Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Пенсіонеру нічим платити кредит. Що буде?

Пенсіонеру нічим платити кредит. Що буде?


			
	  	Пенсионеру нечем платить кредит. Что будет?

Кредит пенсіонерам. Банки настільки увійшли в кураж, нав’язуючи кредитні продукти, що останнім часом почали заманювати в кредитні мережі не тільки працюючу частину населення, але так само активно роздають кредити студентам, які мають хоча б тимчасову роботу і пенсіонерам. Видаючи кредити соціально незахищеним верствам населення, банки не можуть не знати про те, що ці кредити провальні, ймовірність невиплат по них найбільш висока, і тим не менш, кредити видають з максимальною легкістю. Причому, якщо працюючий громадянин повинен надати купу довідок про доходи в якийсь банк, пенсіонеру в тому ж банку достатньо мати рахунок, на який надходять пенсійні кошти. А в деяких банках і взагалі жодних документів про доходи не вимагають, і видаючи кредит пенсіонеру, починають надалі збільшувати суму кредиту, пропонують оформити новий кредит. І так може тривати до нескінченності.

Пенсіонеру нічим платити кредит. Розглянемо ситуації.

Один пенсіонер прийшов у банк, який називати тут не буду. В цей час він ще і працював, отримував дуже гарну заробітну плату. Кредит на 100 тисяч йому схвалили, та ще й кредитну карту в «подарунок» нав’язали. Запевнили, що якщо користуватися не будете нічого платити не треба. А як тут не скористаєшся, якщо є можливість? Через півроку надіслали смс – Вам вигідну пропозицію, ви можете оформити кредит на 170 000. Порадився пенсіонер з дружиною, вирішили взяти і зробити ремонт квартири. Платять два кредиту і плюс ще, на карті, відповідно. Через рік у дружини почалися проблеми зі здоров’ям, гроші на операцію потрібні. А де взяти, коли після виплати всіх кредитів від доходів 5000 на життя залишається?

Знову в банк – дайте ще кредит, 250 000. І тут, о диво! Банк знову приходить на допомогу! Гроші взяли, операція пройшла успішно, тільки грошей тепер немає взагалі. Все в банк іде, як у бездонну бочку. Жити нема на що, а тут ще біда, пенсіонер роботи позбувся. Приїхали! Тепер не тільки жити нема на що, але і банку платити нічим.
Типова ситуація? У когось більше, у когось менше, але кожен пенсіонер, який оформив кредит, на власному досвіді пізнає, яке це непосильний тягар. І що ж робити? Як бути пенсіонеру, якщо нема чим платити кредит? Що буде? Один співробітник банку сказав одного разу: люди пенсійного віку більш відповідально ставляться до своїх зобов’язань. Згодна, але ж ніяка відповідальність не врятує, якщо грошей просто немає, особливо коли банки нав’язують нові і нові кредити, не звертаючи уваги на те, що виплати по кредитах вже давно перевищують планку доходу пенсіонера. Ну що ж, давайте подивимося, що очікує пенсіонера, який потрапив у безвихідь через кредитного боргу.

Пенсіонеру нічим платити кредит. Що буде?

Банки працюють з боржниками за однією і тією ж схемою, не залежно від того, пенсіонер боржник, студент, або працює. Правила роботи з боржниками для всіх одні. Ніхто не стане робити знижку на вік і виявляти повагу до старших. Почнуться дзвінки, погрози, моральний тиск. Це факт. Для того, щоб зберегти свої нерви в порядку, напишіть в банк заяву про те, що Ви позбавлені можливості оплачувати кредит, але від зобов’язань не відмовляєтеся і готові вирішити питання в судовому порядку. Відвезіть особисто заяву в банк, візьміть копію, завірену підписом і печаткою банку, з обов’язковим зазначенням дати і після цього на всі дзвінки відповідайте, що чекаєте суду і всі питання банк нехай вирішує тепер тільки в суді. Якщо дзвінки будуть продовжуватися, можете просто змінити номер або не відповідати. Ніяка відповідальність за це боржника не загрожує.
Отже, спочатку банк буде намагатися своїми силами стягнути з боржника хоча б якусь частину боргу. Якщо боржник буде виплачувати заборгованість хоча б частково, то банк стане терпляче чекати, нараховуючи на відсутню суму штрафи. Це їм вигідно, а от боржника – ні. Тому, якщо грошей на оплату кредиту немає, то краще відразу заявити про це банку та вимагати їх звернення до суду. Але банки, як правило, в суд іти не поспішають і кращий засіб примусити їх якомога раніше звернутися в суд – це повний ігнор. Не відповідати на дзвінки, не відкривати двері.

Але і тут є знову ж таки два варіанти – або банк звернеться до суду, або продасть борг колекторам. Про те, як бути, якщо борг у колекторському агентстві, читайте тут. Найважливіше, пам’ятайте, що ні банки, ні колектори не мають жодних можливостей впливу на боржника або стягнення боргу в примусовому порядку. Все, на що у них є законне право – нагадувати боржника про борг. Будь ласка, запам’ятайте це, щоб не піддаватися на провокації і в паніці випадки залякування. Всі питання, пов’язані з кредитним боргом вирішує за законом тільки суд, а стягненням займаються тільки судові пристави-виконавці.
Отже, підіб’ємо підсумки: якщо пенсіонеру нічим платити кредит, то ані банк, ані колектори нічого з цим зробити не зможу, крім надання морального тиску. Тому добре підготуйтеся до спілкування, або просто не виходьте на контакт, і живіть спокійно, чекаючи суду. Однак, обов’язково напишіть в банк заяву про те, що не маєте можливості виплачувати кредит, але не відмовляєтеся від своїх зобов’язань і бажаєте вирішити питання в судовому порядку. Копія заяви з печаткою банку може Вам знадобитися, якщо банк вирішить порушити проти Вас кримінальну справу.
Читайте далі: Пенсіонеру нічим платити кредит. Банк звернувся до суду.

 

Можливо, Вас цікавлять питання:

Як вести себе з колекторами. Зустрічі

Як вести себе з колекторами. Телефонні дзвінки

 

Якщо стаття “Пенсіонеру нічим платити кредит. Що буде?” Вам допомогла, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!