Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Отримання кредиту

Отримання кредиту

Получение кредита

Отримання кредиту

Ключовим чинником, від якого залежить отримання кредиту, вважається рівень кредитоспроможності позичальника — його визначають, виходячи з історії вже погашених позик. При цьому банки більше довіряють тим людям, які вже брали кредити, ніж тим, хто ще жодного разу не обіймав грошові кошти. Ще одним свідченням доходів клієнта може бути постійний оборот грошей на його поточному рахунку.

Зверніть увагу, в кредитну історію записуються всі затримки по виплаті боргових зобов’язань за період від 3 до 6 останніх років. Крім того, в кредиті можуть відмовити (чи посилити його умови) навіть у тому випадку, якщо ви несвоєчасно вносили оплату за комунальні послуги. Зате кредити, взяті в інших банках, будуть плюсом при прийнятті рішення в вашу користь, якщо, звичайно, ви їх вчасно погасили (або робите це зараз), можливо, навіть з невеликою переплатою. Також потрібно відзначити, що в загальному випадку оцінка кредитоспроможності тим вище, чим швидше погашаються взяті кредити.

Стартовий капітал також впливає на шанси отримати кредит. Збільшення початкових внесків покращує умови кредитування — позичальникові пропонують більш значні суми. Якщо ж ви можете внести 10% від всієї суми кредиту і ще хоча б 30% від неї є у вас на депозитах, банк майже напевно прийме рішення в вашу користь та видасть кредит.

До речі, гарантами виплати кредиту можуть бути родичі або інші особи, готові надати свої кошти в ваше використання. У практиці загрніжних країн за такою схемою видається приблизно 40% кредитів. Також є колективні кредити, коли зобов’язання по виплатах розподіляють між кількома особами, враховуючи доходи кожного з них в індивідуальному порядку.

Перш ніж подавати заявку на отримання кредиту, зберіть максимум інформації про особливості його видачі. Дізнайтеся, які документи потрібно надати, який заставу краще запропонувати, яку програму вибрати банку. Також можна подивитися, як ЗМІ відгукуються про діяльність цікавих вам кредитних організаціях — ці дані допоможуть вам повністю представляти свої можливості. До речі, як високопрофесійні кредитні брокери ми володіємо всією необхідною інформацією і готові допомогти вам з отриманням кредиту.

Зверніть увагу, юридичні особи отримують кредити за досить складною схемою — в кілька етапів.

Спочатку, на першому кроці, корпоративного позичальнику потрібно визначити, який обсяг коштів і на яких умовах йому необхідно отримати, причому так, щоб це було економічно вигідно для нього. На цьому ж етапі йому потрібно обґрунтувати свою потребу в кредиті, інакше банк відповість відмовою. І, звичайно, корпоративного позичальнику необхідно представити свою заставу.

На другому етапі, орієнтуючись на запропоновані різними банками умови, юридичній особі потрібно вибрати оптимальну для себе кредитну організацію.

На третьому етапі, вже після аналізу отриманої інформації та збору всіх необхідних документів, почекайте, поки банк опрацює вашу заявку. Час на прийняття, особливо у випадку з корпоративними особами, може бути самим різним. Швидкість обробки заявки залежить від якості документів, кандидатури позичальника і, звичайно, від професіоналізму працівників комітету кредитної організації.

На четвертому етапі корпоративне особа оцінюють, враховуючи всі актуальні правові, неправові, фінансові фактори. Всі подані установчі документи перевіряються в юридичних службах, також окреслюються всі права, повноваження та обов’язки сторін угоди, проглядаються заставні документи. Зазначимо, що позичальнику необхідно подавати фінансовий план і підготувати детальну звітність, адже в ході оцінки будуть розглядатися показники платоспроможності і рентабельності. При цьому в ролі нефінансових показників виступлять репутація корпоративного особи та його кредитна історія.

Як тільки комітет схвалює кандидатуру позичальника, відбувається складання договору, і банк видає обумовлену суму.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!