Home / Депозит / Депозити банків україни

Депозити банків україни

Вже ні для кого не секрет, що основним доходом і джерелом поповнення ресурсів практично для будь-якого банку є грошові вклади від населення. Тому всі вони навперебій пропонують всілякі види депозитів з різними процентними ставками, які, як правило, залежать від конкретного виду того чи іншого вкладу.

Абсолютно всі види депозитів поділяються на дві основні категорії, а саме: термінові і до запитання.

Основные виды депозитов в банках | Статьи по темеТермінові види депозитів здійснюються на певний, встановлений банком і схвалений вкладником термін. Згідно з договором, при такому вигляді депозиту, клієнт не може скористатися коштами протягом всього терміну дії вкладу. Винятком є розірвання договору, але при цьому, як правило, вкладник втрачає значну частку відсотків.

Після закінчення терміну вкладнику виплачується вся сума депозиту, а також обумовлені відсотки за вкладом. Можливий вид депозиту, коли проценти виплачуються щомісяця або щокварталу, в цьому випадку в кінці терміну вкладу клієнт отримує лише вкладені гроші і відсотки за останній місяць. Термінові види депозитів вибирають ті люди, які хочуть значно підвищити суму на «виході», так як відсоткова ставка за такими вкладами досить висока.

Основные виды депозитов в банках | Статьи по темеВклади до запитання не мають конкретного строку зберігання і можуть бути використані вкладником в будь-який зручний для нього час. Такі ж умови і універсальних вкладів, але за ним, крім зняття грошей у будь-який момент, можна здійснювати і поповнення рахунку. Відсоток, як правило, за такими видами депозитів досить малий, і заробити на них практично не вдається.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.