Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Однокласники підводять боржників.

Однокласники підводять боржників.


			
	  	Одноклассники подводят должников.

Не даремно соціальні мережі мають таку назву. Однокласники, в контакті, маилру та інші подібні сайти почали з недавніх часів справжніми «мережами» для народу. Люди проводять в однокласниках дуже значиму частину свого часу. Однокласники займають лідируючі позиції серед інших соціальних мереж. Однак, не тільки для спілкування останнім часом можливості «однокласників» використовуються. Все частіше ці самі мережі успішно використовують у своїй практиці колекторські агентства і судові пристави для розшуку боржників.
Практика показує, що вже не раз боржники були спіймані в мережі закону саме через спілкування в соцмережах. Так, наприклад, один боржник за кредитом переховувався від судових приставів. Розыскав сторінку боржника в «однокласниках», пристав створив аккаунт симпатичної дівчини, познайомився від неї з боржником ,запропонував зустрітися. Так і поспілкувалися.

Іншого боржника, також виявивши в однокласниках, на знайомство «розвести» не вдалося, але зате друзі у нього виявилися занадто товариськими і виклали пристава всю інформацію – адреси, зв’язку і так далі. З їх охотной подачі, пристави змогли без праці знайти і описати автомобіль, що належав боржника і виставити його на продаж в рахунок стягнення боргу.
Природно, пристав-виконавець ніколи не стане знайомитися з друзями боржника під своїм власним ім’ям, та ще й з зазначенням посади. Ні, зазвичай вони створюють вигаданих персонажів або називаються тими людьми, яких точно ніхто не захоче обдурити.

Отже, спілкуючись в однокласниках, будьте готові до того, що ваші друзі і знайомі зможуть, часом навіть випадково, видати про вас те, що вам дуже не хотілося б повідомляти стягувачу. Але навіть якщо ваші друзі дуже обережні і пильні вміють тримати язик за зубами, судовий пристав може запросити дані у власника соціальної мережі, і той буде зобов’язаний надати IP, з якого ви відвідуєте соціальну мережу, ну а за допомогою IP можна без проблем дізнатися ваш фактичний адресу через інтернет-провайдера.
Ну і крім всього, можна підставити під удар ще й родичів, адже якщо раніше колектору або пристава нічого не було відомо про те, де і як шукати ваших рідних і близьких, то в соцмережах вони неодмінно зможуть оволодіти необхідною інформацією і начнуть тиранити питаннями ще й їх.

Так що, не раз подумайте перш, ніж писати свої реальні дані в однокласниках і ставити на загальний огляд фотографії. Найбезпечніше боржника не використовувати в соцмережах справжні ПІБ, а краще придумати якийсь НІК,а замість фото поставити звичайний аватар, ну а якщо хочеться поділитися з друзями реальними фото, то робіть альбоми доступними тільки для друзів, так само, як і сам аккаунт. Однокласники – не найкраще місце спілкування для боржників, пам’ятайте, останнім часом однокласники все частіше боржників підводять.

 

Автор: Алефтина, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Поділитися посиланням:

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!