Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Поради / Перекредитування споживчих кредитів з простроченням

Перекредитування споживчих кредитів з простроченням

 
 Перекредитование потребительских кредитов с просрочкой

Так як послуга кредитування стає більш затребуваною на ринку, багато кредитні організації стали пропонувати новий продукт – перекредитування споживчих кредитів. Послуга перекредитування повинна стати вигідною для позичальника, адже ніхто не стане просто так міняти одне зло на інше. Банки, як відомо не займаються благодійністю, а отже їх продукт за перекредитування так само повинен приносити прибутковість. Вигідно перекредитування як для споживача, так і для позичальника!? Чи можна оформити перекредитування споживчого кредиту з простроченням платежу!? На ці питання я спробую відповісти читачам сайту SpasFinans.ru в даній статті.
Послуга перекредитування споживчих кредитів зараз є практично в кожної кредитної організації. Вигідною ця послуга повинна бути як позичальника, так і банку. Чим вигідна послуга банку з перекредитування? В першу чергу кредитор страхує себе і не дозволяє відбутися прострочення платежу. Для позичальника послуга з перекредитування вигідна тим, що він може отримати найбільш вигідні умови для погашення кредиту. Банки займаються перекредитуванням як позичальників своєї організації, так і інших банків, тим самим забираючи у конкурентів частину клієнтів.

Можна перекредитувати великі позики!? Поговоримо про перекредитування великих грошових позичок, видаваних банком під заставу нерухомості або автомобіля і, звичайно ж, про іпотеку. Банки самі пропонують здійснити клієнту перекредитування, якщо бачать, що він не справляється з платежами і зовсім скоро може стати проблемним. У такій ситуації банки або знижують процентну ставку, або подовжують термін погашення кредиту для зменшення суми щомісячного платежу.
Сам позичальник може задуматися про рефінансування кредиту, якщо умови договору, по якому він сплачує борг в даний момент, не здаються йому вигідними. Після того, як позичальник виплачує певну частину боргу і показує свою платоспроможність, банк може піти на поступки і більш лояльно поставитися до перекредитации.
Ще одна причина, за якою позичальнику може здатися привабливою перекредитация – занадто високий щомісячний платіж. У житті бувають різні ситуації, і одна з них може поміняти рівень прибутковості позичальника в гіршу сторону. У такій ситуації клієнт може звернутися в банк і продовжити терміни кредитного договору для того, щоб зменшити суму щомісячного платежу.

Одна з важливих причин перекредитування – зміна банку. Буває ситуація, коли позичальник знаходить більш вигідні умови в іншій кредитній організації. Якщо позичальник отримує заробітну плату в іншому банку, то згодом йому можуть запропонувати перекредитацию на найбільш вигідних умовах, ніж в інших кредитних організаціях.
Які банки можуть запропонувати послуги з рефінансування кредиту, оформленого в інший кредитної організації!? Насправді таких банків багато, практично у кожної другої кредитної організації в даний момент є така послуга.
Які документи необхідно оформити при перекредитуванні!? На етапі узгодження заявки позичальник повинен буде подати заяву не рефінансування кредиту. Між банком і позичальником полягає кредитний договір. Метою кредиту Вам необхідно буде вказати – погашення кредиту в іншому банку. Можливо, новий кредитор попросить Вас оформити нову страховку на заставне майно. Під час рефінансування угоди, запорукою якої є нерухоме майно, може знадобитися переукладення договору іпотеки.

Отже, ми обговорили ситуацію, коли дотримані всі умови договору і за позичальником не спостерігається прострочень платежів та інших штрафів. Рефінансування такої угоди не буде нести за собою труднощі з оформленням. Але, чи можна оформити перекредитування з простроченням платежу!?
У ситуації, коли боржник допускає прострочення платежу, іншому банку потрібно буде якось довести, що таке більше не повториться для того, щоб отримати бажану перекредитацию. Ймовірність отримати перекредитування з простроченням платежу в іншому банку вкрай мала. Позичальник може отримати перекредитування з простроченням платежу в рамках реструктуризації боргу в тій же установі, де у нього був оформлений кредит.
Банки зацікавлені зберегти за собою клієнта, тому можуть піти на поступки. Перекредитування позики з простроченням платежу можливо, але банк може попросити Вас довести свою платоспроможність, наприклад, внісши кілька платежів по поточній угоді для доказу того, що прострочених платежів більше не буде.

 

 

Якщо стаття “Перекредитування споживчих кредитів з простроченням” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.