Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Особливості процедури легалізації документів

Особливості процедури легалізації документів

Особливості процедури легалізації документів
Особливості процедури легалізації документів

Процедура легалізації передбачає роботу з підтвердження того факту, що документ, що виходить від державних властей або сформований за участю влади, сповна відповідає законодавства конкретної держави. Варто зауважити, що легалізація може також проявлятися у посвідченні факту підпису посадової особи, яка підписала цей документ, а також посвідчення друку конкретного уповноваженого органу державного значення. Документ, що має юридичну силу на території однієї держави, але при цьому не пройшов стандартну процедуру легалізації, не буде мати юридичної сили на території будь-якої іншої держави.

Апостиль та легалізація консульського типу
На сьогоднішній день слід розрізняти апостиль та легалізацію консульського типу. Так. апостиль вважається одним з методів для легалізації паперів. Документ, доповнений штампом «Апостиль» є дійсним в усіх країнах, які приєднані до Гаазької конвенції (5.10.1961). Так, наприклад, країнами-членами даної конвенції вважаються:

  • Франція
  • Білорусь
  • Португалія
  • Іспанія

В тому числі, апостилем можна назвати особливий штамп, здатний засвідчувати справжність підпису та якість, в якій виступала конкретна особа, що підписала папір. Апостиль, проставлений на різних документах, як правило, не вимагає подальшого завірення/процедури легалізації та сповна визнається офіційними органами країн, що є учасницями згаданої раніше Гаазької конвенції. Легалізація документів (апостиль) в консульстві передбачає процедуру підтвердження паперів на їх відповідність державним вимогам.

Консульська легалізація – свого роду засвідчення справжності підпису тієї чи іншої посадової особи, її статусу та печатки уповноваженого державного органу на актах/паперах у цілях подальшого застосування таких в іншій країні.

Будь-які іноземні папери, які призначаються для використання на території, наприклад, Білорусі, повинні бути своєчасно легалізовані на території тієї країни, де вони раніше були видані. Апостиль зазвичай прийнято проставляти на території держави/країни, компетентними органами якої був складений апостилируемый документ.

Приміром, ті папери, що були надані у Франції, зазвичай апостилюються строго в Апеляційних судах. Слід проставляти Апостиль на папері/документі або, як варіант, – на окремому аркуші, який згодом доповнює основний документ. Важливе правило: апостиль зобов’язаний сповна відповідати зразку, що додається до Конвенції.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!