Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!ТАКОЖ ПРОКРУТіТЬ ДО САМОГО НИЗУ САЙТУ ТА В КОМЕНТАРЯХ ВВЕДіТЬ СУМУ (ДО 500 000ГРН.) ТА СПОСІБ ЗВЯЗКУ З ВАМИ

Введіть сумму:

Home / Статті / Переваги дострокового погашення кредиту

Переваги дострокового погашення кредиту

Преимущества досрочного погашения кредита

У мене є трохи більше грошей, щоб заплатити кредиту більше, ніж я плачу кожен місяць. Чи можу я погасити кредит достроково? І, якщо це мені дозволено, чи я повинен це зробити?

В цілому це, вірно, чим швидше ви погасите кредит, тим краще. Ті, хто можуть швидше виплатити борг за кредитом, виграють від зниження загальної суми процентних платежів. Однак, не завжди так просто, що чим швидше, тим краще.

Умови дострокового погашення спочатку прописані в кредитному договорі, і потрібно детально дивитися, чи буде це вигідно зробити.

Вигода від дострокового погашення

выгода досрочного погашения

У більшості випадків перевага, досить ясно: погашення боргу майже завжди буде більш вигідним, ніж покласти додаткові грошові кошти, які могли б використовувати для виплати боргу на ощадний рахунок.

Крім того, більш важливо, погасити кредитний борг, це знижує ризики та зменшує вірогідність накопичення боргів, дефолту або відсутності грошей на оплату щомісячних платежів.

Комісія за дострокове погашення

комиссия за досрочное погашение

Комісія за дострокове погашення кредиту це плата у банк певну суму за можливість погасити кредит достроково. Чим раніше відбувається погашення боргу, чим вище буде штраф на даному етапі.

Дуже важливо, щоб ви ретельно перевірили умови і зробили точні розрахунки, перш ніж вирішити, чи варто це робити чи ні.

Дострокове погашення без комісії

досрочное погашение без комиссии

На сьогоднішній день більшість банків пропонують кредиту без плати за дострокове погашення. Тому при подачі заявки на кредит, може, варто вибрати тарифний план без цих комісій, якщо ви відчуваєте, що ви в змозі сплатити борг достроково.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN