Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Кредит / Низькі відсотки по кредиту

Низькі відсотки по кредиту

Низкие проценты по кредиту

Низькі відсотки по кредиту

Кредитування впевнено входить в життя багатьох наших співгромадян, які вибирають такий спосіб забезпечення себе і своїх близьких як періодичні чи одноразові позики у банків. І кожен потенційний позичальник насамперед цікавиться величиною відсотків за кредитом. Як платити самі низькі проценти за кредитом, отримуючи при цьому всі переваги кредитної лінії? Основне правило сучасного інформаційного суспільства: вивчайте пропозиції, або, іншими словами, володійте потрібною вам інформацією.

Дізнайтеся реальні процентні ставки

З минулого року в України діє закон, який зобов’язує банки і кредитні організації доносити достовірну інформацію про процентні ставки по кредитах до позичальника. Раніше заявлені банками відсотки за кредитом, м’яко кажучи, не відображали реального стану справ. Було безліч додаткових платежів, наприклад, штрафів і пені, про наявність яких банки скромно мовчали. Це призвело до дезінформації більшості позичальників, які просто не здогадувалися про тій сумі, яку їм потрібно буде щомісяця вносити в рахунок боргу банку. Дані експертів свідчать, що після виходу з тіні всіх необхідних платежів по кредиту, процентні ставки багатьох банків значно зросли. В окремих випадках вони склали до 120% річних. Тепер банки зобов’язані дотримуватися політики прозорості інформації про відсоткових ставках. А вам потрібно тільки уважно вивчити цю інформацію, щоб дізнатися, які ж банки пропонують самі низькі відсотки за кредитами.

Індивідуальний підхід до позичальника

Більшість сучасних банків вказують лише орієнтовний розмір відсотків за кредитами. Насправді, цей відсоток цілком можливо знизити, якщо ви знаєте, як. На умови кредитування впливає безліч факторів. І хоча стати ідеальним позичальником для банку досить складно, можна спробувати наблизитися до цього ідеалу. Отже, до основних факторів, які позитивно впливають на умови кредитування, відносяться:
– надання якомога більшої кількості документів (паспорта, закордонного паспорта, прав, документів про володіння нерухомістю тощо),
– наявність постійної реєстрації в регіоні отримання кредиту,
– постійне місце роботи,
– розмір заробітної плати вище середнього,
– сприятлива кредитна історія,
– вік (21-70).

Тільки після аналізу всіх цих факторів кредитний комітет банку зможе точно вказати ваші індивідуальні умови кредитування. Наскільки ближче ви до образу ідеального позичальника для даної кредитної організації, настільки нижчою буде процентна ставка по кредитній лінії.

Найбільш вигідні процентні ставки банків

Враховуючи різні фактори формування відсоткової ставки, а саме терміну кредитування, вимог до забезпечення кредиту, схеми погашення кредиту та ін., складено список банків, які надають найбільш привабливі умови щодо процентної ставки для кредитних продуктів.

У споживчому кредитуванні самі низькі процентні ставки починаються від 15,5% переплати за наявності поручительства. У певних випадках для отримання низького відсотка по кредиту банки попросять крім поруки оформити договір страхування життя і здоров’я клієнта. Заповніть заявку на кредит і ми безкоштовно підберемо для Вас кращі кредитні пропозиції!

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.