Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Отже, невеличка історія про те, як можна досить легко заробити за один місяць мінімум 15 000 євро.

Отже, невеличка історія про те, як можна досить легко заробити за один місяць мінімум 15 000 євро.

Мій професійний вид діяльності — веб-розробка. Займаюся R&D в одній невеликій IT компанії, пишу «наворочені» програми для корпоративних интранетов і, в принципі, на життя не скаржуся. Звичайно, при такому розкладі хочеться паралельно вести який-небудь цікавий проект, що неодноразово займався в світі Open Source. З часом, правда, захотілося на побічних проектах так само як заробляти, що з Open Source виявилося не так просто, як може здатися з статей на Хабре Тому й вирішив спробувати для себе щось принципово нове — відкрити інтернет магазин.
Перш ніж кидатися в бій, я склав невеликий список особистих обмежень:
1. Статутний капітал — максимум 500 євро
2. Час приділяється магазину — максимум 2-3 години в день
3. Номінальна вартість товару — менше 1 євро
4. Маржа — мінімум 500%
5. Ніякого крупно-габариту — розмір товарів не більше книжки
6. Товар — щось дуже рідкісне
7. Мінімум проблем з логістикою
На початку квітня, як раз піднявся якийсь нереальний хайп навколо виходу iPad, для якого я і вирішив продавати якісь аксесуари. Бог створив людину і дав йому в допомогу гугл, а гугл сказав, що таких розумників як я — тисячі. Тому ідею з аксесуарами довелося відкинути.
Початковий вектор пошуку, однак, залишився колишнім і він вивів мене на логічне запитання: «Що таке MicroSIM і з чим його їдять?», — через годину пошуків дізнався багато цікавого, зокрема, що мікросом — це звичайна сімка, просто без зайвого пластику. Так, виявилося, що в реальному житті микросимки вперше буде використовуватися саме Apple. Стало зрозуміло — треба робити щось у цьому напрямку. Подальші пошуки привели до думки про те, що напевно знайдуться розумники, хто захоче використовувати микросимку в стандартних роз’ємів. Значить їм знадобиться свого роду «адаптер».
Гуглопоиск готових рішень не дав. Ідея продавати лише один тип товару радувала все більше і більше, так як це одним махом вирішувало практично всі проблеми логістики відправок. Став обдзвонювати виробників сімок і знайшов те, що шукав — пластикові мікросом адаптери, 500 штук за 400 євро, виробництво в Німеччині з усіма відповідними гарантіями. Замовив, а тим часом почав ставити на ноги сам магазин. Пункти 3, 5 і 6 особистих обмежень — виконано!
Далі все було просто: Купив шаблон дизайну сайту (12 євро). Купив два прекрасних домену (22 євро) і за один вечір зібрав простенький сайт з п’яти сторінок, що описують «товар». Купив пачку конвертів і поліетиленових пакетиків (ще 37 євро). Разом витрат — 471 євро. Пункт перший особистих обмежень — виконано!
Платежі вирішив приймати виключно через PayPal, так як припустив, що адаптери будуть купувати тільки американці, тому що тільки на їх ринку в недалекому майбутньому повинен був з’явитися iPad 3G. Зробив невеликий бекенда для магазину, куди PayPal транслює всі замовлення і звідки автоматично роздруковуються наклейки на конверти, а так само розсилаються сповіщають мейли. Загалом через два дні з’явився цілком собі робочий магазин. Пункт сьомий особистих обмежень — виконаний.
Я в свій час читав багато цікавих книжок про нераціональну поведінку людей, тому вирішив до ціноутворення підійти максимально просто: один адаптер за 4.99 євро або п’ять адаптерів за 9.99 євро. Вартість доставки по всьому світу включена у вартість замовлення. Всі. Більше ніяких варіантів. Пункт четвертий особистих обмежень — виконано!
Залишалася справа за малим — як почати самі продажу. Як чинять справжні джедаї? Якщо на ринку немає — його потрібно створити. Вбиваємо в гугл «Microsim», «Microsim Adapter», «Micromsim IPad» і відкриваємо за трьома ключовими словами топ 20 сайтів. Більшість з збігів — форуми чи блоги, так що залишилося лише написати кілька тематичних коментарів (ніякого спаму, все строго по темі). І вуаля, вже на наступний день перший замовлення. Через кілька годин — другий. Потім була пара днів абсолютного затишшя, і раптом сталося — про мене написав якийсь бразильський блогер, його скопіював ще один італійський блог, звідти полетіли твіти і потихеньку пішли замовлення.
В Бій!
