Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Кредит / Форми кредиту

Форми кредиту

Кредит, як правило, передбачає взаємини двох учасників угоди, один з яких виступає як кредитор, інший – в якості позичальника. Основні види кредиту можуть надаватися, як в грошовому вираженні, так і у вигляді матеріальних цінностей (натуральних засобів). Відповідно до умов кредитування, один учасник угоди (кредитор) надає позикові кошти або цінності іншому учаснику (позичальнику) на певний строк.

Факт видачі кредиту фіксується в кредитному договорі з зазначенням умов і строку його погашення, гарантій забезпеченості та умов платності. Дотримання прописаних договором строків погашення є обов’язковим для позичальника.

Видача кредитів

Видача основних видів кредитів здійснюється на умови їх забезпеченості, тобто позичальник дає гарантію кредиторові на повернення отриманих у тимчасове користування позикових коштів. В якості гарантії позичальник надає в заставу будь-яке майно.

Кредитування

Кредитування здійснюється на платній основі, тобто, позичальник при поверненні кредитору основної суми позикових коштів, додатково виплачує певний відсоток за користування цими коштами.

Незважаючи на велику різноманітність різних форм позики, ринок постійно поповнюється новими кредитними продуктами з різними умовами їх видачі та погашення. Крім того, кредити надають не тільки банківські установи, але і інші фінансові організації з числа кредитних спілок та інших компаній.

Термін погашення

Залежно від термінів погашення, основні види кредиту поділяють на короткострокові, середньострокові і довгострокові. Кредити, видані на строк до одного року, належать до категорії короткострокових, на термін від одного до трьох років – до категорії середньострокових, на термін більше трьох років – довгострокових. На термін видачі кредиту банк бере всі ризики на себе, тому процентна ставка за користування фінансовими коштами знаходиться в прямій залежності від терміну кредитування.

В залежності від принципу забезпеченості, розрізняють основні види кредиту – забезпечені і без забезпечення. Кредити, що видані під заставу майна або під поруку за позичальника третіх осіб, ставляться до забезпеченим. Кредити, що видаються без таких гарантій забезпечення, відрізняються набагато меншими сумами позики і більш жорсткими умовами, які диктуються підвищеним ризиком неповернення.

Схеми погашення заборгованості кредиту

В залежності від схеми погашення заборгованості, кредити поділяються на диференційовані і ануїтетні. При першому варіанті погашення здійснюється щомісяця зменшувальними платежами, при другому – рівними сумами протягом всього терміну позики.

Крім того, поряд з основними видами кредитів, існують кредити, погашення яких здійснюється в повному обсязі (з урахуванням нарахованих відсотків за його користування) в кінці строку або передбачають погашення за індивідуальними схемами і графіками. Всі ці умови фіксуються кредитним договором.

Дуже обширна класифікація основних видів кредитів за цільовим призначенням. Вони видаються на покупку автомобілів, нерухомості, дрібної і крупної побутової техніки, оплату туристичних послуг та путівок, оплату освіти тощо Широко поширені споживчі кредити, які беруться на невідкладні потреби.

Видаються кредити у валюті (національної та іноземної), у вигляді товарів і готівкою грошовими коштами (кредитні карти). Для кожного такого позики характерні певні умови, які відрізняються термінами видачі, початковим внеском, забезпеченням і процентною ставкою.

Розрізняються кредити і процентними ставками, які можуть бути фіксованими і плаваючими. У більшості випадків банки застосовують фіксовані ставки, і тільки у певних економічних ситуаціях вдаються до зміни процентного нарахування.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.