Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Бізнес / Основні правила бізнесу

Основні правила бізнесу

1. Гроші вперед
Основне правило бізнесу – гроші вперед. Пам’ятайте, що б не трапилося, як би Вас не переконували почекати, не погоджуйтеся – Ви повинні отримувати гроші вперед. Коли Ви приходите в магазин, Вам ніхто не продасть хліб чи горілку в борг. Заплатіть гроші і користуйтеся на здоров’я.
Існує знаменита фраза, сказана одним з олігархів
«Бізнес на довірі закінчується кров’ю». Тому розділяйте бізнес і звичайну життя. Не бійтеся здатися жадібним або скупердяем – дійте за правилами бізнесу.
2. Цікава ідея
Ваш бізнес повинен являти собою цікаву ідею. Цікаву не тільки для Вас особисто, але і для оточуючих.
3. Виконання зобов’язань
Завжди виконуйте те, що обіцяєте – від цього залежить Ваша репутація і доля Вашого бізнесу. Виконуйте обіцяне, навіть якщо це призведе до фінансових втрат. Краще втратити гроші, ніж репутацію.
4. Один господар
Будь-який бізнес, розпочатий у партнерстві, рано чи пізно призведе до розбіжностей. І ось тоді почнуться серйозні труднощі. Розпочнеться розділ бізнесу – і тут доведеться різати по-живому». Кращий вихід – починати бізнес поодинці. Якщо такої можливості немає – розділ варто проводити на початковому етапі. В іншому випадку, можна втратити не лише партнера, а й бізнесу, а часто і життя.
5. Папір
Всі свої угоди з партнерами по бізнесу, з постачальниками, покупцями обов’язково оформляйте документально. Не треба думати, що «цей чоловік такий хороший – він не може обдурити». Якщо Ви не укладаєте документально оформлених угод – Ви рано чи пізно втратите не тільки гроші, але і бізнес.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.