Це був перший справжній день роботи сайту, через нього прийшло 26 замовлень, десь половина з них на один адаптер, друга половина на п’ять адаптерів. Дивно, що до цього часу був всього один клієнт з Штатів. Решта в основному з Італії і Бразилії, а адже там ще ipad’ом і не пахло!
Окрилений першим успіхом вирішив розпланувати роботу над магазином наступним чином:
1. Одна година в день присвячувати «маркетингу» — шукати тематичні блоги і вступати в листування з авторами, брати участь на форумах, шукати можливості для обміну посиланнями
2. Пів години щовечора присвячувати на упаковку замовлень за останню добу — з бекенда друкувати наклейки на конверти і розфасовувати адаптери
3. Щоранку перед роботою забігати на пошту і відправляти всі замовлення за минулу добу.
4. Вдень виділяти пів години, щоб відповісти на всі листи підтримки
І в результаті маємо десь 2-3 години зайнятості в добу! Пункт другий особистих обмежень — виконано!
Аж до виходу iPad 3G замовлень в середньому було небагато, всього 20-30 в день. Дивно, що в основному замовники були не зі Штатів. Десь раз в день писали різні блогери, просячи безкоштовний семпл для того, щоб написати review. Один бразильський сайт навіть зняв про адаптери невелике відео! Я вирішив не відставати і теж удав задоволеним клієнтом і зняв відео про те, як з простої сімки самому зробити мікро-сімку.
В день виходу iPad 3G раптом сталося диво. Замовлення стали надходити мало не кожні 10 хвилин. Стали потихеньку підтягуватися американці. Прослизнули замітки на Gizmodo і Engadget і на сайт стало в день приходити 2000-3000 чоловік. Середній відсоток конверсії при цьому становив аж 9%!
Я оперативно підняв ціни до 5.99 і 14.99 за один та п’ять адаптерів відповідно. На диво, купувати після цього стали більше. Періодично стали приходити запити на більш великі партії (як я зрозумів від ebay дилерів) — довелося зробити окрему сторінку для партнерів і дилерів» з цінами на більш великі партії. Бізнес йшов, середній оборот за день становив 700-800 євро. Після анонсу iPad 3G в Європі кількість замовлень знову збільшилася. Зараз середній оборот за день вже трохи більше 1000 євро. При цьому витрата складає не більше 30%.
Плани на найближче Майбутнє
1. Раз так склалося, що на ринку роздрібної торгівлі мікросом адаптерами я за один місяць створив монополію а, досить відомий факт, що якщо людям є з чим порівняти, то вони більш охоче купують — то я вирішив зробити сам собі конкуренцію відкривши другий магазин адаптерів з дещо більш високими цінами.
2. Так само я звернув увагу, що рівень конверсії значно нижче середнього у відвідувачів з Японії та Німеччини. Відповідно буде логічним відкрити ще дві локалізованих версій сайту на японському і німецькою мовами відповідно.
3. Ну і, мабуть, найважливіше — легалізуватися. Я сам не очікував, що це буде так просто і весело, а тому ніякої юридичної структури за магазином поки ще не варто. Це питання теж належить вирішити в найближчому майбутньому.
Цікаві Висновки
1. Неймовірно, але факт. Незважаючи на те, що в пошуку гугла практично за всіма ключовими словами мій магазин зараз займає якщо не перше місце, то вже точно входить в топ 5 — звідти йде не більше ніж 10% трафіку (200-300 чоловік в день) і конверсія в покупців дуже низька, не більше 4%. А ось трафік за посиланнями, навпаки, по-перше масовий, а по-друге конверсія 10-12%
2. Неймовірно, але факт. Найохочіше і найбільше купують італійці та бразильці. Рівень конверсії доходить аж до 20%. Самі нерішучі клієнти — німці, багато дивляться і мало купують, так само багато пишуть в саппорт вимагаючи телефон для підтримки.
Казуси
1. Один розумник намагався мені влаштувати конкуренцію на французькому ринку купуючи у мене 100 адаптерів за оптовою ціною і продаючи поштучно по 15 євро. Даремно тільки він узяв мої фотографії — швидко його знайшов і залякав судом. Адаптери з продажу зняв в той же день.
2. Два рази до мене зверталися стільникові оператори (один з Франції і один і Еміратів), обидва рази це був запит на 50 000 адаптерів. Обох переправив до виробника. Вигоріло воно чи ні — не знаю.
3. Було два замовлення з України. Їм відправив підтвердження відправки російською мовою, здається це було добре прийнято.
Власне ось така зі мною сталася цікава історія за останній місяць.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!