Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Переплати по кредитах, яких можна уникнути

Переплати по кредитах, яких можна уникнути

Моменти, в які людина вирішує взяти кредит, не завжди сприятливі для того, щоб уважно цікавитися умовами кредитування. Найчастіше люди змушені брати кредити від безвиході фінансового становища, а тому бояться навіть поставити зайвий питання або уточнити якусь деталь, лише б тільки кредит був схвалений. Сиюмитное бажання вирішити фінансову проблему породжує часом цілий ряд нових, більш складних матеріальних труднощів.
Дуже і дуже рідко людина приходить у банк з метою отримання кредиту і спочатку з’ясовує всі умови, які банк може йому запропонувати, обмірковує, і тільки після цього приймає обдумане зважене рішення.

Таких людей, на жаль, зовсім небагато, тому і користуються співробітники банку ситуацією і нав’язують позичальнику самі не вигідні для нього умови, але зате дуже вигідні ці умови для банку.

Переплати по кредитах, яких можна уникнути. Страхування.

Дуже часто співробітники банків повідомляють клієнту про те, що кредит йому буде схвалений лише у випадку оформлення страхування життя. Причому, зауважте, страхування від втрати роботи ніхто ніколи не пропонує. Іноді кажуть, що страхування – чиста формальність, зараз застрахуєтеся, а вже через місяць напишіть заяву і відмовтеся від страховки. Це розраховано на те, що відмовитися від страховки в разі схвалення кредиту звернуться в банк не більш 1% позичальників. Завжди пам’ятайте, що страхування – акт добровільний і ніяк не впливає на схвалення чи не схвалення кредиту. Все це говориться менеджерами з однією метою – підписати страхову угоду з кожним позичальником. Якщо Ви відмовитеся від страховки, то зекономите на цьому пристойну суму грошей. У деяких компаніях сума першого внеску при страхуванні настільки велика, що навіть якщо Ви напишіть відмова від страховки через місяць, свою вигоду вони отримають.

Переплати по кредитах, яких можна уникнути. Вибір способу погашення.

Прийнято в банках не пропонувати клієнтові самостійно обирати спосіб погашення кредиту. Беріть, мовляв, що дають. А банк дає те, що принесе йому максимальну вигоду.

Про вигоду позичальника ніхто навіть замислюватися не стане, і якщо менеджер пропонує Вам найвигідніші умови, за його словами, то знайте, що все буде по факту, з точністю до навпаки. Вигода тут закладена тільки для банку. Тому потрібно самим бути уважним і вміти розбиратися в таких питаннях. Отже, поцікавтеся самі, який спосіб гасіння кредиту буде у Вас у разі схвалення.

Найвигідніше для Вас буде диференційований платіж, коли основна сума позики виплачується рівними частинами, а відсотки нараховуються на залишок. При диференційованих платежах кредит виплачується рівними частками протягом усього терміну погашення, розмір загального платежу щомісяця зменшується, а погашення основного тіла кредиту рівномірно розподілено на весь термін кредитування. І хоча ануїтетна схема гасіння й виглядає на перший погляд більш привабливо, так як сума платежів за кожний місяць незмінна, але насправді загальна переплата по кредиту в цьому випадку буде набагато вище.

Переплати по кредитах, яких можна уникнути. Кредитна карта.

Ще один спосіб тиску на клієнта практикується в багатьох банках. Людина приходить для отримання кредиту готівкою, а йому «добрий» менеджер починає пропонувати кредитну карту, описуючи переваги, зручності та інші принади кредиту по карті. Причому обіцяють, що кредитну картку можна отримати гарантовано і відразу, а схвалення та оформлення кредиту готівкою займе час.

Ось і погоджуються нетерплячі позичальники на пропозиції, беручи на себе вкрай невигідні умови. Ще бувають випадки, коли при оформленні кредиту позичальнику готівкою, як би «в подарунок», видають ще й кредитну картку, свідомо знаючи, що будь-яка людина не встоїть перед спокусою і неминуче картою цієї користуватися почне, ну а як всім відомо, умови за кредитними картками менш вигідні, ніж за кредитом готівкою. Детальніше про те, що вигідніше кредит готівкою або кредитна карта, читайте на нашому сайті SpasFinans.Ru
Бережіть свої гроші, свої нерви, а тому, якщо вже вирішили взяти кредит, то беріть його правильно, максимально уникаючи будь-яких не потрібних переплат.

 

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!