Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Статті / Переплата по кредиту, виданому в електронних грошах

Переплата по кредиту, виданому в електронних грошах


			
	  	Переплата по кредиту, выданному в электронных деньгах
	  	
	  Давайте поговоримо про переплату по віртуальному кредиту. Погашати такий кредит ви зможете тільки з урахуванням всіх відсотків, які за договором з кредитором, вам нараховано.

За таких умов навіть якщо ви взяли необхідну вам суму і погасили її вже через пару днів, то вам все одно доведеться заплатити і той місячний відсоток, під який ви брали кредит. І в цілому ваш віртуальний кредит обійдеться вам десь у 60% річних.
А це дуже і дуже багато. Але якщо ви знайшли собі такого кредитора, який погодився дати вам кредит під 1% в місяць, то вам неймовірно пощастило, так як зараз ви точно не знайдете ні одного банку, який погодиться на такі не вигідні для них умови.
Як вище вже писалося, на віртуальній біржі є певна система безпеки з погашення кредитів. Так, якщо термін виплати по кредиту закінчився, а позичальник не погасив потрібну суму, то система автоматично знімає всі наявні на електронному гаманці позичальника гроші і перераховує їх кредитору.А в разі якщо в гаманці не вистачає коштів на повне погашення кредиту, система видає паспортні дані позичальника кредитору. Після цього всі засоби, які в майбутньому будуть надходити на електронний гаманець позичальника, система буде автоматично перераховувати ці гроші на рахунок кредитора, таким чином, погашаючи кредит. Після того, як кредит буде повністю погашений система розблокує гаманець позичальника, але статус позичальника на біржі зміниться на такий малоприємний варіант: “Отримав кредит, але не повернув вчасно”. Хто ж після цього наважиться дати вам ще один кредит?
Бувають і такі ситуації, коли позичальник отримує гроші і просто пропадає і більше не з’являється в даній системі. Тоді кредитор, на підставі кредитного договору, має право звернутися в суд, щоб відсудити у позичальника свої гроші. Паспортні дані позичальника веь відомі – їх теж можна отримати на біржі кредиторові у разі неповернення суми позики. Далі всі питання по поверненню кредиту вже буде вирішувати суд. Щоправда, процес може ускладнитися і затягнутися, якщо кредитор і позичальник жителі різних країн.
Незважаючи на всі доводи, ви вирішили все ж оформити кредит? Тоді ми навчимо вас, як стати частиною цієї системи. Складно нічого немає. Для того щоб отримати доступ до віртуальних кредитами, потрібно буде завантажити спеціальну програму, яка дасть вам можливість керувати електронними гаманцями. Далі ще простіше – просто встановіть її. Весь процес установки займе не більше 15 хвилин. Закінчили? Тепер, за допомогою цієї програми ви зможете оплачувати послуги в Інтернеті.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.