👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Депозит / Депозити банків україни

Депозити банків україни

Вже ні для кого не секрет, що основним доходом і джерелом поповнення ресурсів практично для будь-якого банку є грошові вклади від населення. Тому всі вони навперебій пропонують всілякі види депозитів з різними процентними ставками, які, як правило, залежать від конкретного виду того чи іншого вкладу.

Абсолютно всі види депозитів поділяються на дві основні категорії, а саме: термінові і до запитання.

Основные виды депозитов в банках | Статьи по темеТермінові види депозитів здійснюються на певний, встановлений банком і схвалений вкладником термін. Згідно з договором, при такому вигляді депозиту, клієнт не може скористатися коштами протягом всього терміну дії вкладу. Винятком є розірвання договору, але при цьому, як правило, вкладник втрачає значну частку відсотків.

Після закінчення терміну вкладнику виплачується вся сума депозиту, а також обумовлені відсотки за вкладом. Можливий вид депозиту, коли проценти виплачуються щомісяця або щокварталу, в цьому випадку в кінці терміну вкладу клієнт отримує лише вкладені гроші і відсотки за останній місяць. Термінові види депозитів вибирають ті люди, які хочуть значно підвищити суму на «виході», так як відсоткова ставка за такими вкладами досить висока.

Основные виды депозитов в банках | Статьи по темеВклади до запитання не мають конкретного строку зберігання і можуть бути використані вкладником в будь-який зручний для нього час. Такі ж умови і універсальних вкладів, але за ним, крім зняття грошей у будь-який момент, можна здійснювати і поповнення рахунку. Відсоток, як правило, за такими видами депозитів досить малий, і заробити на них практично не вдається.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >