Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Бізнес / Основні правила бізнесу

Основні правила бізнесу

1. Гроші вперед
Основне правило бізнесу – гроші вперед. Пам’ятайте, що б не трапилося, як би Вас не переконували почекати, не погоджуйтеся – Ви повинні отримувати гроші вперед. Коли Ви приходите в магазин, Вам ніхто не продасть хліб чи горілку в борг. Заплатіть гроші і користуйтеся на здоров’я.
Існує знаменита фраза, сказана одним з олігархів
«Бізнес на довірі закінчується кров’ю». Тому розділяйте бізнес і звичайну життя. Не бійтеся здатися жадібним або скупердяем – дійте за правилами бізнесу.
2. Цікава ідея
Ваш бізнес повинен являти собою цікаву ідею. Цікаву не тільки для Вас особисто, але і для оточуючих.
3. Виконання зобов’язань
Завжди виконуйте те, що обіцяєте – від цього залежить Ваша репутація і доля Вашого бізнесу. Виконуйте обіцяне, навіть якщо це призведе до фінансових втрат. Краще втратити гроші, ніж репутацію.
4. Один господар
Будь-який бізнес, розпочатий у партнерстві, рано чи пізно призведе до розбіжностей. І ось тоді почнуться серйозні труднощі. Розпочнеться розділ бізнесу – і тут доведеться різати по-живому». Кращий вихід – починати бізнес поодинці. Якщо такої можливості немає – розділ варто проводити на початковому етапі. В іншому випадку, можна втратити не лише партнера, а й бізнесу, а часто і життя.
5. Папір
Всі свої угоди з партнерами по бізнесу, з постачальниками, покупцями обов’язково оформляйте документально. Не треба думати, що «цей чоловік такий хороший – він не може обдурити». Якщо Ви не укладаєте документально оформлених угод – Ви рано чи пізно втратите не тільки гроші, але і бізнес.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.