Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Перекредитування споживчих кредитів з простроченням

Перекредитування споживчих кредитів з простроченням


			
	  	Перекредитование потребительских кредитов с просрочкой

Так як послуга кредитування стає більш затребуваною на ринку, багато кредитні організації стали пропонувати новий продукт – перекредитування споживчих кредитів. Послуга перекредитування повинна стати вигідною для позичальника, адже ніхто не стане просто так міняти одне зло на інше. Банки, як відомо не займаються благодійністю, а отже їх продукт за перекредитування так само повинен приносити прибутковість. Вигідно перекредитування як для споживача, так і для позичальника!? Чи можна оформити перекредитування споживчого кредиту з простроченням платежу!? На ці питання я спробую відповісти читачам сайту SpasFinans.ru в даній статті.
Послуга перекредитування споживчих кредитів зараз є практично в кожної кредитної організації. Вигідною ця послуга повинна бути як позичальника, так і банку. Чим вигідна послуга банку з перекредитування? В першу чергу кредитор страхує себе і не дозволяє відбутися прострочення платежу. Для позичальника послуга з перекредитування вигідна тим, що він може отримати найбільш вигідні умови для погашення кредиту. Банки займаються перекредитуванням як позичальників своєї організації, так і інших банків, тим самим забираючи у конкурентів частину клієнтів.

Можна перекредитувати великі позики!? Поговоримо про перекредитування великих грошових позичок, видаваних банком під заставу нерухомості або автомобіля і, звичайно ж, про іпотеку. Банки самі пропонують здійснити клієнту перекредитування, якщо бачать, що він не справляється з платежами і зовсім скоро може стати проблемним. У такій ситуації банки або знижують процентну ставку, або подовжують термін погашення кредиту для зменшення суми щомісячного платежу.
Сам позичальник може задуматися про рефінансування кредиту, якщо умови договору, по якому він сплачує борг в даний момент, не здаються йому вигідними. Після того, як позичальник виплачує певну частину боргу і показує свою платоспроможність, банк може піти на поступки і більш лояльно поставитися до перекредитации.
Ще одна причина, за якою позичальнику може здатися привабливою перекредитация – занадто високий щомісячний платіж. У житті бувають різні ситуації, і одна з них може поміняти рівень прибутковості позичальника в гіршу сторону. У такій ситуації клієнт може звернутися в банк і продовжити терміни кредитного договору для того, щоб зменшити суму щомісячного платежу.

Одна з важливих причин перекредитування – зміна банку. Буває ситуація, коли позичальник знаходить більш вигідні умови в іншій кредитній організації. Якщо позичальник отримує заробітну плату в іншому банку, то згодом йому можуть запропонувати перекредитацию на найбільш вигідних умовах, ніж в інших кредитних організаціях.
Які банки можуть запропонувати послуги з рефінансування кредиту, оформленого в інший кредитної організації!? Насправді таких банків багато, практично у кожної другої кредитної організації в даний момент є така послуга.
Які документи необхідно оформити при перекредитуванні!? На етапі узгодження заявки позичальник повинен буде подати заяву не рефінансування кредиту. Між банком і позичальником полягає кредитний договір. Метою кредиту Вам необхідно буде вказати – погашення кредиту в іншому банку. Можливо, новий кредитор попросить Вас оформити нову страховку на заставне майно. Під час рефінансування угоди, запорукою якої є нерухоме майно, може знадобитися переукладення договору іпотеки.

Отже, ми обговорили ситуацію, коли дотримані всі умови договору і за позичальником не спостерігається прострочень платежів та інших штрафів. Рефінансування такої угоди не буде нести за собою труднощі з оформленням. Але, чи можна оформити перекредитування з простроченням платежу!?
У ситуації, коли боржник допускає прострочення платежу, іншому банку потрібно буде якось довести, що таке більше не повториться для того, щоб отримати бажану перекредитацию. Ймовірність отримати перекредитування з простроченням платежу в іншому банку вкрай мала. Позичальник може отримати перекредитування з простроченням платежу в рамках реструктуризації боргу в тій же установі, де у нього був оформлений кредит.
Банки зацікавлені зберегти за собою клієнта, тому можуть піти на поступки. Перекредитування позики з простроченням платежу можливо, але банк може попросити Вас довести свою платоспроможність, наприклад, внісши кілька платежів по поточній угоді для доказу того, що прострочених платежів більше не буде.

 

 

Якщо стаття “Перекредитування споживчих кредитів з простроченням” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!