Home / Кредит / Отримання кредитної історії

Отримання кредитної історії

Сьогодні величезна кількість людей бажають взяти кредити на задоволення найрізноманітніших потреб, проте отримання потрібної суми грошей можливе тільки за умови того, що кредитна історія того фізичної особи незаплямована.

Відзначимо, що на території нашої країни, починаючи з 2005 року, діє спеціальний закон про кредитну історію. Відповідно до даного закону будь-який банк може самостійно перевірити кредитну історію позичальника. Само собою, звіт по кредитній історії є своєрідною гарантією того, що позичальникові можна довіряти.

Даний документ містить в собі наступну інформацію:

  • назву банку та умов, на який клієнт отримував кредит,
  • наявність або відсутність прострочень по платежах, дострокових виплат, зміни схем погашення платежів,
  • інформація про те, чи виступав даний клієнт созаемщиком або поручителем.

Не забувайте про те, що хороша кредитна історія отримання якої можливо при своєчасному погашенні платежів, дозволяє деяким банкам піти клієнту на поступки і значним чином знизити процентні ставки по кредиту.

Формування кредитної історії

Формування кредитної історії починається з моменту отримання першого кредиту і накопичується в міру взяття людиною грошей в тому чи іншому банку. Вся інформація про те, чи справно позичальник вносить платежі, надходить в Національне бюро кредитних історій, або НБКИ. На сьогоднішній день дане бюро є одним з найбільших на російському ринку.

Дана організація має відомості про величезну кількість позичальників, адже Національне бюро співпрацює більш ніж з тисячами різних організацій. Відзначимо, що дані показники значно вищі, ніж чим у інших бюро разом узятих. Національне бюро надає про позичальника тільки достовірні відомості, тому інформації, отриманої з даного бюро можна довіряти на 100%.

Отримання кредитної історії

Отримання кредитної історії самим позичальником на сьогоднішній день також можливо. Для цього необхідно зробити відповідний запит або ж довірити даного роду процедуру юридичній особі. Звичайно як юридичної особи виступає відповідна організація.

Додамо, що отримання кредитної історії позичальником один раз на рік здійснюється безкоштовно, в тому випадку, якщо дана інформація необхідна йому більш ніж раз на рік, то за отримання цієї інформації доведеться заплатити певну суму грошей. Пам’ятайте, що навіть проблеми з одним банком можуть стати причиною того, що в отриманні кредитів в інших організаціях вам буде відмовлено.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (5-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.