Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Статті / Особливості процедури легалізації документів

Особливості процедури легалізації документів

Особливості процедури легалізації документів
Особливості процедури легалізації документів

Процедура легалізації передбачає роботу з підтвердження того факту, що документ, що виходить від державних властей або сформований за участю влади, сповна відповідає законодавства конкретної держави. Варто зауважити, що легалізація може також проявлятися у посвідченні факту підпису посадової особи, яка підписала цей документ, а також посвідчення друку конкретного уповноваженого органу державного значення. Документ, що має юридичну силу на території однієї держави, але при цьому не пройшов стандартну процедуру легалізації, не буде мати юридичної сили на території будь-якої іншої держави.

Апостиль та легалізація консульського типу
На сьогоднішній день слід розрізняти апостиль та легалізацію консульського типу. Так. апостиль вважається одним з методів для легалізації паперів. Документ, доповнений штампом «Апостиль» є дійсним в усіх країнах, які приєднані до Гаазької конвенції (5.10.1961). Так, наприклад, країнами-членами даної конвенції вважаються:

  • Франція
  • Білорусь
  • Португалія
  • Іспанія

В тому числі, апостилем можна назвати особливий штамп, здатний засвідчувати справжність підпису та якість, в якій виступала конкретна особа, що підписала папір. Апостиль, проставлений на різних документах, як правило, не вимагає подальшого завірення/процедури легалізації та сповна визнається офіційними органами країн, що є учасницями згаданої раніше Гаазької конвенції. Легалізація документів (апостиль) в консульстві передбачає процедуру підтвердження паперів на їх відповідність державним вимогам.

Консульська легалізація – свого роду засвідчення справжності підпису тієї чи іншої посадової особи, її статусу та печатки уповноваженого державного органу на актах/паперах у цілях подальшого застосування таких в іншій країні.

Будь-які іноземні папери, які призначаються для використання на території, наприклад, Білорусі, повинні бути своєчасно легалізовані на території тієї країни, де вони раніше були видані. Апостиль зазвичай прийнято проставляти на території держави/країни, компетентними органами якої був складений апостилируемый документ.

Приміром, ті папери, що були надані у Франції, зазвичай апостилюються строго в Апеляційних судах. Слід проставляти Апостиль на папері/документі або, як варіант, – на окремому аркуші, який згодом доповнює основний документ. Важливе правило: апостиль зобов’язаний сповна відповідати зразку, що додається до Конвенції.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.