Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Переговори:

Переговори:

14 основних правил переконливої промови.
1. При розмові необхідно надати тілу зручну і вільну позу (м’язи шиї та плечей не напружені, плечі відведені назад і розташовуються на одному рівні).
2. Під час промови слід триматися природно, бажано дивитися на співрозмовника.
3. Перед початком промови зробіть вдих (при вдиху не піднімайте плечі) і відразу ж починайте говорити на плавному видиху, не кваплячись, разом.
4. Чітко артикулируйте, вимовляйте голосні протяжно, робіть на них голосову опору.
5. Приголосні вимовляєте легко, вільно, без напруги.
6. У кожному слові виділяйте ударний голосний звук, вимовляйте його голосніше і довше інших голосних у цьому ж слові.
7. Перше слово у фразі говоріть тихо, низьким голосом, трохи повільніше звичайного.
8. Довгі речення ділите на смислові відрізки. Всі слова всередині відрізка та короткі пропозиції вимовляєте злито, як одне довге слово.
9. Чітко витримуйте паузу в кінці речення та між його смисловими відрізками.
10. Уникайте монотонності. Говоріть виразно.
11.Витримуйте рівний помірний темп і ритм мовлення. Говоріть впевнено і спокійно.
12. Не поспішайте з відповіддю. Спочатку обміркуйте висловлювання.
13. При невдачах зупиніться, заспокойтеся і продовжуйте говорити більш повільно, поки не відчуєте впевненість у мовленні.
14. Постійно контролюйте себе: не робіть зайвих рухів руками, ногами, головою, тулубом.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.