Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Статті / Отримання кредиту на придбання житла

Отримання кредиту на придбання житла

Отримання кредиту на придбання житла
Отримання кредиту на придбання житла

На сьогоднішній день споживчий кредит, націлений на придбання особистого житла, є найбільш поширеним видом кредитування. Саме цей кредит стає вибором більшості сучасних громадян, які:

  • Не мають достатньо коштів для самостійного придбання житла
  • Бажають найближчим часом стати власниками такого

У чому відмінність такого кредиту від іпотечного?

Як правило, принциповою відмінністю такого кредиту можна вважати той факт, що він не вимагає від позичальника передачі банку/кредитної організації в заставу кредитованого будинку або квартири. Зрозуміло, це зовсім не виключає необхідності пред’явлення позичальником поруки.

Варто зауважити, що подібне поручительство третіх осіб або ж порука під уже наявну в розпорядженні цієї особи (позичальника) нерухомості є свого роду гарантією того, що він буде регулярно вносити відсотки (платежі) за даним кредитом і в цілому, буде порядним, відповідальним позичальником. Продаж квартир в Караганді, як втім, і в будь-якому іншому місті, є актуальною сферою, якою цікавляться і покупці житла, і його реалізатори. Ні для кого не секрет, що сьогодні житло в Караганді купується все частіше в кредит.

Надання кредиту на нерухомість

Нині видається громадянам кредит на нерухомість може вважатися прекрасною альтернативою для всіх потенційних позичальників, які не хочуть у зв’язку з тими або іншими причинами укладати договір іпотечного кредитування з співробітниками банку. Крім того, всілякі особисті обставини, які сприяють купівлі житлової нерухомості, що дозволяють деяким позичальникам користуватися і кредитами нецільового типу (наприклад, в дану категорію кредитів належать ті, що можна «пустити» на невідкладні потреби).

Обов’язково варто відзначити, що споживчий кредит, що надається громадянам з метою купівлі нерухомості, так само як і звичайна іпотека, видається строго для згаданої мети. Одним словом, на отримані фінанси ви не маєте права купувати:

  • Меблі
  • Автомобіль
  • Побутову техніку

Важливо також окремо висвітлити питання, що стосується порядку визначення максимально допустимої суми кредиту на нерухомість – будинок або квартиру. Згідно з відомою практикою максимальний розмір такого кредиту звичайно розраховується за спеціальною формулою. Розрахунок проводиться у відповідності з рівнем платоспроможності кожного окремого позичальника, але разом з тим не може бути більше 70-90% від загальної вартості житлового приміщення, яке планується придбати в кредит.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.