Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Статті / Переваги і недоліки ломбардних кредитів

Переваги і недоліки ломбардних кредитів

Преимущества и недостатки ломбардных кредитов

Для позичальників з поганою кредитною історією і для тих, кому терміново потрібні гроші, короткострокові ломбардні кредити забезпечують швидкий і простий спосіб отримання готівки. На відміну від банківських кредитів готівкою, кредит у ломбарді не вимагає перевірки кредитної історії і може бути отриманий протягом декількох хвилин. Розуміння ключових моментів для одержання ломбардного кредиту, на весь кредитний процес швидко і більш гладко.

условия ломбардных кредитов

Умови ломбардних кредитів

Ломбардні позики під заставне забезпечення можуть коливатися від кількох гривень до кількох тисяч гривень. Для отримання кредиту, людині потрібно тільки надати цінності та паспорт громадянина України. Термін погашення може становити від кількох тижнів до кількох місяців з дати, коли позика був отриманий. У термін, клієнт може або погасити повну суму кредиту плюс відсотки і отримати заставу назад або оплатити тільки відсотки за користування кредитом та продовжити кредит на обумовлений термін. Ломбарди будуть продовжувати видавати кредити до нескінченності, поки позичальник згуртовує платежі у встановлені терміни.

Вимоги до позичальників

Хоча предмети, прийняті ломбардами в якості застави можуть змінюватись в залежності від сфер діяльності ломбарду, загальне правило полягає в тому, чим новіше і більш популярні товар, тим вище сума пропонованих кредитів. Популярні застави це ювелірні прикраси, мобільні телефони, ноутбуки, цифрові фотоапарати та відеокамери, побутова техніка, інструменти та обладнання. Вироби не потребують в оригінальній упаковці, але повинні бути в робочому стані. Для того щоб в заставу не потрапили вкрадені товари, деякі ломбарди вимагають гарантійні талони або будь-які інші документи на товар.

Переваги ломбардних позик

преимущества ломбардных займов

Зручність, гнучкість і доступність є лише деякі з переваг отримання ломбардних кредитів, на відміну від інших надзвичайних типів позик. Місцеві ломбарди зазвичай відкриті 7 днів на тиждень і 24 години на добу, без обіду і пропонують ввічливе обслуговування клієнтів, з видачею позик протягом декількох хвилин. Умови позики є гнучкими, і, разом з пролонгацією кредитів, найбільш великі ломбарди встановлюють пільгові періоди користування засобами. Крім того, на відміну від кредитів готівкою, ломбардні кредити є короткостроковими і більш доступними.

Недоліки

недостатки ломбардных кредитов

У разі ломбардних кредитів забезпечених заставою, чоловік повинен враховувати ймовірність втрати цінної власності, якщо, з якоїсь причини, кредит не може бути погашений. Щоб цього уникнути, позичальники повинні брати в борг тільки необхідну суму, а не всю суму, пропоновану ломбардом. Великий кредит означає більш високі відсотки і велику суму належних виплат, щоб повернути заставу.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.