Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!Миттєві позики для виправлення кредитної історії по всій Україні
Введіть сумму:



Home / Статті / Отримання кредиту на придбання житла

Отримання кредиту на придбання житла

Отримання кредиту на придбання житла
Отримання кредиту на придбання житла

На сьогоднішній день споживчий кредит, націлений на придбання особистого житла, є найбільш поширеним видом кредитування. Саме цей кредит стає вибором більшості сучасних громадян, які:

  • Не мають достатньо коштів для самостійного придбання житла
  • Бажають найближчим часом стати власниками такого

У чому відмінність такого кредиту від іпотечного?

Як правило, принциповою відмінністю такого кредиту можна вважати той факт, що він не вимагає від позичальника передачі банку/кредитної організації в заставу кредитованого будинку або квартири. Зрозуміло, це зовсім не виключає необхідності пред’явлення позичальником поруки.

Варто зауважити, що подібне поручительство третіх осіб або ж порука під уже наявну в розпорядженні цієї особи (позичальника) нерухомості є свого роду гарантією того, що він буде регулярно вносити відсотки (платежі) за даним кредитом і в цілому, буде порядним, відповідальним позичальником. Продаж квартир в Караганді, як втім, і в будь-якому іншому місті, є актуальною сферою, якою цікавляться і покупці житла, і його реалізатори. Ні для кого не секрет, що сьогодні житло в Караганді купується все частіше в кредит.

Надання кредиту на нерухомість

Нині видається громадянам кредит на нерухомість може вважатися прекрасною альтернативою для всіх потенційних позичальників, які не хочуть у зв’язку з тими або іншими причинами укладати договір іпотечного кредитування з співробітниками банку. Крім того, всілякі особисті обставини, які сприяють купівлі житлової нерухомості, що дозволяють деяким позичальникам користуватися і кредитами нецільового типу (наприклад, в дану категорію кредитів належать ті, що можна «пустити» на невідкладні потреби).

Обов’язково варто відзначити, що споживчий кредит, що надається громадянам з метою купівлі нерухомості, так само як і звичайна іпотека, видається строго для згаданої мети. Одним словом, на отримані фінанси ви не маєте права купувати:

  • Меблі
  • Автомобіль
  • Побутову техніку

Важливо також окремо висвітлити питання, що стосується порядку визначення максимально допустимої суми кредиту на нерухомість – будинок або квартиру. Згідно з відомою практикою максимальний розмір такого кредиту звичайно розраховується за спеціальною формулою. Розрахунок проводиться у відповідності з рівнем платоспроможності кожного окремого позичальника, але разом з тим не може бути більше 70-90% від загальної вартості житлового приміщення, яке планується придбати в кредит.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн