карт

Недоліки використання декількох карт

  • Управління відразу декількома кредитними рахунками може бути проблемою. Це збільшує шанс, що ви випадково пропустіть терміни, або оплатіть неправильну суму з однієї або декількох своїх карт. Ці помилки можуть призвести до дорогих штрафів за прострочення платежів, а також кілька пропущених платежів можуть призвести до підвищення процентних ставок за майбутніми операціями і негативно вплине на вашу кредитну історію.
  • Наявність декількох кредитних карт означає, що ви будете витрачати більше коштів на виплату відсотків. Якщо у вас є шанс отримати кредитку з низькою процентною ставкою, щоб ви могли консолідувати борг по кредитній карті з більш низькою процентною ставкою, дотримуватися цього плану і будьте обережні, щоб не отримати ще більше боргів.
  • Заявки на отримання однієї карти протягом короткого періоду часу може негативно вплинути на ваш кредитний рейтинг. Це буде ознакою того, що ви відчайдушно маєте потребу в готівці і використовуєте карти, щоб самим врятувати себе. Замість використання декількох кредитних карт, проведіть деякі дослідження і подайте заявку на ту, яка найкращим чином відповідає вашим потребам.

Кілька кредитних карток і ваш кредитний рейтинг

кредитный рейтинг

Сам факт наявності декількох кредитних карт не обов’язково шкодить вашій кредитній історії. Загалом, ваш кредитний рейтинг виграє від наявності встановлених кредитних карт, які активно використовуються, принаймні, раз на кілька місяців. Щоб захистити свою кредитну історію, необхідно своєчасно здійснювати платежі і уникати використання більш ніж 50% від доступних кредитів.

Іноді позичальники розглядають питання про відкриття нової кредитної карти в якості вирішення своїх фінансових проблем, але це часто призводить до ще більш неконтрольованою заборгованості. Проте, якщо ви в змозі погашати свій баланс кожен місяць, ви можете оцінити переваги наявності декількох кредитних карт.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!