Увага! Для отримання кредиту натисніть "отр имати кредит" та запоніть заявку на отримання грошей!

 

Home / Статті / Переваги дострокового погашення кредиту

Переваги дострокового погашення кредиту

Преимущества досрочного погашения кредита

У мене є трохи більше грошей, щоб заплатити кредиту більше, ніж я плачу кожен місяць. Чи можу я погасити кредит достроково? І, якщо це мені дозволено, чи я повинен це зробити?

В цілому це, вірно, чим швидше ви погасите кредит, тим краще. Ті, хто можуть швидше виплатити борг за кредитом, виграють від зниження загальної суми процентних платежів. Однак, не завжди так просто, що чим швидше, тим краще.

Умови дострокового погашення спочатку прописані в кредитному договорі, і потрібно детально дивитися, чи буде це вигідно зробити.

Вигода від дострокового погашення

выгода досрочного погашения

У більшості випадків перевага, досить ясно: погашення боргу майже завжди буде більш вигідним, ніж покласти додаткові грошові кошти, які могли б використовувати для виплати боргу на ощадний рахунок.

Крім того, більш важливо, погасити кредитний борг, це знижує ризики та зменшує вірогідність накопичення боргів, дефолту або відсутності грошей на оплату щомісячних платежів.

Комісія за дострокове погашення

комиссия за досрочное погашение

Комісія за дострокове погашення кредиту це плата у банк певну суму за можливість погасити кредит достроково. Чим раніше відбувається погашення боргу, чим вище буде штраф на даному етапі.

Дуже важливо, щоб ви ретельно перевірили умови і зробили точні розрахунки, перш ніж вирішити, чи варто це робити чи ні.

Дострокове погашення без комісії

досрочное погашение без комиссии

На сьогоднішній день більшість банків пропонують кредиту без плати за дострокове погашення. Тому при подачі заявки на кредит, може, варто вибрати тарифний план без цих комісій, якщо ви відчуваєте, що ви в змозі сплатити борг достроково.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Отримати кредит >