Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Переплата по кредиту, виданому в електронних грошах

Переплата по кредиту, виданому в електронних грошах


			
	  	Переплата по кредиту, выданному в электронных деньгах
	  	
	  Давайте поговоримо про переплату по віртуальному кредиту. Погашати такий кредит ви зможете тільки з урахуванням всіх відсотків, які за договором з кредитором, вам нараховано.

За таких умов навіть якщо ви взяли необхідну вам суму і погасили її вже через пару днів, то вам все одно доведеться заплатити і той місячний відсоток, під який ви брали кредит. І в цілому ваш віртуальний кредит обійдеться вам десь у 60% річних.
А це дуже і дуже багато. Але якщо ви знайшли собі такого кредитора, який погодився дати вам кредит під 1% в місяць, то вам неймовірно пощастило, так як зараз ви точно не знайдете ні одного банку, який погодиться на такі не вигідні для них умови.
Як вище вже писалося, на віртуальній біржі є певна система безпеки з погашення кредитів. Так, якщо термін виплати по кредиту закінчився, а позичальник не погасив потрібну суму, то система автоматично знімає всі наявні на електронному гаманці позичальника гроші і перераховує їх кредитору.А в разі якщо в гаманці не вистачає коштів на повне погашення кредиту, система видає паспортні дані позичальника кредитору. Після цього всі засоби, які в майбутньому будуть надходити на електронний гаманець позичальника, система буде автоматично перераховувати ці гроші на рахунок кредитора, таким чином, погашаючи кредит. Після того, як кредит буде повністю погашений система розблокує гаманець позичальника, але статус позичальника на біржі зміниться на такий малоприємний варіант: “Отримав кредит, але не повернув вчасно”. Хто ж після цього наважиться дати вам ще один кредит?
Бувають і такі ситуації, коли позичальник отримує гроші і просто пропадає і більше не з’являється в даній системі. Тоді кредитор, на підставі кредитного договору, має право звернутися в суд, щоб відсудити у позичальника свої гроші. Паспортні дані позичальника веь відомі – їх теж можна отримати на біржі кредиторові у разі неповернення суми позики. Далі всі питання по поверненню кредиту вже буде вирішувати суд. Щоправда, процес може ускладнитися і затягнутися, якщо кредитор і позичальник жителі різних країн.
Незважаючи на всі доводи, ви вирішили все ж оформити кредит? Тоді ми навчимо вас, як стати частиною цієї системи. Складно нічого немає. Для того щоб отримати доступ до віртуальних кредитами, потрібно буде завантажити спеціальну програму, яка дасть вам можливість керувати електронними гаманцями. Далі ще простіше – просто встановіть її. Весь процес установки займе не більше 15 хвилин. Закінчили? Тепер, за допомогою цієї програми ви зможете оплачувати послуги в Інтернеті.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!